• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

K O W A L 

Wysłany: 2009-02-13, 00:09   niechęć partnerki do współżycia

Witam wszystkich.

Jestem ze swoją partnerką już trzeci rok. Oczywiście początek naszej znajomości i okres do około 1,5 roku naszego związku obfitował w potężną dawkę obopólnego podniecenia i częstego współżycia. Natomiast od dłuższego już czasu coś w tej kwestii zaczęło sie miedzy nami zmieniać. Ja oczywiscie jako zdrowy facet nadal mam ochotę na seks, jednak moja partnerka już niekoniecznie i to mnie zaczeło niepokoić. Obawiam sie, że być może nie czuje do mnie tego, co na początku. Rozmawiałem z nią o tym, lecz ona zapewnia mnie, że między nami nadal jest wszystko ok, a zaprzestanie współżycia wynika z tego, że przeżywa trudny, stresujący czas (egzaminy ect.).
Cóż, mi pozostaje jej wierzyć i ją wspierać, bo ją kocham, ale zastanawia mnie jedno - czy czasami seks nie jest sposobem wielu kobiet właśnie na rozładowanie stresu?? Czemu ona cały czas sie zasłania stresem, nie współżyliśmy już od kilku miesięcy... Faktem jest, że nie mieszkamy jeszcze razem, ale mimo to nasze życie seksualne było jak dotąd bardzo regularne.
Boję się podejmować z nią tego tematu, ponieważ wychodzi na to, że jestem strasznym egoistycznym dupkiem, któremu zależy głównie na seksie. Na litość boską, chciałbym współżyć ze swoją kobietą! :D Czuję się stłamszony. Proszę Was napiszcie co sądzicie o tej sytuacji i czy to faktycznie może być ze mną coś nie tak.

Moja dziewczyna ze względu na nasze szaleńcze współżycie rozpoczęła zażywanie tabletek antykoncepcyjnych. Czy mogły one wpłynąć aż tak negatywnie na jej libido?

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2009-02-13, 20:48   
   Polecający: google

odpowiedz masz w poscie moim zdaniem bo mam bardzo podobnie

poczekaj na odpowiedni moment

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora
Ostatnio zmieniony przez es-cs_wuv 2009-02-13, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  

mati18 

Wysłany: 2009-02-14, 16:23   

Kto wie co jest przyczyna moze ich byc wiele moze tez zalezy ile partnerka ma lat i czy np daje jeszcze rade.mozesz ja np ostro traktowac w lozku i nie wydala.moze czegos nie lubi nie chce powiedziec i na tym sie skonczylo co pisales....

Odpowiedz do tematu