• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

jej1fantazja  

Wysłany: 2008-04-16, 20:21   orgazm

nie wiem czy ten temat byl juz tu poruszony (ale nie zdziwie sie jesli tak bylo, w koncu o tym i tak sie duzo mowi)

wiadomo ze faceci raczej nie potrafia udawac orgazmu, ale z kobietami to juz inna sprawa... gdzies slyszlalam ze az 11 proc kobiet (ktore uprawiaja sex oczywiscie) nie przezywa orgazmu... a najgorsze jest to ze ten 'problem' coraz czesciej dotyka coraz to mlodszych kobiet.....

jak to jest z wami?

Zombwbij  

Wysłany: 2008-04-16, 21:17   

Ja nie mam z tym problemów.

Velonka  

Wysłany: 2008-04-16, 22:03   

Cytat:
Ja nie mam z tym problemów.

ja tez nie, a gdybym miała to bym sie zastanawiała czy partner z którym jestem, jest tym własciwym aby? Na całe szczesie nie trafiłam na egoistę wiec jest bardziej niz dobrze.

Lola  

Wysłany: 2008-04-16, 23:28   
   Polecający: religia tv

Velonka napisał/a:
a gdybym miała to bym sie zastanawiała czy partner z którym jestem, jest tym własciwym aby?

żartujesz prawda ? Za naszą fizjologie mamy obarczac facetów i zmieniac ich doppoki bedziemy miec orgazm ? :DDD Niektóre kobiety po prostu tak sa zbudowane ze nie beda miały tej satysfakcji bo jednak łatwiej szczytowac kobiecie przez stymulacje łechtaczki niż normalny stosunek , co nie znaczy ze to sie nie zdarzy nigdy ;p Tego sie po prostu tez trzeba troche nauczyć , wiedzieć i znac swoje potrzeby i ciało. A reszta to fantazja ...

Velonka  

Wysłany: 2008-04-17, 11:48   

nie o to mi chodziło, żeby zmieniac partnerów jak rękawiczki :D chodziło mi o podejscie partnera do Ciebie i Twoich potrzeb, bo z tym u różnych par naprawde róznie bywa. Nie było także mowy w temacie o orgazmie podczas stosunku, tylko o braku orgazmu wogóle, a to róznica. Znam kobiety które męcza sie psychicznie z powodu egoizmu partnera i jego ukierunkowaniu w zaspokojeniu tylko własnych potrzeb, ale nic z tym nie robią zeby nie urazic jego męskiej dumy, bo przeciez go kochaja i jak by mogły mu powiedzieć ze nie mają satsfakcji. Nie mówie tu o parach, które sie starają i im nie wychodzi bo i takie są. Orgazm to nie automat z kawą, nie da sie nacisnąć guzika i juz. Składa sie na to całe mnóstwo rzeczy, atmosfera, relaks, zaufanie, o miłosci nie wspomne, bo to dla kobiet oczywiste, u facetów bywa inaczej.

jej1fantazja  

Wysłany: 2008-04-17, 12:00   

Cytat:
Nie było także mowy w temacie o orgazmie podczas stosunku, tylko o braku orgazmu wogóle, a to róznica.

Cytat:
az 11 proc kobiet (ktore uprawiaja sex oczywiscie) nie przezywa orgazmu...

jesli kobieta sie masturbuje to znaczy ze 'wogole' przezywa orgazm, ale niekoniecznie podczas stosunku.....

Zombwbij  

Wysłany: 2008-04-17, 14:53   

jej1fantazja napisał/a:
najgorsze jest to ze ten 'problem' coraz czesciej dotyka coraz to mlodszych kobiet
Może też dlatego, że coraz to młodsze rozpoczynają współżycie?

Velonka napisał/a:
nie o to mi chodziło, żeby zmieniac partnerów jak rękawiczki
Można próbować ich zmieniać bez wymieniania.

