• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

wieper  

Wysłany: 2007-09-06, 13:37   

Margaretka napisał/a:
moje piersi są idealne, chętnie pokazałabym zdjęcie, ale jeszzce mnie zbanują... :P :P :oczami:

no skromnoscia nie grzeszysz skad wiesz czy sa idealne moze idealne w twoich oczach musiala bys je pokazac i wtedy bysmy sie wypowiadali ::P:P:P oczywiscie to zart :P

Margaretka  

Wysłany: 2007-09-06, 14:28   

A co mnie obchodzi czyjeś zdanie????

Dla mnie są idealne, i dla mojego faceta też zresztą nie raz słyszałam takie słowa że mam świetne piersi dlatego uważam że nie kłamali, ci co tak mówili :cwaniak: ;)

wieper  

Wysłany: 2007-09-08, 12:37   

no skoro takowe posiadasz to powinnas byc dumna bo inne napewno tylko ci pozazdroszcza
no i od wzroku facetow pewno sie nie mozesz uwolnic hah zart :P

malwirka-81 

Wysłany: 2007-09-11, 17:25   

Duży biust przyciąga uwagę facetów-ale i ....kobiet.Mam piąteczkę(rozmiar e),jestem szczupła i czasem czuję się skrępowana idąc ulicą i słysząc szepty:"Pewnie sztuczny..." :zawstydzony:

goga  

Wysłany: 2007-09-14, 10:46   Re: Duze piersi

NatalkaS napisał/a:
Co myślicie o kobietach z dużymi piersiami, a co o kobietach z małymi czy wolicie żeby kobieta miała za duże czy małe... jaki dla was rozmiar to taki w sam raz? czy odpowiada wam wasz rozmiar piersi czy może byście zmienili swój rozmiar operacyjnie albo w <marzeniach> ;)

Tzn.mnie mój biust odpowiada i nie planuje go powiększać, właściwie to kiedyś chciałam go zmniejszyć. Dziś jestem już przekonana że C to ani duże ani małe...ot takie wyśrodkowane:)
Mój misiek się zachwyca więc nie mam się czym martwic:)
bo dokończyć ją możemy kiedy wrócisz tu,
tylko wróć

pawel1602 

Wysłany: 2007-09-15, 13:13   

duze piersi sa cudowne bo mozna je zlapac i sie poprzytulac :D ale oczywiscie nie moga byc pzresadnie wielkie

CubA 

Wysłany: 2007-09-25, 00:04   

A mi na prawdę podobają się kobiety z dużym biustem, takim conajmniej 80 D i większym... Po prostu taki gust:) Oczywiście moja partnerka na stałe musiała by mieć równiez piękne wnętrze... Nie lubię tych chudych typu kandydatki na Miss Polonia itp. to nie jest mój ideał piękna... Lubię kiedy dziewczyna nie jest oczywiście gruba, ale ma "troszkę ciałka", czyli większa pupa i krągłe uda he he no i ten biust;))) Pozdrawiam wszystkie panie i jeśli są chętne do pogadania,. to zapraszam na moje gg 10026943 :)

[ Dodano: 2007-09-25, 00:09 ]
Po prostu Ci zazdroszczą, nie przejmuj się tym:) A mi na prawdę podobają się kobiety z dużym biustem, takim conajmniej 80 D i większym... Po prostu taki gust:) Oczywiście moja partnerka na stałe musiała by mieć równiez piękne wnętrze... Nie lubię tych chudych typu kandydatki na Miss Polonia itp. to nie jest mój ideał piękna... Lubię kiedy dziewczyna nie jest oczywiście gruba, ale ma "troszkę ciałka", czyli większa pupa i krągłe uda he he no i ten biust;))) Pozdrawiam wszystkie panie i jeśli są chętne do pogadania,. to zapraszam na moje gg 10026943 :)

[ Dodano: 2007-09-25, 13:13 ]
drzewomen napisał/a:
Mnie to bez roznicy jaki dziewczyna ma biust. wane zeby byla piekna w srodku (i miala duza pupe :P )
Zgadzam się z Tobą, większe pupy są sexy:P

[ Dodano: 2007-09-25, 14:36 ]
X. napisał/a:
drzewomen, same sprzeczności w Tobie. skoro interesuje Cię tylko 'to co ma w środku' to jej tyłek nie powinien robić Ci zbyt dużej różnicy... :zdziwko:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Życie seksualne jest ważne, więc piękno wewnętrzne to dużo, ale nie wszystko... Ważne, żeby partnerzy się pociągali nawzajem... A duże pupy są cudowne:p ;) ))

kropka.  

