• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2006-06-11, 11:44
Autor Wiadomość

poszukuje dziew  

Tytuł: szukam dziewczy

Wysłany: 2010-09-01, 15:40   
   Polecający: nikomu

Masturbacja jest po to jak człowiek jest podniecony i chce mu sie sexu to sie masturbuje
Kod:
Cytat:

Arniejek  

Wysłany: 2011-09-01, 16:23   

No powiedzmy , że chorobą bym tego nie nazwał chyba , że ktoś to robi cały dzień...
Moim zdaniem to jest zwykłe zadowalanie siebie jak się nie ma drugiej połówki to trzeba sobie radzić :)

wikaG 

Wysłany: 2011-09-02, 10:44   

Zgadzam się :) To nie choroba :) To brak innych opcji ;)

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-09-02, 11:07   

... nie tylko, czasem nawet, gdy są dostępne "inne opcje", takie cóś może być bardzo przyjemnym urozmaiceniem :>

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Raptor1989 

Wysłany: 2011-09-07, 23:00   

napiszę wam tylko tyle że ponad 50% facetów od 15 do 30 roku życia masturbuje się tylko dlaczego ?
ponieważ lekarze i naukowcy od sexu udowodnili że po masturbacji facet może się kochać nawet do 70% dłużej i nie przeszkadza to wytryskowi. następnie tak że jest teoria że masturbacja zmniejsza ilość nasienia jest to nie prawda ponieważ masturbacja nie podnieca człowieka do tego stopnia żeby penis wytrysnął spermą lecz tylko przezroczystą mazią która nawilża grzyb oraz poprawia hormony każdy facet przed pierwszym stosunkiem powinien odczuwać ból w jądrach jest to normalna sytuacja wtedy dochodzi do uwolnienia nasienia.

dam wam przykład w USA ludzie przyznają się do tego że masturbują się ponieważ tam nie ma czegoś takiego jak wstyd sexualny i każdy facet bez wyjątku co najmniej raz w miesiącu uprawia sex z kobietami a raz w tygodniu się masturbują więc nie jest to ani choroba ani uzależnienie

DZIĘKUJĘ TYLE Z MOJEJ STRONY

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-09-07, 23:13   

Raptor1989 napisał/a:
masturbacja nie podnieca człowieka do tego stopnia żeby penis wytrysnął spermą lecz tylko przezroczystą mazią która nawilża grzyb

... się aż musiałam dłuższą chwilę nad tym grzybem zastanowić, zanim mnie oświeciło xD Stanowczo jestem do tyłu z najświeższym młodzieżowym (studenckim?) slangiem :/

Raptor1989 napisał/a:
dam wam przykład w USA ludzie przyznają się do tego że masturbują się ponieważ tam nie ma czegoś takiego jak wstyd sexualny i każdy facet bez wyjątku co najmniej raz w miesiącu uprawia sex z kobietami a raz w tygodniu się masturbują więc nie jest to ani choroba ani uzależnienie

Już samo stwierdzenie "każdy facet bez wyjątku" podważa prawdomówność tego, co on tam niby robi, a czego nie robi. "Tam nie ma czegoś takiego, jak wstyd seksualny"? xD Dobre. Poza tym łee, raz w tygodniu tylko...? ;/

Chorobą nie jest, uzależnieniem za to może się stać jak najbardziej.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Katharsis  

Wysłany: 2011-09-07, 23:49   
   Polecający: Lewiatan

Raptor1989 napisał/a:
następnie tak że jest teoria że masturbacja zmniejsza ilość nasienia jest to nie prawda ponieważ masturbacja nie podnieca człowieka do tego stopnia żeby penis wytrysnął spermą lecz tylko przezroczystą mazią która nawilża grzyb oraz poprawia hormony każdy facet przed pierwszym stosunkiem powinien odczuwać ból w jądrach jest to normalna sytuacja wtedy dochodzi do uwolnienia nasienia.

głupstwo wymiaru co najmniej biblijnego

Raptor1989 napisał/a:
dam wam przykład w USA ludzie przyznają się do tego że masturbują się

głupstwo

Raptor1989 napisał/a:
ażdy facet bez wyjątku co najmniej raz w miesiącu uprawia sex z kobietami

głupstwo

Raptor1989 napisał/a:
a raz w tygodniu się masturbują więc nie jest to ani choroba ani uzależnienie

głupstwo

Raptor1989 napisał/a:
DZIĘKUJĘ TYLE Z MOJEJ STRONY

też dziękuję :)

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-09-09, 00:10   
   Polecający: Paulinaaa

Raptor1989 napisał/a:
grzyb
Zgniotłeś mnie maksymalnie, zamiotłeś pod dywan. Czuje się wydymany w brzuch ze śmiechu. Mistrz;D

Moje zdanie jest takie, że jak facet nie ma możliwości zaliczyć panienki to trzepie szerszenia, proste jak drut. Z laskami jest podobnie... no oprócz tego szerszenia;)

aniakowal137 

Wysłany: 2012-06-06, 18:50   

Ja nie widzę nic złego w masturbacji. Jestem kobietą, ale nawet po udanym stosunku lubię się dotykać i dochodzić wtedy. Aha, i czuję się jak najbardziej normalna. :D

waznyczlonek  

Wysłany: 2012-07-29, 19:06   

jakiś temu się masturbowałem (albo onanizowałem jak kto woli) i nie doszedłem do drugiego orgazmu bo miałem zakwas w dłoni

Odpowiedz do tematu