• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

revelation  

Wysłany: 2010-11-13, 17:35   

DrBlack napisał/a:
jak Wy kobiety chciałybyście usłyszeć pytanie w tym temacie? takie odpowiednie, które nie uraziłoby Waszej 'dumy' itd.

Może najlepszym sposobem byłoby po prostu wjechać na intymniejsze tematy i zapytać. Oczywiście, nie w sensie takim, że miałoby to chodzić o Was, tylko ogólnie. Co sądzisz o ludziach którzy uprawiają seks nie będąc w związku czy coś w ten deseń.

palisun  

Tytuł: cuchnąca krew

Wysłany: 2010-11-14, 15:57   

Łoojezu, jednak jest koniec świata.
Dobra, i'm naiwna, ale niezobowiązujący seks? Ludziom się w dupach poprzewracało od filmów? -.-
Okej, może miłość nie istnieje, ale niezobowiązujący seks. Dla mnie to w ogóle pomysł :dobani:

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-11-14, 16:39   

W niezobowiązującym seksie nie ma nic złego pod warunkiem, że obie osoby na pewno chcą niezobowiązującego seksu i obie na pewno nie będą tego żałowały. Ja sama się tym brzydzę, bo dla mnie seks rodzi się z miłości, nie jest on dla mnie na tyle ważny żebym miała olewać jakiekolwiek uczucia tylko po to, żeby mi ktoś powkładał i żeby było fajnie... Ale co kto robi ze swoją dupą - nie moja sprawa. Byle tylko było j/w.

m. gallery

niechcicm 

Wysłany: 2010-11-29, 00:58   

Znam przypadki w realu par opartych na niezobowiązującym seksie. Zwykle trwa to kilka kilkanaście tygodni.... Później się zazwyczaj odnajdują prawdziwi kochankowie zainteresowanych... Zapytaj wprost najlepiej po/przy jakimś piwwwwku ;)

mloda_  

Wysłany: 2011-01-12, 01:17   
   Polecający: google.pl

Ja osobiście wyśmiałabym cąłkowicie nie biorąc tego na poważnie. Ja nie potrafiłabym przespać się z kimś, do kogo nic nie czuję. Ba! Nie potrafiłabym nawet przespać się z kimś do kogo coś czuję a z nim nie jestem! Wtedy jeszcze bardziej bym coś do tego kogoś poczuła a ten ktoś być może nie chciałby ze mną być i tak generalnie lipa by była z tego wszystkiego.. :P
Dziewczyny wiedzą pewnie o co mi chodzi.

ketoprom  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Liryczna Pyta

Wysłany: 2011-01-12, 10:03   

było parę sytuacji, kiedy sex bez zobowiązań miał miejsce w moim życiu.
zwykle wychodziło to spontanicznie, np. w czasie koncertu, aczkolwiek przez długi czas miałam 'sex kolegę na telefon', który się zjawiał w razie alarmu :P

najważniejsze to dać jej do zrozumienia, że chodzi tylko o sex, bo jak zaczniesz bajerować, to jeszcze skłonna pomyśleć, że pragniesz związku.

Deszcz mnie moczy, w pysku sucho,
Robota mnie nudzi.!
Van Gogh też miał jedno ucho,
A wyszedł na ludzi.!

Tilian  

Tytuł: Łopatolog

Wysłany: 2011-08-28, 16:16   
   Polecający: Anka_DD

Zdarzyło się w życiu raz i drugi, ale na dobrą sprawę nie jest to fajne, mozna się nieźle azmotać uczuciowo i popieprzyc fajnie zapowiadającą się relację.
Wiadomo, że wszystko to kwestia dogadania się między ludźmi, ale ponoć tylko krowa zdania nie zmienia.
Ryzyko jednak jest zawsze.

wikaG 

Wysłany: 2011-09-02, 10:45   

Ale do takich realcji to niestety trzeba mieć silną psychikę.... To nie jest dla wrażliwców. Co z tego, że nawet powiesz sobie "nie rusza mnie to", jak potem będzie płacz....

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-09-02, 10:53   

Nie tyle "silną psychikę", ile odpowiednio [na odpowiednich podstawach] ukształtowany światopogląd :3 Mówiąc oględnie.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Pasażer  

Wysłany: 2011-09-02, 11:58   

Znam kobiety o osobowości ziemniaka, które nie mają ani silnej psychiki, ani ukształtowanego światopoglądu, a garną się do tego, aż miło.

Do tego naprawdę wystarczy mieć dupę.

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2011-09-03, 01:40   
   Polecający: Wujek Google

Nie sprowadzałbym tego tylko do kwestii kobiet, zaskakującym może być fakt, że to właśnie faceci w takich relacjach okazują się często bardziej wrażliwymi niż kobiety.
No a że ludźmi rządzą stereotypy, to już inny irytujący fakt.

Nahia  

Wysłany: 2011-10-12, 23:32   

Byle by wszystko było jasne między obojgiem. Ja sama nie do końca wiem co sądzę na ten temat, nie mam tego konkretniej przemyślanego aczkolwiek jeśli komuś się tak podoba - seks dla samego seksu to proszę bardzo. Byle by tylko nikogo po drodze nie skrzywdzić.

sylwia17  

Wysłany: 2011-10-14, 14:50   

mloda_ napisał/a:
Ja nie potrafiłabym przespać się z kimś, do kogo nic nie czuję

Zgadzam się z tym, ja tez nie potrafię tego zrozumieć, ale każdy jest inny...
Musicie byc oboje pewni, że tego naprawdę chcecie, aby nikogo tym nie ksrzywdzić...
I ona musi wiedzieć, że nie będziecie ze sobą...

Beatha  

Wysłany: 2011-10-14, 21:13   

Chlopak przespal sie z kims ledwo znajac jej imie-ogier,ogolnie szacun,
Dziewczyna przespi sie z kims ledwo znajac jeo imie-szmata,puszczlska,dupodajka. Jedna sytuacja a tak rozne opinie. Jesli kogos poniesie chwila emocji czemu by nie,zycie jest po to by z niego korzystac,nie masz zachamowan,chcesz tego,rajcuje cie to-zrob to. W najgorszym wypadku dziewczyna zostanie z brzuchem,a koles ulotni sie w nieznanych okolicznosciach

Nahia  

Wysłany: 2011-10-14, 21:17   

Byle by któreś z nich nie zostało z HIVem, o tym też warto pomyśleć ;)

Odpowiedz do tematu