• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2012-01-05, 09:48   

Kerosine napisał/a:
to w Biblii nie ma ani słowa o kobietach aktywnie ze sobą współżyjących i czekającym je jakoby wiekuistym potępieniu

Oczywiście, że się mylisz.
"Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. "
Z listu do Rzymian (pierwszego rozdziału).

aniakowal137 

Wysłany: 2012-06-06, 18:40   

Ja powiem tak: mi homoseksualiści w ogóle nie przeszkadzają dopóki nie obnoszą się ze swoimi uczuciami, gestami publicznie. Zyjemy w wolnym kraju i nic mi do tego, co kto robi w swoim domu. Ale widok dwojga ludzi tej samej płci, całujących się na ulicy jest dla mnie po prostu niesmaczny.

naya  

Wysłany: 2012-10-11, 01:53   

Toleruję... aczkolwiek nie rozumiem i ciężko mi zaakceptować występowanie i rozpowszechnianie się homoseksualizmu zgodnie z modą...

foremka  

Wysłany: 2012-10-11, 10:24   
   Polecający: google

Każdy ma prawo żyć wg własnego uznania,mimo że nie rozumiem, dlaczego? nie przeszkadza mi to. Ktoś kiedyś powiedział, że najlepszymi przyjacielami są właśnie osoby z odmienną orientacją od naszej. Pewnie to prawda, ale wszelkiego rodzaju parad też nie popieram. Jeśli tacy ludzie chcą żyć po swojemu, proszę bardzo, ale właśnie po co się z tym obnosić? Nigdy tego nie zrozumiem, zresztą po ujawnieniu rzeczywiście mają problemy. Nie każdy bywa tolerancyjny, jeśli nie dotyczy to konkretnej rodziny. Bywa, że i w najbliższym otoczeniu,rodzinie nie jest zbyt łatwo żyć. Są ludzie i ludziska. Jeden lubi chleb, inny bułkę. ;)

naya  

Wysłany: 2012-10-11, 15:34   

Cytat:
Jeden lubi chleb, inny bułkę.
hahaha... a niektórzy w ogóle nie jedza pieczywa :P

zgadzam się, że kazdy ma prawo żyć według własnego uznania... ale z nie każdym uznaniem należy się afiszować... i jednak moim zdaniem jako, iż skłonności homoseksualne sa prehistorycznym zjawiskiem to we współczesnymn świecie zostały odkryte jakby na nowo... jako coś zakazanego... z całym szacunkiem i tolerancją... uważam, że zjawisko to nie powinno być rozpowszechniane i aprobowane powszechnie...

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-10-14, 00:17   
   Polecający: Achar

Homoseksualiści mi nie przeszkadzają, gdy nie muszę na nich patrzeć. Niech se robią ze sobą co chcą, byle nie publicznie. A jak dzieci chcą mieć, to niech sobie sami zrobią.

Mortek  

Wysłany: 2013-04-01, 21:40   

Część ludzi tak brzydko mówi o gejach i odcina się od nich uważając, że jest to tożsamość, czy postawa którą można sobie wybrać. Jeżeli jest tak, że geje i lesbijki wybierają sobie życie w "nienaturalny sposób" to co myślicie o pomyśle, żeby dać im możliwość pozywania rodziców do sądu o np. złe wychowanie?
W końcu przeciwnicy równouprawnienia gejów i lesbijek przeważnie uważają, że homoseksualizm nie ma charakteru wrodzonego.
Moim zdaniem, jedynie ideologia stoi na straży poglądów o niższości osób homoseksualnych. Za to politycznie tacy geje są idealną partią do zrzucania na nich winy za zło tego świata. W końcu w Polsce nie mamy żadnej innej mniejszości.

kardel 

Wysłany: 2013-04-03, 11:04   

Nie jestem tolerancyjny, homoseksualistów nie lubię i na pewno bym nie tolerował obściskiwania się przez dwóch facetów przy mnie... przez łeb od razu... z kobietami to trudniej bo nie wiadomo czy to lesbijki czy nie ;P

Mortek  

Wysłany: 2013-04-03, 12:15   

kardel napisał/a:
Nie jestem tolerancyjny, homoseksualistów nie lubię i na pewno bym nie tolerował obściskiwania się przez dwóch facetów przy mnie... przez łeb od razu... z kobietami to trudniej bo nie wiadomo czy to lesbijki czy nie ;P

Możesz tak zrobić, ale pobicie to pobicie, czy geja, czy staruszki, czy faceta w barze - do więzienie idzie się za to tak samo.

magi2444 

Wysłany: 2014-04-14, 00:48   

Witam Was Kochani
Jestem studentką 5 roku psychologii i piszę pracę na temat "Stosunek stereotypu płci a role małżeńskie w związkach homoseksualnych". By jednak ją dokończyć potrzebuje opinii osób będących w związkach homoseksualnych ewentualnie takich, które kiedyś w nich były. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc. Oczywiście ankiety są anonimowe . Nie mniej jednak prosiłabym by osoby będące obecnie w związkach namówiły również swojego partnera/partnerkę na wypełnienie ankiety i wtedy prosiłabym o to by te osoby podpisały się swoim kodem który wymyślą, np, jeden partner podpisuje się A to drugi A2.
Z góry dziękuję za pomoc

Oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/an...eksualnych.html

Pozdrawiam

Greggy  

Wysłany: 2015-10-20, 00:32   

Jeśli to kogoś obchodzi, to od jakiegoś czasu nie wysyłam już homoseksualistów prosto do gazu, ale dziwnym trafem ssanie pał nadal mi nie smakuje.

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11

Wysłany: 2015-11-02, 13:14   

Nie jestem tolerancyjny. To jest głupia moda na to. Prawdziwi homosie się z tym nie obnoszą. Dopóki nie widzę, nie przeszkadzają mi oni :]

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2015-11-14, 21:43   

Greggy napisał/a:
ale dziwnym trafem ssanie pał nadal mi nie smakuje.

To by znaczyło, że próbowałeś przynajmniej dwa razy...

Greggy  

Wysłany: 2015-11-26, 21:04   

kenusarf napisał/a:
Greggy napisał/a:
ale dziwnym trafem ssanie pał nadal mi nie smakuje.

To by znaczyło, że próbowałeś przynajmniej dwa razy...

Tragedia. https://tr.im/DBJP8 BTW: ten obrazek to coś niesamowitego.

A tak w ogóle to nie. To, że ssanie pał mi nie smakuje, znaczyło, że nie lubię tego oglądać, bo budzi mój niesmak. Ssanie pał to w tym wypadku metafora wszelkich zachowań homoseksualnych. Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

Odpowiedz do tematu