• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

tour 

Wysłany: 2008-05-17, 15:45   Powiedzieć przed, po , czy może w ogóle?

Witam,
Mam nadzieję , że w dobym miejscu stworzyłem teamat i nikt mnie za to nie objedzie.Mój problem, a może raczej moja sytuacja jest tego typu , że jeszcze nie uprawiałem seksu (wraz z penetracją) z kobietą. Seks oralny mam już dawno za sobą i nie jeden raz. Mam wątpliwości czy powiedzieć mojej kobiecie , ze jestem prawiczkiem. Bo coś tak czuję , że za jakiś czas wylądujemy w łóżku.Nie ukrywam, że mam 23 lata- dużo to czy mało nie mnie oceniać. Kobieta,z którą jestem jest niesamowita, nie widze poza nią żadnej innej. Związek jest idealny, jesteśmy wobec siebie szczerzy i otwarci. Zastanawiam się tylko czy powiedzieć, a jeśli powiedzieć to przed stosunkiem , a może po? Moja kochana kobietka ma już inicjację za sobą , więc trochę się boję jak zareaguje. Nie wiem czy tak będzie , ale zakładam , że pozna z kim ma do czynienia (choć może się mylę), więc chyba bez poinformowana jej o tym fakcie się nie obędzie :P Drogie panie w zasadzie może mogłybyście mi odpowiedzieć jak odebrałybyście takie wyznanie? A może któryś z panów miał taką sytuację. Prosiłbym o radę, a w zasadzie to liczę na nie... Pozdrawiam.

Leilah  

Wysłany: 2008-05-17, 20:20   

Nie rozumiem,to jest dla Ciebie jakiś wstyd?
Uważam,że powinieneś powiedzieć,jednak wtedy kiedy Cię zapyta.
Jak odebrałabym to wyznanie?Nijak,ani nie widzę w tym powodu do smutku,ani do radości.

kochanica Karczocha^^

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-05-18, 02:55   

tour napisał/a:
Kobieta,z którą jestem jest niesamowita, nie widze poza nią żadnej innej. Związek jest idealny, jesteśmy wobec siebie szczerzy i otwarci.
No to nad czym się zastanawiasz?
Powiedzieć, najlepiej przed, oszczędzi jej to ewentualnego rozczarowania. Nie ma powodów żebyś to przed nią ukrywał. Skoro ma w tej materii większe doświadczenie od Ciebie, będzie wiedziała, że przynajmniej tym razem powinna przejąć inicjatywę. I tyle.

grlało, matulu

MissIndependent  

Wysłany: 2008-05-18, 11:24   

ja chyba już ten temat widziałam na jednym z forów...... :luka:

jeśli czujesz potrzebę powiedzenia jej, że w sumie to jesteś prawiczkiem to to zrób (ale w normalnej rozmowie, a nie wyskakuj z taką rewelacją na sekundę przed stosunkiem...). na śmieszność się nie narażasz. jak dziewczyna (i wasz związek) jest tak cudowna i wspaniała jak to opisujesz to nie wiem dlaczego miałaby cię wyśmiać z tego powodu. zła też nie będzie. za to może jej się zrobić bardzo miło, że będzie Twoją pierwszą.... w czym problem?

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-05-18, 23:29   

tour napisał/a:
Związek jest idealny, jesteśmy wobec siebie szczerzy i otwarci.
skoro jesteście szczerzy i otwarci wobec siebie to nad czym się jeszcze zastanawiasz? Najlepiej jej powiedz najwcześniej, by potem nie była zaskoczona, zmieszana - takiego zaskoczenia, zmieszania trzeba unikać.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-05-20, 15:13   

tour napisał/a:
Związek jest idealny, jesteśmy wobec siebie szczerzy i otwarci.
Więc skąd ten temat na forum? Skoro jesteście tak szczerzy i otwarci, a ona taka idealna jak piszesz, to wspomniany fakt nie powinien ani jej zaboleć, ani zdenerwować... po prostu jej powiedz i tyle.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-05-20, 15:17   

Sądzę, że najlepiej powiedzieć w trakcie. To jest odpowiednia pora, tak z zaskoczenia.

pocahontasm  

Wysłany: 2008-06-09, 23:42   
   Polecający: no

spoko...mam młodszego chłopaka...mial 24 lata jak go poznałam,i tez był prawiczkiem..zanim mi powiedzial,ja juz to wyczułam...czuł sie skrępowany,niepewny..był podniecony ale jakby sie wstydził i wstyd chamował mu wytrysk...troche sie dziwiłam,ale zapytałam co jest grane,czy jestes prawiczkiem?tak-powiedzial on..wobec takiej informacji,wzielam sprawe w swoje rece...minelo półtora roku,i został wyszkolony na dobrego kochanka...teraz tylko sie martwic zeby nie uciekł..hi hi..to zaden wstyd,milo ze jestem jak do tej pory jego jedyną...i moze ostatnią...pozdrawiam :)

Odpowiedz do tematu