• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-04-12, 12:39
Autor Wiadomość

Markus  

Wysłany: 2008-12-19, 15:22   

Cytat:
jaka jest twoja definicja szmaty?

Taka uległa dziewczyna, która nie szanuje siebie. Chłopak ją przezywa, a ona się cieszy, bo nadal ma chłopaka.

WrednaMałpka  

Wysłany: 2008-12-19, 15:59   

ale jak to czy wszystko robie zwlasnej woli? Zreszta teraz juz naprawde zwatpilam. juz nie wierze w nas i nie wierze ze kiedykolwiek mnie kochal. Zadzwonilam do niego powiedzial zebym sie odpierolila, krzyczal ze mnei nie chce znac zebym wypierdlalala z jego zycia, ze mnie nie potrzebuje, ze nikt nie wytrzyma ze mna dluzej niz paru miesiecy i powinnam sie cieszyc ze on ze mna tyle byl, przedrzeźnial mnie jak mowilam ze go kocham, smial sie jak platalam, wyzywal mnie od najgorszych, mowil ze bedzie szczesliwy jak sie od niego wkoncu odpierdole i ze sie nigdy nie zmienie i nikt mnie nigdy nie pokocha. Żaden człowiek który ma w sobie choć odrobinie uczuć nie krzywdzi tak nikogo, a juz napewno nie osobe ktora tak podobno kocha. Nie rozumiem tylko po co byly te wszystkie klamstwa, po co przez te dwa lata tyle mi naobiecywal. Jestem zalaman ;( Nikt mnie nigdy tak nie zranil, nigdy od nikogo nie uslyszalam takich przykrych slow;(

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2008-12-19, 16:01   

Moja Droga, to Cię powinno utwierdzić w przekonaniu, że czas najwyższy kopnąć tego fagasa w dupę i nigdy więcej nie mieć z nim do czynienia.
Pewnie, że boli jak sam chu, ale innego rozwiązania nie ma. Zresztą, trudno o lepsze.

Katharsis  

Wysłany: 2008-12-19, 17:56   
   Polecający: Lewiatan

WrednaMałpka napisał/a:
Nie rozumiem tylko po co byly te wszystkie klamstwa, po co przez te dwa lata tyle mi naobiecywal.
Czlowiek zmienia swoje poglady. Milosc tez przemija.

WrednaMałpka  

Wysłany: 2008-12-20, 00:22   

Myślicie, że on mnie jeszcze kocha?On mówi że tak..ale jak każe mi spierdalac kiedy dzwonie nie swiadczy o tym:(
Ostatnio zmieniony przez WrednaMałpka 2008-12-20, 00:25, w całości zmieniany 2 razy  

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-12-20, 00:38   

WrednaMałpka napisał/a:
jak każe mi spierdalac kiedy dzwonie nie swiadczy o tym:(
No właśnie.
Czort z tym, czy kocha, nawet jeśli, pomyśl - naprawdę chciałabyś być z kimś, kto po dwóch latach nie szanuje Cię nawet na tyle, by zwracać się do Ciebie po ludzku, a zamiast tego kwieciście poleca Ci się oddalić?
ciastko z dziurką napisał/a:
to Cię powinno utwierdzić w przekonaniu, że czas najwyższy kopnąć tego fagasa w dupę i nigdy więcej nie mieć z nim do czynienia.
Podpisuję się pod tym.

grlało, matulu

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2008-12-20, 19:13   

nie, nie, nie.. nie i jeszcze raz nie.

WrednaMałpka napisał/a:
krzyczal ze mnei nie chce znac zebym wypierdlalala z jego zycia, ze mnie nie potrzebuje, ze nikt nie wytrzyma ze mna dluzej niz paru miesiecy i powinnam sie cieszyc ze on ze mna tyle byl, przedrzeźnial mnie jak mowilam ze go kocham, smial sie jak platalam, wyzywal mnie od najgorszych, mowil ze bedzie szczesliwy jak sie od niego wkoncu odpierdole i ze sie nigdy nie zmienie i nikt mnie nigdy nie pokocha
WrednaMałpka napisał/a:
Myślicie, że on mnie jeszcze kocha?On mówi że tak..
czy to wg ciebie się troszkę nie wyklucza?

poza tym - jak mówi, że chce mieć śliczną dziewczynę, to niech da ci spokój i sobie taką znajdzie. po prostu.
daj sobie spokój, bo takie 'coś' jak on to funta kłaków nie jest warte.. popłaczesz, pocierpisz, ale przejdzie. przejdzie i będziesz szczęśliwsza, a za kilka lat będziesz sięśmiała z tego, z jak ograniczonym kretynem przyszło ci być.
też jeden taki związek przerobiłam i teraz po dwóch latach się uśmiecham pod nosem na samo wspomnienie, nie żałuję, że się skończyło, bo teraz mam kogoś o wiele bardziej wartego zachodu niż tamten pan :)

robinn87 

Wysłany: 2008-12-28, 20:59   

Powiem tak nie umiem ci poradzic ale bardzo bym chcial!! jedyne co moge ci powiedzic lub doradzic to to co ja mialem :( czlowiek doceni dopiero wtedy kiedy straci. Daj sobie czasu i jemu!! jesli jestes mu obojetna niestety nie zasluguje na Ciebie. pozdrowionka dla ciebie i glowa do gory

nMarcin  

Wysłany: 2008-12-29, 12:47   

Spróbuj zapomnieć - tyle z mojej strony

Wondi 

Wysłany: 2008-12-29, 21:20   

Dziwne, w większości związków (70%) chłopak chce się kochać a nie kobieta. Nie wiem może to jakiś dziwak.. Pogadaj z Nim o seksie

bro  

Wysłany: 2008-12-30, 00:01   

Wondi napisał/a:
w większości związków (70%) chłopak chce się kochać a nie kobieta
a można wiedzieć skąd masz te dane?

smakowa  

Wysłany: 2009-01-13, 16:02   
   Polecający: dzieki sobie heh

To zmień sobie faceta, jak tak zależy Ci na sexie pffff ^^

Ale i tak jesteś zerO ! he he

bloodyblonde  

Wysłany: 2009-01-21, 17:46   

no bez kitu. rzuc go dziewczyno nim on to zrobi :/ ...bo zrobi.

sun 

Wysłany: 2009-01-21, 19:11   

ja mialam chlopaka ktory nie odzywal sie przez caly miesiac do mnie, tak nagle przestal pisac, dzwonic, przyjezdzac, nie odbieral telefonów i nie odpisywal na sms-y, plakalam troche i nadal o nim mysle ale skoro on nie daje znaku zycia to po chu... mam czekac na niego. doszlam do wniosku ze zycie jest zbyt piekne zeby czekac na jakiegos palanta i zycie bez faceta tez moze byc piekne bo chlopaka do lozka znajdzie sie wszedzie, a na tego jedynego warto poczekac dluzej:)

usefa 

Wysłany: 2009-01-22, 13:56   

WrednaMałpka napisał/a:
Myślicie, że on mnie jeszcze kocha?On mówi że tak..ale jak każe mi spierdalac kiedy dzwonie nie swiadczy o tym:(

troche godnosci, jak dlugo masz zamiar sie tak ponizac i plaszczyc przed nim

Odpowiedz do tematu