• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

drzewomen  

Wysłany: 2007-08-22, 15:34   

dziewczyny chyba za bardzo wierza w stereotyp ze mezczyzni zwracaja uwage tylko na wyglad. :znudzony: Liczy sie wnetrze! :zawstydzony: Poza tym puszyste maja wieksza pupe co jest fajniusie :hyhy:

Beatrix21  

Wysłany: 2007-09-03, 10:08   

Cytat:
hej chciałabym sie dowiedziec czy puszyste laski tez moga sie podobac facetom??

Pewnie że może się podobać. Moja przyjaciółka jest troszke okrąglutka a moim zdaniem właśnie dlatego wygląda bardzo kobieco. Przyciąga też uwagę wielu facetów. Ja należe do tych bardziej kościstych dziewczyn (nie dlatego że się odchudzam tylko prze dobrą przemianę materii). Nie zawsze jestem zadowolona z tego stanu rzeczy. Czasem wolałabym wyglądać tak jak moja psiapsióła ;)

sierpniowa  

Wysłany: 2007-09-21, 23:56   

Mi przybyło troszkę ciałka i mój stwierdził, że teraz znacznie lepiej wyglądam :)

fazi  

Wysłany: 2007-09-22, 02:03   

Cytat:
dziewczyny chyba za bardzo wierza w stereotyp ze mezczyzni zwracaja uwage tylko na wyglad. :znudzony: Liczy sie wnetrze! :zawstydzony:

Taaaa.. Urzekła mnie Twoja historia.
Znajdź mi faceta co nie zwraca uwagi na wygląd przy pierwszym spojrzeniu.

alutka89 napisał/a:

Jasne, że mogą.
Mi osobiście raczej nie mogą.

swinka... prosiak even ;p

dlaczemóż??

bo nie ma dzemu ;p

Katharsis  

Wysłany: 2007-09-22, 11:57   
   Polecający: Lewiatan

drzewomen napisał/a:
dziewczyny chyba za bardzo wierza w stereotyp ze mezczyzni zwracaja uwage tylko na wyglad. Liczy sie wnetrze!

Dokladnie! Liczy sie wnterze :) Rozowe, cieplutkie, wilgotne :d

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-09-22, 12:06   

Cytat:

Litości. A na co ma zwracać uwagę przy spojrzeniu? Na życiorys wypisany na czole?

I pewnie jeszcze uważasz, że dałeś argument przeciwko:

Cytat:
dziewczyny chyba za bardzo wierza w stereotyp ze mezczyzni zwracaja uwage tylko na wyglad. :znudzony:

No chyba, że dla Ciebie relacje z kobietami kończą się na pierwszym spojrzeniu...

Gokax 

Wysłany: 2007-09-22, 13:34   

hm... to zależy...
Znam chude "modelki" ja to zostały już nazwane ale są one znowu na twarzy takie... no... zbyt androidowe xD znaczy brzydkie... są znów troche przy kości które znowu są miłe i ładne. To zależy czy się zajmują sobą czyli zdrowiem i higieną czy myślą że jak nałoża tone makijażu to są modelkami.... Znam akurat jeden i drugi rodzaj. I to naprawde zależy od upodobań.

fazi  

Wysłany: 2007-09-22, 14:47   

kenusarf napisał/a:
Litości. A na co ma zwracać uwagę przy spojrzeniu? Na życiorys wypisany na czole?

No właśnie?
A o tą litość to czemu prosisz?

kenusarf napisał/a:
No chyba, że dla Ciebie relacje z kobietami kończą się na pierwszym spojrzeniu...

A nie napisałem wyraźnie, że chodzi mi o pierwszy kontakt (wzrokowy)? Chyba zauważyłeś, bo zdążyłeś się błyskotliwie przypierniczyć na siłę. Nie wiem, może dla Ciebie szczupła-puszysta to cecha charakteru, którą trzeba badać długi czas. Ja tam nie potrzebuję 3 miesięcy, żeby stwierdzić czy mi się dziewczyna z wyglądu podoba czy nie.

kenusarf  

Wysłany: 2007-09-22, 15:07   

fazi napisał/a:
Chyba zauważyłeś, bo zdążyłeś się błyskotliwie przypierniczyć na siłę.

Zdążyłem przyjąć błędne założenie, że jak coś cytujesz to chcesz się do tego odnieść...
fazi napisał/a:
Ja tam nie potrzebuję 3 miesięcy, żeby stwierdzić czy mi się dziewczyna z wyglądu podoba czy nie.

