• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2006-06-11, 11:44
Autor Wiadomość

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-06-03, 14:40   masturbacja

jakos tak zalozylem ten temat bo w jednym temacie jakies sprzeczki na ten temat wiec warto pogadac :)

co o tym sadzicie czy myslicie jak niektorzy ze to jest CHOROBA i trzeba sie leczyc ?? czy to cos normalnego ??

piszta :)
Ostatnio zmieniony przez ***ArChi*** 2006-06-05, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  

sprezyna  

Wysłany: 2006-06-03, 22:55   

to na pewno nie jest choroba. normalna potrzeba tak jak i glod, sen itd.
oczywiscie nie kazdemu potrzebna jest masturbacja,
ale zdecydowana wiekszosc na pewno to robi :P

Arjada  

Wysłany: 2006-06-04, 10:16   

hmm....zgadzam sie z przedmowca jest to normalne...i nie kazdemu jest to potrzebne....
od spojrzeń
bezlitosnych
Dających ból każdemu
słabemu człowiekowi

Adamus  

Wysłany: 2006-06-04, 10:18   

Jak człowiek jest spragniony miłości a w pobliżu akurat nie ma nikogo...odpowiedniego? ;], to trzeba pokochać samego siebie :P

/Mimi Smith, ciotka Johna Lennona/

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2006-06-04, 11:16   

Adamus napisał/a:
pokochać samego siebie
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
no, ale chorobą to to nie jest na pewno.
zaspokojeniem potrzeb jakichś.
tylko tyle (:

/no, chyba że ktoś musi kilkanaście razy dziennie, to jużmożna pod chorobę podpiąć ;p

Renata  

Wysłany: 2006-06-04, 12:28   
   Polecający: ***ArChi***

Po ostatniej wizycie PANA który odpisuje licznik pradu siem przeraziłam :przestraszony: ,a pisze o tym latego że kolezanka kazala mi zmienić wibrator elektryczny na zasilany baterjami :P :rotfl:

megma  

Wysłany: 2006-06-04, 13:23   masurbacja
   Polecający: wyszukiwarka :P

Masurbacja nie jest chorobą!! Nawet jeśli ktoś jest w związku może to robić przy swoim partnerze wówczas bardziej go podnieca i potem może nastąpić np. zamiana :P Ludzie jak nie mają nikogo bliskiego to sami muszą się zaspokoić. Gdzieś kiedyś wyczytałam w gazecie że kobieta była mężatką i uprawiała seks ze swoim mężem, a kiedyś coś jej się stało że jak włączyła pralkę to usiadła na nią i zaczeła się w łazience masurbować. Podobno własne pieszczoty na wirującej pralce bardziej ją podniecały niż seks ponieważ przeżywała więcej organzmów. Jak mąż się z nią kochał to ona tylko udawała organzm :zdziwko: Tak więc masurbacja jest zjawiskiem normalnym i większość ludzi jej zażywa nawet w miejscach publicznych np: park, sklep, basen lub dom znajomych :P

NatalkaS  

Wysłany: 2006-06-04, 15:33   
   Polecający: Dzieki reklamie

Masturbacja=samogwałt :) Jest ok :)

Adamus  

Wysłany: 2006-06-04, 15:48   

NatalkaS napisał/a:
Masturbacja=samogwałt Jest ok

Nie rozumiem tej nazwy, jak może być samogwałt skoro robi się to z nieprzymuszonej woli? ;] (z cyklu pytań ambitnych)

megma napisał/a:
Tak więc masurbacja jest zjawiskiem normalnym i większość ludzi jej zażywa nawet w miejscach publicznych np: park, sklep, basen lub dom znajomych

Sklep :rotfl: W sumie to musi być całkiem podniecające, nerwowe patrzenie zza półek czy ktoś akurat nie przechodzi ;]

A powiem wam, że chciałbym poznać argumenty Oyena, który uważa, że masturbacja jest zła i nienormalna. Po prostu ciekawi mnie to, bo szczerze mówiąc, poza duchownymi, nie spotkałem jeszcze nikogo kto wyrażałby takie poglądy :) .