Wysłany: 2007-10-19, 21:58   

eh, bardzo chciałabym mieć mniejsze piersi. obecnie noszę ze sobą jakieś 85E i bardzo to uciążliwe jest. chociaż ponoć niektórym się podoba ; )

enterka 

Wysłany: 2007-10-20, 17:31   

kropka. napisał/a:
eh, bardzo chciałabym mieć mniejsze piersi. obecnie noszę ze sobą jakieś 85E i bardzo to uciążliwe jest. chociaż ponoć niektórym się podoba ; )

A ja bym radziła zmienić staniki, bo nie sądzę byś była tak gruba by nosić obwód 85 - to jest rozmiar dla dziewczyny mającej pod biustem (mierzone bardzo ciasno i na wydechu) 90-95 cm. Zobacz, te dziewczyny nie są przesadnie szczupłe, a przy dobrze dobranym staniku noszą obwód 70:
http://stanikomania.blox....Przed-i-po.html
http://stanikomania.blox....a-rozmiaru.html

I teraz wyobraź sobie dziewczynę, na którą naprawdę pasuje obwód 85 - to nie Ty, zgadłam?

Wymierz się porządnie, pod biustem jak wyżej, w biuście luźno - pomogę rozmiar i wszelkie uciążliwości znikną jak ręką odjął :)

kropka.  

Wysłany: 2007-10-21, 19:47   

enterka napisał/a:
zgadłam?

niestety nie.
pod biustem mam dokładnie (zmierzone przed chwilą, żeby nie podawać wymiarów mniej-wiecej, tylko dokładnie) 90, w biuście 111 cm. więc niestety taki rozmiar właśnie wychodzi.

ale dzięki za dobre chęci : )

Falcon  

Wysłany: 2007-10-21, 20:38   

najlepsze takie nie za duże nie za małe :) dobrze jest jak to się mówi "jest za co złapać" ale bez przesady :)

enterka 

Wysłany: 2007-12-13, 02:51   

kropka. napisał/a:
enterka napisał/a:
zgadłam?

niestety nie.
pod biustem mam dokładnie (zmierzone przed chwilą, żeby nie podawać wymiarów mniej-wiecej, tylko dokładnie) 90, w biuście 111 cm. więc niestety taki rozmiar właśnie wychodzi.

ale dzięki za dobre chęci : )

No to gratuluję dobrze dobranego stanika :padam: - jesteś jedną z może 20% Polek, którym nie grozi podjeżdżanie zapięcia, wpijanie sie ramiączek a przede wszystkim szybkie zniszczenie biustu :) Tak trzymać :)

klaudynka24 

Wysłany: 2007-12-23, 16:52   

ah wydaję mi się że jak facetowi podobają się większe to nie znaczy że jest nie dojrzały tylko po prostu ma taki gust tak ja kobiety wolą albo napakowanego albo nie..;)a wielkość chyba nie ma znaczenia tylko czy są zadbane- jędrne i w ogóle ja na swoje nie narzekam...chociaż koleżanki które mają ,,D'' mówią że to katastrofa ciężko na w-f i duży ciężar muszą codziennie nosić ;)

cosmo7  

Wysłany: 2007-12-23, 19:29   

Kiedyś gadałem na ten temat z kumplami i mi powiedzieli ze w sumie każde są ok, ważne by się nie wylewały z bielizny i z ręki ;)

Misia_1993 

Wysłany: 2008-03-10, 18:27   

Ale ja wolę takie w sam raz, bo za duże są nie wiem jak to ująć... kobieta z dużymi nawet jak jest poukładana to z piersiami można myśleć, że jest zboczona, jest prostytutką... :kwasny:

Odpowiedz do tematu