• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2006-06-11, 11:44
Autor Wiadomość

Pablo88  

Wysłany: 2009-12-26, 01:11   

Kiedyś czytałem w jakimś artykule, o tym, że facet powinien co jakiś czas się masturbować jeśli nie uprawia seksu z kobietą, ze względu na nasienie, które się tworzy w jądrach. Prościej mówiąc, jeśli się zbierze za dużo spermy, to mogą wystąpić jakieś negatywne objawy w postaci bólów czy obrzęków, niestety dokładniej nie pamiętam.

Aru3000  

Wysłany: 2009-12-26, 03:57   

Rzadkie bardzo przypadki. Masturbacja nie jest zabiegiem zdrowotnym. Oczywiście - jest to rzecz naturalna i potrzebna do rozładowania napięcia seksualnego (które, gdy utrzymywać je zbyt długo bez seksu/masturbacji rzeczywiście potrafi być frustrujące).

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-06-05, 19:58   

Dzisiaj miałam ochydny widok i podzielę się nim z wami ;/ Otóż szłam sobie lasem do domu, bo bliżej było... A w drzewach jakiś facet bez spodni i gaci to robił... Jestem pewna że nie sikał, tylko to robił, bo ręka latała mu we wszystkie strony i to dotykał... ;// I robił to długo, a może jeszcze dłużej , nie wiem, w każdym razie jak przechodziłam i go widziałam z daleka to on nie przestawał.... Facet zero wstydu nie ma zamiast w domu pod kołdrą to on do lasu idzie.... Ja nie rozumiem!! A fuuj!! Miałam odruch wymiotny jak go zauwarzyłam... I chodzić tu po lasach... Yh :zdegustowany:
Pa tatatatatataj...

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-06-05, 20:55   

w takich okolicznościach przyrody trza podać pomocną dłoń!

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

esperanza  

Wysłany: 2010-06-05, 21:20   

Cytat:
Dzisiaj miałam ochydny widok i podzielę się nim z wami ;/ Otóż szłam sobie lasem do domu, bo bliżej było... A w drzewach jakiś facet bez spodni i gaci to robił... Jestem pewna że nie sikał, tylko to robił, bo ręka latała mu we wszystkie strony i to dotykał... ;// I robił to długo, a może jeszcze dłużej , nie wiem, w każdym razie jak przechodziłam i go widziałam z daleka to on nie przestawał.... Facet zero wstydu nie ma zamiast w domu pod kołdrą to on do lasu idzie.... Ja nie rozumiem!! A fuuj!! Miałam odruch wymiotny jak go zauwarzyłam... I chodzić tu po lasach... Yh :zdegustowany:

ale masturbacja to rzecz naturalna, tak jak jedzenie, spanie, czy mówienie. Co Ci przeszkadza , że koleś robi to w lesie? Może trochę zboczył psychicznie, nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa, drzewofilia? coś takiego. W każdym bądź razie, może on woli drzewa od kołdry? Poza tym, chciałabyś spać pod mokrą kołdrą? : oo no i , powinnaś się wyluzować, bo to COŚ sama kiedyś będziesz trzymała. no i zauwaŻyłam ; P

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-06-06, 09:56   

esperanza napisał/a:
Co Ci przeszkadza , że koleś robi to w lesie?
Bo tam czasami przechodzą ludzie...
esperanza napisał/a:
W każdym bądź razie, może on woli drzewa od kołdry? Poza tym, chciałabyś spać pod mokrą kołdrą?
Nie wnikam w to co on lubi, ale mógł się trochę bardziej schować a nie, tak koło ścieżki :luka:
esperanza napisał/a:
oo no i , powinnaś się wyluzować, bo to COŚ sama kiedyś będziesz trzymała. no i zauwaŻyłam ; P
Skąd ty możesz wiedzieć, że nigdy tego nie trzymałam :luka:
esperanza napisał/a:
no i zauwaŻyłam
I nie wytykaj mi proszę błędów ortograficznych, na polskim zawsze miałam 3 z ortografii, to cud że popełniłam tylko 1 błąd i jestem z siebie dumna ;D
Anka_DD napisał/a:
Żelkii^^, a po co go podglądałaś?
Ja go nie podglądałam, niechcąco go zauważyłam, jak szłam ścieżką, a on sobie stał w drzewach... Na boku, koło ścieżki... Mnie w każdym razie to obrzydziło. Mógłby znaleźć sobie jakieś bardziej prywatne miejsce, a nie tam gdzie ludzie chodzą...
Pa tatatatatataj...

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-06-06, 10:02   

Żelkii^^ napisał/a:
Mógłby znaleźć sobie jakieś bardziej prywatne miejsce, a nie tam gdzie ludzie chodzą...

Ekshibicjoniści nie są groźni, to tylko taka dewiacja, brzydzi bo brzydzi, ale na tym się kończy.

m. gallery

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-06-06, 10:10   

matra napisał/a:
Ekshibicjoniści nie są groźni, to tylko taka dewiacja, brzydzi bo brzydzi, ale na tym się kończy
Masz rację, krzywdy mi tym nie zrobił, oprócz tego, że myślałam że puszczę pawia... I jeszcze takie ośmieszenie... Nigdy bym tego w miejscu publicznym nie zrobiła.. Na jego miejscu w każdym razie bezpieczniej bym się czuła w domu, a nie w drzewach... I dlatego, że ludzie mogą zobaczyc, i nawet jest ryzyko przyczepienia się kleszcza, bo to w końcu w lesie... :dontgetit:
Pa tatatatatataj...

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-06-06, 10:15   

Nie jesteś ekshibicjonistką, więc nie myślisz jak ekshibicjonistka [;

m. gallery

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-06-06, 10:16   

matra napisał/a:
Nie jesteś ekshibicjonistką, więc nie myślisz jak ekshibicjonistka [;
Dziękuję Ci Boże, że nie jestem ekshibicjonistką :padam:
Pa tatatatatataj...

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-06-06, 10:46   

Żelkii^^ napisał/a:
I dlatego, że ludzie mogą zobaczyc

Ale taka adrenalinka ponoć jest fajna, ale ja to bym wolała seks z partnerem zamiast samotnej masturbacji :oczami:
I jeśli stał ukryty (albo tak mu się wydawało, że był) to żaden z niego ekshibicjonista ;>

ProrokBDG  

Wysłany: 2010-06-13, 13:54   

Ludzie uprawiają seks w miejscach publicznych i nikogo to nie brzydzi. A masturbacja to seks z samym sobą, wiec co za różnica? Jedni lubią seks w miejscach publicznych inni masturbacje. Póki nie ingeruje to w naszą sferę prywatną to nie jest to groźne.

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-06-13, 13:59   

ProrokBDG napisał/a:
Ludzie uprawiają seks w miejscach publicznych i nikogo to nie brzydzi.
Tu się mylisz, przynajmniej mnie brzydzi.
Pa tatatatatataj...

tomson  

Tytuł: miszcz

Wysłany: 2010-08-30, 20:02   

jak dla mnie to jeden ze sposobów rozładowania napięcia ;)

ProrokBDG  

Wysłany: 2010-08-31, 14:28   

Żelkii^^ napisał/a:
ProrokBDG napisał/a:
Ludzie uprawiają seks w miejscach publicznych i nikogo to nie brzydzi.
Tu się mylisz, przynajmniej mnie brzydzi.

No dobrze, może sprostuje. Mało kogo to brzydzi.

Odpowiedz do tematu