Dishman  

Wysłany: 2006-06-04, 19:49   

Nie udowodniono naukowo, że masturbacja jest zgubna dla zdrowia. Masturbację można potraktować jako nauki własnego ciała. Dobrze jak chłopak wie, co się z nim dzieje. Oraz wie, jak np. wstrzymac orgazm, przeczekać, itd. Nie można się tego nauczyć w inny sposób, chyba, że razem z partnerką.

Ale jak ze wszystkim trzeba uważać. Przede wszystkim nie jest normalne masturbowanie się 3-4 razy dziennie codziennie. To jest już uzależnienie i jak każde trzeba leczyć, albo z tym walczyć.

Druga sprawa, to przyzwyczajenie się do określonych pieszczot. I uwaga to jest udowodnione naukowo, że panowie którzy od wielu lat uprawiają masturbację nie czują dużej przyjemności ze stosunku, bo pochwa może nie zapewniać takiego obejmowania członka jak ręka.

Tak od siebie dodam, że jak ktoś zaczyna regularne współżycie, to w sumie posiadanie dziewczyny zastępuje mu samodzielne uciechy ;)

megma  

Wysłany: 2006-06-04, 20:21   odp
   Polecający: wyszukiwarka :P

Miałam na myśli przymierzalnie w sklepie z ubraniami :P

Krecik  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-06-04, 20:59   
   Polecający: 'Znaczenie imion' ;)

Masturbacja... hm... a po co? ;) Moje zdanie jest takie, że człowiek masturbuje się wtedy, gdy nie potrafi nad sobą zapanować, co jest oznaką słabości wewnętrznej.
Co od razu skreśla ją jako potrzebę taką jak spanie czy jedzenie :) Nie jest potrzebna i koniec...
No.

pan.remek 

Wysłany: 2006-06-04, 21:05   

Cytat:
A powiem wam, że chciałbym poznać argumenty Oyena, który uważa, że masturbacja jest zła i nienormalna. Po prostu ciekawi mnie to, bo szczerze mówiąc, poza duchownymi, nie spotkałem jeszcze nikogo kto wyrażałby takie poglądy .

yy no wiesz mi sie wydaje ze ksieza to szczegolnie jada na " recznym ". :wstyd:

Adamus  

Wysłany: 2006-06-04, 21:10   

Krecik napisał/a:
Masturbacja... hm... a po co? Moje zdanie jest takie, że człowiek masturbuje się wtedy, gdy nie potrafi nad sobą zapanować, co jest oznaką słabości wewnętrznej.

Nie zgadzam się :P . Po prostu każdy potrzebuje trochę czułości, a dookoła ludzie tacy zimni okrutni...

A jeszcze coś dla Oyena: LINK

W kontekście, że to podobno nie jest normalne ;]. Btw. nieźle się uśmiałem przy czytaniu tej strony (okoliczności, w których zrobiłeś to po raz pierwszy :rotfl: )

pan.remek napisał/a:
y no wiesz mi sie wydaje ze ksieza to szczegolnie jada na " recznym ".

A całkiem możliwe, ale w każdym razie ich nauka głosi, że masturbacja jest grzechem. Zresztą jest o tym w Biblii, bodajże w Księdze Kapłańskiej (Kpł 15, o ile pamiętam?). Ciekawa lektura.

Ostatnio zmieniony przez Adamus 2006-06-04, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  

***ArChi***  

Wysłany: 2006-06-04, 21:15   

megma napisał/a:
park, sklep, basen lub dom znajomych

skad Ty takie rzeczy wiesz ???

Adam tak wielka adrenalina miedzy pulkami w sklepie albo najlepiej w malym sklepie na osiedlu :hyhy: Ty to masz pomysly :P

no przede wszystkim zalozylem ten temat bo myslalem ze Oyen jakies argumenty tutaj da no ale nie dal :)

zastanawia mnie rowniez to ze to jest choroba :)

a powiem wam ze gdzies czytalem i to calkiem nie dawno ze to w czyms pomaga nie wiem w czyms ale cos zwiazane ze zdrowiem :) mozliwe ze zle kojarze :)

jak ktos to robi po kilka razy dziennie i to codziennie to chyba bardziej sie nazywa uzaleznienie :)

Renia a Ty bys sie wstydzila takie rzeczy pisac :P :hyhy:

Odpowiedz do tematu