• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

justynka20008  

Wysłany: 2008-08-07, 13:06   Problem...

Cześć...
Mam troche nie typowe pytanie... Czy dziewczyna moze stracic dziewictwo nie kochajac sie z mezczyzna?? Tzn chodzi mi o to ze jak chlopak sprawial dziewczynie przyjemnosc palcami i dosc daleko je wsadzal mogla stracic przez to dziewictwo??
Wiem ze to dziwne pytanie ale prosze o odpowiedz...

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-08-07, 13:28   

justynka20008 napisał/a:
Tzn chodzi mi o to ze jak chlopak sprawial dziewczynie przyjemnosc palcami i dosc daleko je wsadzal mogla stracic przez to dziewictwo??
W sensie czy mógł uszkodzić błonę dziewiczą? Mógł.

grlało, matulu

justynka20008  

Wysłany: 2008-08-07, 21:47   

A jezeli ja uszkodzil, to krwawilam... to wiem.. a jezeli ja uszkodzil, jakis czas pozniej dopiero sie ubralam to czy ta krwe mogla zostac na bieliznie? Wiem, zadaje bardzo dziwne i moze glupie pytania ale ja nie jestem zbyt doswiadczona w tych sprawach, poniewaz to jest pierwszy chlopak z ktorym robie takie rzeczy...
prosze o odpowiedz...

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-08-07, 21:53   

Bravo hits vol. 1410 ^^

justynka20008 napisał/a:
a jezeli ja uszkodzil, jakis czas pozniej dopiero sie ubralam to czy ta krwe mogla zostac na bieliznie?
Mogła. Mogłaś również w ogóle nie krwawić, uszkodzeniu błony dziewiczej niekoniecznie musi towarzyszyć krwawienie.

Czego uczą teraz na biologii w szkołach? :zdziwko:

grlało, matulu

justynka20008  

Wysłany: 2008-08-07, 21:58   

sis napisał/a:
Mogła. Mogłaś również w ogóle nie krwawić, uszkodzeniu błony dziewiczej niekoniecznie musi towarzyszyć krwawienie.

Wlasnie mialam krew na bieliznie... tylko ze na poczatku myslalam ze okres dostalam... Okresu nie mam i dlatego sie zastanawiam nad tym...

sis napisał/a:
Czego uczą teraz na biologii w szkołach?

Niczego ciekawego nie ucza :kwasny: tzn niczego co by sie moglo w zyciu przydac...

Tynka88  

Wysłany: 2008-08-08, 13:02   

Fakt faktem wiedza seksualna wśród dzisiejszej młodzieży jest stanowczo za niska .... niedawno czytałam artykuł w którym przeprowadzono ankietę o wiedzy seksualnej wśród danej grupki młodzieży. Wyobraźcie sobie, że znalazło się w niej mnóstwo głupot na ten temat. Niektórzy wierzą w to iż prezerwatywa zmniejsza jądra, dziewczyny biorą polopirynę, gdyż jak sądzą to zabija plemniki..... nie wiadomo czy wina stoi tutaj po stronie edukacji czy wychowania rodziców.... tylko serce się kraje na widok 13letniej dziewczynki z wózkiem.

wracając do tematu wyobraź sobie, że błonę możesz stracić nawet na w-fie podczas ćwiczeń rozciągających. Oczywiście, że krew mogła zostać na majtkach... śluz ci wycieka, a krew nie ma prawa ?? :D

justynka20008  

Wysłany: 2008-08-08, 14:57   

Tynka88 napisał/a:
śluz ci wycieka, a krew nie ma prawa ??

heh ma prawo... Tylko ze ja myslalam ze okres wtedy dostalam... nie przyszlo mi do glowy ze to moze byc cos innego...

Odpowiedz do tematu