A co to ma do tego, że dziewczyny niepotrzebnie wierzą w to, iż dla mężczyzn liczy się tylko wygląd?

fazi  

Wysłany: 2007-09-22, 15:31   

kenusarf napisał/a:
Zdążyłem przyjąć błędne założenie, że jak coś cytujesz to chcesz się do tego odnieść...

To tak jak ja zdążyłem przyjąć błędne założenie, że temat jest o wyglądzie i jest to dosyć oczywiste..

kenusarf napisał/a:
A co to ma do tego, że dziewczyny niepotrzebnie wierzą w to, iż dla mężczyzn liczy się tylko wygląd?

Tyle samo co to

kenusarf napisał/a:

do tego czy dziewczyny grubsze czy chudsze są ładniejsze.

Jak widzisz to nic trudnego, więc skończ to przypieprzanie się na każdym kroku, bo wcale nie błyszczysz. Uprzejmie proszę.

kenusarf  

Wysłany: 2007-09-22, 15:37   

fazi napisał/a:
To tak jak ja zdążyłem przyjąć błędne założenie, że temat jest o wyglądzie i jest to dosyć oczywiste..

Tylko po co był tamten cytat?
fazi napisał/a:
Tyle samo co to

kenusarf napisał/a:

do tego czy dziewczyny grubsze czy chudsze są ładniejsze.

Bo to się tego nie tyczy, a tyczy się tego, że to
fazi napisał/a:

przeciwstawiłeś temu:
fazi napisał/a:
dziewczyny chyba za bardzo wierza w stereotyp ze mezczyzni zwracaja uwage tylko na wyglad. :znudzony: Liczy sie wnetrze! :zawstydzony:

fazi napisał/a:
Jak widzisz to nic trudnego, więc skończ to przypieprzanie się na każdym kroku, bo wcale nie błyszczysz.

Jak widzisz ja jestem w stanie wziąć odpowiedzialność za to co napisałem i odpowiedzieć... a Twoje życzenie mało mnie obchodzą, więc nadal będę robił to co mi sie podoba.

************//Kurczol

Jak jakiś mod chce się wypowiedzieć to niech wyśle swój, a nie będzie władzy nadużywać!

fazi  

Wysłany: 2007-09-22, 16:14   

kenusarf,
Niestety wkroczyła moderacja i wszystko popsuła jak zwykle. I sobie już nie porozmawiamy. Do następnego tematu robaczku, buziaczki, słodki jesteś jak się napinasz.

agnes31 

Wysłany: 2007-10-09, 14:29   

KOCHANEGO CIALA NIGDY ZA WIELE!!! :)

Falcon  

Wysłany: 2007-10-21, 20:51   Re: Jaka lepsza ?

alutka89 napisał/a:

podobać się mogą oczywiście co więcej nawet się podobają. osobiście wolę raczej szczupła ale nie anorektyczki. fajnie jak dziewczyna ma czym oddychać i na czym siedzieć że tak to ujmę. kiedyś były "w modzie" kształty rubens'owskie teraz gust większości raczej kieruje się w stronę tych szczuplejszych. to oczywiście na visus.

poza tym dla mnie dziewczyna musi mieć to coś - iskrę w oQ. faceci są wzrokowcami i dlatego często "dyskwalifikują" te ciut bardziej okazałe:)

cotopaxi  

Wysłany: 2008-04-11, 12:21   

mysle ze wazne jest to, czy sama sie sobie podobasz, czy sie akceptujesz. jesli myslisz obsesyjnie tylko o tym ze jestes za gruba, tak wlasnie beda cie odbierac. musisz znac swoja wartosc, bez wzgledu na wyglad.
naprawde wartosciowy facet bedzie patrzyl raczej na to co masz w srodku. oczywiscie cos moze mu sie nie podobac w twoim wygladzie, ale nie to bedzie dla niego najwazniejsze. w koncu jest wiele paskudnych lasek (niekoniecznie pisze tu o tuszy), ktore maja wspanialych facetow. pomysl, czy gdybys byla szczuplejsza bylabys naprawde inna osoba? to zupelnie tak jak przeklucie sobie ucha,zrobienie tatuazu czy chociazby dreadow. wygladasz inaczej, ale dalej jestes soba, kims kogo ktos kiedys pokocha bez wzgledu na wyglad (nie 'za' ani 'mimo')

Go forth on your path, as it exists only through your walking.

Odpowiedz do tematu