• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-04-12, 11:39
Autor Wiadomość

Richard Scott  

Wysłany: 2008-12-18, 21:58   

  Markusie, to jest Jej Walka. A kiedy zakończy się wojna o Miłość, nie Ty staniesz przed dowódcą i nie ja nim będę. Będzie nim ten w kogo wierzymy. I wtedy zapadnie decyzja. Dowódca osądzi Cię z tego, jak walczyłaś i na jakim poziomie godności utkwiła Twoja reprezentatywność Sprawy, w której stałaś się Wojownikiem.
  Markusie, różni ludzie, a więc różne sposoby pisania i przedstawiania filozofii. Nie wiem ile lat mają użytkownicy, którzy zabierają swój głos. Dla mnie ta wiedza jest zbędna, bo gdybyście skonfrontowali ilość Waszych wiosen z moją, to była by to moja druzgocąca porażka.

  WrednaMałpka, zdradź nam swoje imię. To pierwszy apel. Mój apel.
A po drugie. Jasne, że masz z nim zostać. Bo życie to nie jest kręcenie i rozkoszowanie się smakiem waty cukrowej. Często trzeba cierpieć miesiącami, żeby pojąć i zrozumieć kilkuminutowy przejaw Radości. Ty walcz o swój "kawałek waty cukrowej". Nawet za cenę złamanego patyczka. Walcz! Nie wolno Ci przystanąć, oprzeć się o sklepową witrynę i czekać tego, co nadejdzie. Musisz wesprzeć się na rękach, wstać i unosząc głowę wysoko do góry dobyć miecza. I wygrać swoją Miłość.
Ostatnio zmieniony przez Richard Scott 2008-12-18, 21:59, w całości zmieniany 1 raz  

bro  

Wysłany: 2008-12-18, 22:01   

a co jeśli ta wata w rzeczywistości nie jest cukrowa, ale sojowa? a co jeśli to w ogóle nie jest wata, tylko precel?
Ostatnio zmieniony przez bro 2008-12-18, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  

Markus  

Wysłany: 2008-12-18, 22:04   

Richard Scott napisał/a:
WrednaMałpka, zdradź nam swoje imię. To pierwszy apel. Mój apel.
A po drugie. Jasne, że masz z nim zostać. Bo życie to nie jest kręcenie i rozkoszowanie się smakiem waty cukrowej. Często trzeba cierpieć miesiącami, żeby pojąć i zrozumieć kilkuminutowy przejaw Radości. Ty walcz o swój "kawałek waty cukrowej". Nawet za cenę złamanego patyczka. Walcz! Nie wolno Ci przystanąć, oprzeć się o sklepową witrynę i czekać tego, co nadejdzie. Musisz wesprzeć się na rękach, wstać i unosząc głowę wysoko do góry dobyć miecza. I wygrać swoją Miłość.

Och, i wszystko skończy się słitaśnie jak w amerykańskich komediach romantycznych. Nawet napisałem krótką scenkę z życia szczęśliwego związku WrednejMałpki i jej partnera:
Ona: Kochanie, przytul mnie.
On: Spierdalaj.
Ona: Ależ uroczo dziś wyglądasz!
On: Jak będziesz jeszcze dłużej mnie męczyć, to z tobą zerwę. Albo najlepiej sama idź!

Nadzwyczaj romantyczne. :chytry:
Ostatnio zmieniony przez Markus 2008-12-18, 22:04, w całości zmieniany 1 raz  

Richard Scott  

Wysłany: 2008-12-18, 22:05   

  Każdy pokarm jest dobry, jeśli ktoś jest głodny. Lepiej jeść najohydniejsze owoce i pić najbardziej gorzką wodę, jaka płynie strumieniem niż zginąć. Bo smak nie musi gładzić naszego podniebienia. Ale powinien sycić.
  Markusie, Serce mówi co innego... a Rozum kroczy swoją drogą.
To ta dziewczyna dokona wyboru. Nie my. To Ona wykona swoje zadanie w sposób mniej, lub więcej pozytywny. I to Ona będzie dźwigała to brzemię.
Ostatnio zmieniony przez Richard Scott 2008-12-18, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  

Markus  

Wysłany: 2008-12-18, 22:08   

Cytat:
  Każdy pokarm jest dobry, jeśli ktoś jest głodny. Lepiej jeść najohydniejsze owoce i pić najbardziej gorzką wodę, jaka płynie strumieniem niż zginąć. Bo smak nie musi gładzić naszego podniebienia. Ale powinien sycić.

A nie lepiej pójść te 20 kroków dalej, gdzie owoce są lepsze i sycące, a woda smaczna i płynąca strumieniem? Wszak to niejedno drzewo i niejeden strumień na tym świecie...

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-12-18, 22:11   

Richard Scott napisał/a:
Zaprawdę powiadam Ci - okłamywanie swego pragnienia substytutem, nędzną imitacją Spełnienia prawdziwego, jest gorsze niźli śmierć z głodu. Albowiem kto tęskni za ambrozją, tęsknoty swej nie zaspokoi, kalając podniebienie chlebem ze smalcem.

Zasada "jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma" tutaj nie obowiązuje, panie Coelho.

grlało, matulu

www:http://www.seifert-magazyny.pl

Richard Scott  

Wysłany: 2008-12-18, 22:12   

  Uważaj, żebyś czasem się nie zawiódł i nie dotarł do strumyka, w którym płynie skażona Woda. Albo, żeby okazało się, że ten strumień jest własnością innego Człowieka. Możesz nabawić się problemów. Później to sąd będzie miał problem z dochodzeniem, kto i w jaki sposób dopuścił się przestępstwa.