Velonka napisał/a:
o miłosci nie wspomne, bo to dla kobiet oczywiste
Nie takie oczywiste ;]

Alhana  

Wysłany: 2008-06-10, 09:51   

jej1fantazja napisał/a:
wiadomo ze faceci raczej nie potrafia udawac orgazmu

I tu się mylisz :) Co poniektórym mężczyznom zdarza się udawać orgazm. Jednak mogą to zrobić tylko wtedy, gdy założą prezerwatywę, inaczej prawda wyjdzie na jaw.

Lilianna  

Wysłany: 2008-06-16, 15:54   

a ja słyszałam że 60% kobiet udaje orgazm!

Sagalek  

Wysłany: 2008-06-16, 16:05   

a mnie dziwi skąd to się bierze, bo z tego co obserwuję w otoczeniu, z rozmów z koleżankami nie widzę, żeby aż tyle kobiet nie przeżywało orgazmów.

Lilianna  

Wysłany: 2008-06-17, 18:24   

Sagalek napisał/a:
a mnie dziwi skąd to się bierze, bo z tego co obserwuję w otoczeniu, z rozmów z koleżankami nie widzę, żeby aż tyle kobiet nie przeżywało orgazmów.

60% kobiet bez orgazmu - Tą statystykę wiele razy słyszałam w telewizji i mogłam przeczytać w gazecie. Nie zdziwił mnie fakt że taki problem istnieje. Osobiście znam 3 dziewczyny które przyznały mi się że nie mają orgazmu. Z innymi koleżankami na ten temat nie rozmawiałam, bo raczej to osobista sprawa każdej dziewczyny.
Myślę, że kobiety boją się do tego przyznać, gdyż brak orgazmu może wynikać nie z błędów partnera ale z ich jakiś własnych problemów.
A trudno się przyznać kobiecie przed samą sobą że jest słaba w łóżku i sama się nie potrafi podniecić...

Leilah  

Wysłany: 2008-06-17, 19:12   

O statystyce słyszałam,po części mnie nie dziwi,skoro nie raz słyszymy,że jakaś 14latka chce poddać się aborcji i w ogóle do seksu zabierają się osoby,które jeszcze fizycznie i psychicznie do tego nie dojrzały.
Zanim zaczniemy z kimś sypiać dobrze jest,byśmy sami najpierw poznali swoje ciało i swoje potrzeby,zanim zwalimy niemożliwość osiągnięcia orgazmu na faceta.
Lilianna napisał/a:
A trudno się przyznać kobiecie przed samą sobą że jest słaba w łóżku

To,że nie osiąga orgazmu też od razu nie musi być jej winą.Jak juz to ktoś wcześniej napisał,niektóre kobiety tak są zbudowane iż wielką trudność może im sprawić osiągnięcie rozkoszy.

kochanica Karczocha^^

Lilianna  

Wysłany: 2008-06-18, 00:23   

No nie wiem... dla mnie czy kobieta będzie miała orgazm czy nie, zależy w 80% od niej samej

Sagalek  

Wysłany: 2008-06-18, 08:49   

Lilianna napisał/a:
60% kobiet bez orgazmu - Tą statystykę wiele razy słyszałam w telewizji i mogłam przeczytać w gazecie.
ja nie mówię, że tak nie jest, bo też informację tę słyszałam, ale dziwi mnie to nadal. Rozmawiałam na ten temat z 7 koleżankami najbliższymi, 1 nie miewa orgazmów.
Leilah napisał/a:
w ogóle do seksu zabierają się osoby,które jeszcze fizycznie i psychicznie do tego nie dojrzały.
to chyba prawda, że brak przygotowania, dojrzałości może mieć wpływ i brak komfortu psychicznego dostarczanego przez partnera
Lilianna napisał/a:
A trudno się przyznać kobiecie przed samą sobą że jest słaba w łóżku i sama się nie potrafi podniecić...
przecież często to nie wina kobiety, poza tym samo podniecenie co ma do orgazmu? Mogę być baaaardzo podniecona a orgazmu nie mieć.

Odpowiedz do tematu