• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

iwna_1991 

Wysłany: 2008-07-02, 20:29   Kolor ograzmu ? a moze sperma chlopaka ?

Witam, jestem siedemnastoletnią dzieczyną, która około 3 tygodnie temu zaczeła współżyć z partnerem. Pisze z pytaniem, otóż wczoraj uprawiałam miłość z chłopakiem , jeszcze nie kupiłam tabletek antykoncepcyjnych , ponieważ muszę czekać na miesiączke, co spowodowało że zabezpieczyliśmy się gumkami.. W momencie , gdy chłopak powiedział że skonczył wyjał penisa wraz z gumką z pochwy, a ja poczułam mokro w kroczu. Dotknełam i na palcach mialam przezroczysty oraz mlecznobiały śluz. Zastanawiam się czy jest to normalne podczas stosunku. Czy moglo dojsc do zaplodnienia, ale w takim razie jakim cudem skoro kochalismy się z gumkami.? Naprawde dziwna sytuacja.. jestem przerazona chyba bede musiala kupci tableki Postinor-Duo, ale wlasciwie jezeli inne osoby mialy podobnny kolor 'orgazmu' czy tez 'wydzieliny' to nie potrzebnie wydalabym te 80 zl dlatego prosze o odpowiedz .. Pozdrawiam

Flames___pink_on_black_by_jbensch.jpg
Plik ściągnięto 5521 raz(y) 23.46 KB

thinker  

Wysłany: 2008-07-02, 20:41   

iwna_1991 napisał/a:
przezroczysty oraz mlecznobiały śluz. Zastanawiam się czy jest to normalne podczas stosunku.

normalne. w zależności od kobiety, jedne tak mają, inne nie.

następnym razem zamiast pytać na forum poszperaj trochę w internecie a znajdziesz takie informacje na stronach ginekologicznych.
iwna_1991 napisał/a:
tableki Postinor-Duo

tego to lepiej unikaj jak ognia. wiesz chociaż jakie skutki dla organizmu kobiety może przynieść zastosowanie tego leku?

iwna_1991 

Wysłany: 2008-07-02, 21:05   

wiem, że PO jest bardzo mocnym lekiem, farmaceutka mnie uświadomila w tym.

jezeli mowisz ze te kolory są calkiem normalne to nie mam sie czego obawiac.?

[ Dodano: 2008-07-02, 21:07 ]
następnym razem zamiast pytać na forum poszperaj trochę w internecie a znajdziesz takie informacje na stronach ginekologicznych.
iwna_1991 napisał/a:
tableki Postinor-Duo

Uwierz mi , ze siedzę prawie caly dzień na internecie, i staram się szukać jak najwiecej informacji na ten temat.. nie mogę znalesc, jedynym ratunkiem bylo dla mnie FORUM.

thinker  

Wysłany: 2008-07-02, 23:10   

iwna_1991 napisał/a:
jezeli mowisz ze te kolory są calkiem normalne to nie mam sie czego obawiac.?

jeśli sprawdził Twój partner, czy gumka po stosunku była cała, tzn nie przedziurawiona i nic z niej nie wyciekało, a jedynym Twoim zmartwieniem był kolor śluzu - to nie masz czym się martwić.

Jóga  

Tytuł: mądra i piękna

Wysłany: 2008-07-02, 23:20   

Cameron napisał/a:
Środek wczesnoporonny to się chyba nazywa.
Nie, to antykoncepcja po, czyli tabletki brane do 72 h po stosunku. Tabletki wczesnoporonne RU można brać do trzeciego miesiąca ciąży. No i oczywiście RU są w Polsce nielegalne.

B.H.

iwna_1991 

Wysłany: 2008-07-02, 23:52   ..

Nie czepiajmy się szczegolow wszyscy wiemy o co chodzi... Najgorsze jest to ze nie sprawdzilam z chlopakiem czy gumka jest cala.. dlatego tez po dlugiej rozmowie stwierdzilismy, ze jedynym rozwiazaniem bedzie wizyta jutrzejsza u lekarza , a nastepnei kupno tabletek PO. Mysle ze to bedzie najlepsze rozwiazanie, objawy sa rozne wiem.. duza dawka hormonow robi swoje, nie ukrywam ze wole wziasc PO niz czekac te 5 dni na test ciazowy, a jezeli jednak jestem w ciazy ? Wtedy to dopiero bedzie problem. Nie wyobrazam sobie na dzien dzisiejszy zycia z dzieckiem, jak wiekszosc nastolatek, uczących się.

thinker  

Wysłany: 2008-07-03, 01:19   

gumkę zawsze należy dokładnie sprawdzić tuż po - taka rada na przyszłość ;]

iwna_1991 

Wysłany: 2008-07-03, 11:27   .........

Dzis jest ostatni dzien dni plodnych .. wstalam i poczuklam ze w kroczu jest sluz charakterystyczny do sluzu z dni plodnych, moze ono oznaczac cos?

Miyako  

Wysłany: 2008-07-03, 14:44   

iwna_1991 napisał/a:
Dzis jest ostatni dzien dni plodnych

iwna_1991 napisał/a:
w kroczu jest sluz charakterystyczny do sluzu z dni plodnych,

Może ono oznaczać, że masz ostatni dzień dni płodnych, a więc w kroczu jest śluz charakterystyczny do śluzu z dni płodnych.
Spokojnie. Bez paniki.

iwna_1991 

Wysłany: 2008-07-03, 18:32   ///

No stwierdzilam z chlopakiem, ze nie bede niszczyc sobie organizmu tabletkami PO.

Szczerze mowiac moja wiedza na temat miesiączki, cyklów, i dni plodnych jest bardzo mała, zaczynam brac się za naukę.

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-07-04, 20:04   

Cytat:
Szczerze mowiac moja wiedza na temat miesiączki, cyklów, i dni plodnych jest bardzo mała, zaczynam brac się za naukę.

rychło wczas O.o

jak można się brać za coś, o czym pojęcia się nie ma, ludzie....

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Odpowiedz do tematu