Markus  

Wysłany: 2008-12-18, 22:15   

Cytat:
  Uważaj, żebyś czasem się nie zawiódł i nie dotarł do strumyka, w którym płynie skażona Woda. Albo, żeby okazało się, że ten strumień jest własnością innego Człowieka. Możesz nabawić się problemów. Później to sąd będzie miał problem z dochodzeniem, kto i w jaki sposób dopuścił się przestępstwa.

Cóż, przecież nietrudno spytać, czy woda skażona i czy do innej osoby nie należy.

Richard Scott  

Wysłany: 2008-12-18, 22:16   

  Miłość nie musi smakować jak kawior. Nie musi być serwowana na pozłacanej tacy. Miłość żyje swoim rytmem i nikt jej nie uśmierci. Możemy przysłaniać ją mgłą, zabudowywać się przed nią, albo uciekać z miasta do miasta, z kraju do kraju. Miłość zawsze pozostanie Miłością. Czystą w sobie. W prawdzie bolesną, ale jednak piękną.

sis  

Wysłany: 2008-12-18, 22:18   

Cytat:
Miłość nie musi smakować jak kawior. Nie musi być serwowana na pozłacanej tacy. Miłość żyje swoim rytmem i nikt jej nie uśmierci. Możemy przysłaniać ją mgłą, zabudowywać się przed nią, albo uciekać z miasta do miasta, z kraju do kraju. Miłość zawsze pozostanie Miłością. Czystą w sobie. W prawdzie bolesną, ale jednak piękną.
A Wszechświat nam w tym dopomoże!
To piękne, co pan pisze, panie Coelho!

grlało, matulu

Ostatnio zmieniony przez sis 2008-12-18, 23:22, w całości zmieniany 2 razy  

Markus  

Wysłany: 2008-12-18, 22:21   

Richard Scott napisał/a:
W prawdzie bolesną, ale jednak piękną.

Jak może być piękna, skoro mówiłeś o strumieniu o OHYDNYM smaku? Miłość to nie przymus. W tym związku tylko Wredna Małpka jest zauroczona/kocha. Żeby stworzyć związek, trzeba miłości dwóch osób, czyżbyś nie wiedział?

Richard Scott napisał/a:
Miłość nie musi smakować jak kawior.

Miłość to nagroda, a nie kara, więc powinna smakować jak kawior.

Richard Scott  

Wysłany: 2008-12-18, 22:29   

  WrednaMałpka napisała, że go kocha. Dobrze, masz racje. Żeby stworzyć związek trzeba obustronnego scalania się partnerów. Ale żeby Kochać, wystarczy jedna osoba.
Uwierz mi, że Miłość daje nam czasem poznać gorzki smak. Ale nie byłaby nią, gdyby w ten sposób nie uiszczała swojego planu i nie pozwalała odkryć siebie w całości. Zasmakować kęs po kęsie. Aż do syta.
  Nie znamy uczuć tamtego Pana, więc nie skazujmy związku na porażkę. Nie oceniajmy Ludzi, bo niewolno nam tego robić. Zacznijmy od tego, że sami siebie, tak naprawdę, do końca nie potrafimy podsumować. Nie mamy wiedzy na temat tego, jakie on miał dzieciństwo i jaki jest naprawdę, mimo, że rysuje się nam postać brutala i chama. On też ma prawo do kochania. Czemu zatem odbieramy mu je i polecamy go opuścić dziewczynie.
  Temu związkowi należy dać jeszcze trochę czasu. Pozwolić poznać swój Bieg.

sis  

Wysłany: 2008-12-18, 22:34   

Richard Scott napisał/a:
Nie znamy uczuć tamtego Pana, więc nie skazujmy związku na porażkę
Doprawdy?
WrednaMałpka napisał/a:
Plakalam a on mowilzebym spierdalala, ze mnie takiej nie potrzebuje ze chce kochajaca dziewczyne. Kazal mi przestac palkac, powiedzial ze jak jeszcze raz zaplacze to go juz nie zobacze bo ma dosc mojego ryczenia. Ze chce normalnej dzieczyny i normalnego zwiazku. Powiedzial ze ma mnei juz dosc, ze nie potrzebuje takiego zwiazku, ze nie musimy byc razem, jesli chce to moge sobie isc...i wiele innych przykrych rzeczy
Richard Scott napisał/a:
niewolno
'nie wolno'
Richard Scott napisał/a:
On też ma prawo do kochania. Czemu zatem odbieramy mu je
Ależ nie odbieramy. Sam przecież napisałeś:
Richard Scott napisał/a:
żeby Kochać, wystarczy jedna osoba
Niech więc sobie kocha do woli.
Ona niekoniecznie musi być ofiarą tak specyficznie pojętego "kochania" i wysłuchiwać tego, co miała przyjemność usłyszeć.

grlało, matulu

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-12-18, 23:09   

no tak, jakbym Coelha czytała x]

się obśmiałam.

Maupko, szanuj się. jak nie rozumie twoich potrzeb, nie akceptuje ich i sam daje ci do zrozumienia, że cię nie chce, to co się będziesz szczypać?

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Lola  

Wysłany: 2008-12-18, 23:16   
   Polecający: religia tv

Karczoch napisał/a:
Maupko, szanuj się. jak nie rozumie twoich potrzeb, nie akceptuje ich i sam daje ci do zrozumienia, że cię nie chce, to co się będziesz szczypać?

Ale pamietaj, ze gdy mocno czegoś pragniesz to cały wszechświat Ci sprzyja, więc ja bym była za opcją zostania z nim dokonca zycia! Pamietaj , bierz swój miecz i walcz !! :rotfl:

Odpowiedz do tematu