• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-04-12, 12:39
Autor Wiadomość

niunia_05  

Wysłany: 2009-01-22, 23:57   

Kochanie wiem ze bedzie ci ciezko ale powinnas go zostawic...nie szanuje cie teraz a myslisz ze bedzie szanowal pozniej? nie jest ciebie wart.zobaczysz ze znajdziesz chlopaka ktory bedzie cie traktowal jak ksiezniczke bo naprawde cie pokocha bedzie cie szanowal.a ten koles jeszcze do ciebie przyjdzie i bedzie plakal i przepraszal...zobaczy jaki skarb stracil.prosze nie ponizaj sie wiecej i daj sobie z nim spokoj bo to zwykly kutas ze sie tak wyrażę.
Ostatnio zmieniony przez niunia_05 2009-01-22, 23:57, w całości zmieniany 1 raz  

szrapner  

Wysłany: 2009-01-26, 13:23   

coś mi tu nie pasuje. to faceci zawsze mają większą ochotę na seks. skoro napisałaś, że na początku kochaliście się dość często, a później to się zmieniło, to chyba faktycznie problem leży w łóżku:) może ma jakąś infekcję dróg moczowych albo coś w tym stylu i nie chce się kochać, bo się wstydzi i go to boli. nie wiem już co może być przyczyną. jak już ktoś wspomniał może to być też inna kobieta na horyzoncie... musicie o tym poważnie porozmawiać szczerze. w końcu związek powinien sie opierać na szczerości i wzajemnym zaufaniu.

paula_333  

Wysłany: 2009-02-04, 17:42   

Kochana Małpko,ktoś tutaj napisał,że docenia sie dopiero wtedy kiedy sie straci-ale nie po tygodniu ani nie po miesiacu..może to być o wiele dłuzszy czas.Wiem cos o tym i całkowicie popieram tego,kto to napisał.Życie nam przynosi zadziwiające niekiedy sytuacje. Nieraz trzeba siegnąc dna(i mówie tutaj o Twoim chłopaku)żeby sie od niego odbić...Trudno jest odpowiedzieć na pytanie dlaczego on sie tak zachowuje,myślę że musi być tego jakis konkretny powód,ale jaki-nie wiem...Wiem natomiast jak silna potrafi być miłość i naprawdę rozumiem co czujesz.Myśle że jedyna szansą dla Was jest to,aby on odczuł Twój brak...Ale cokolwiek zrobisz-życze Ci z sałego serducha,żeby była to własciwa decyzja.

Monika20 

Wysłany: 2009-03-28, 03:39   

Twój wybór czy go zostawisz czy nie ...Ty znasz go najlepiej. Facet wie czego chce w sumie, ale są pewnie granice ...

Odpowiedz do tematu