• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Gofia 

Wysłany: 2009-06-10, 19:43   

ostatnio czytałam wywiad z prof Depko na temat problemów z erekcją i mądrze mówi.. to problem który musi być leczony, nie można go napewno bagatelizować:
http://all4men.pl/?co=art...11&a=4&b=13&c=0

przyjemne sprawy...

tycjan  

Wysłany: 2009-06-17, 20:22   

No rzeczywiscie dużo się teraz mówi o tych problemach związanych z potencją, wystarczy wklepać w wyszukiwarkę i jest pelno stron ludzi którzy się dziela doświadczeniami
http://delicious.com/sear...lc=1&u=Potencja
Może komuś pomoże.

Gofia 

Wysłany: 2009-06-18, 23:37   

fakt, w necie można wiele na temat problemów z erekcją przeczytać, zresztą organizowanie dnia promocji zdrowia seksualnego też wskazuje na szeroko zakrojoną profilaktykę w tym zakresie.

przyjemne sprawy...

nikkoś  

Wysłany: 2009-06-25, 10:52   

W ogóle powstał specjalny ogólnopolski program zdrowia seksualnego, bardzo fajna stronka http://www.opzs.pl/ Dużo informacji na tematy związane z "męskim problemem". Warto tam zajrzeć, bo może coś pomoże.
W każdym razie, problemów z impotencją nie należy lekceważyć, pomijając psychologiczny aspekt, to zdarza się, że są one objawami jakiejś innej choroby. Warto więc, jeżeli problem jest długotrwały, zasięgnąć porady u specjalisty.

Gofia 

Wysłany: 2009-06-25, 22:52   

mądrze powiedziane ale... teoria teorią a życie, życiem... który facet pójdzie sam do lekarza? który poprosi o receptę czy o zlecenie badań... ciężka sprawa..

przyjemne sprawy...

nikkoś  

Wysłany: 2009-06-27, 15:45   

Racja, faceci raczej się wstydzą przed wizytą, bo pokutują jeszcze stereotypy na temat problemów z erekcją. A tymczasem jest to choroba, jak każda inna. Przecież nie wstydzimy się jak np. mamy katar. W tym temacie jeszcze raz odsyłam do tej strony, bo jest tam bardzo fajny artykuł na temat konieczności wizyty u lekarza przy problemach z potencją http://www.opzs.pl/wizyta-w-gabinecie

jezabel 

Wysłany: 2009-07-12, 01:10   

przyznam szczerze, że bardzo mnie dziwi ten irracjonalny lęk przed lekarzem u mężczyzn. przepraszam, ale jak coś się wam z samochodem dzieje, to od razu lecicie do mechanika, a o własny sprzęt nie umiecie zadbać :chytry:

nikkoś  

Wysłany: 2009-07-13, 11:38   

Tu chodzi o wstyd. Problemy ze wzwodem nie są postrzegane jako choroba, ale jako coś wstydliwego, rzutującego na charakter mężczyzny. Dlatego tak trudno facetom iść z tym problemem do lekarza, przez co niestety sami sobie szkodzą.

jezabel 

Wysłany: 2009-07-21, 00:29   

Eee... Wstyd to może być, jak Ci rura wydechowa odpadnie, gdy się popisujesz przed kumplami swoją nową bryką :P Dobra koniec obrazowych porównań :P
Jaki wstyd? Przed kim? Bo w najgorszym wypadku o wizycie u lekarza wiedzą 3 osoby - zainteresowany, jego laska i lekarz. No to czego się tu wstydzić?

nikkoś  

Wysłany: 2009-07-21, 18:44   

Trudno mi to sensownie wyjasnić, bo chyba nie da się tego sensownie wyjaśnić... :kwasny: To jakiś taki szczenięcy wstyd, sam nie wiem, jak to nazwać, bo dorosły człowiek przecież wie, że jak jest choroba, to trzeba ją leczyc i iść do lekarza.

tulipan22 

Wysłany: 2014-08-25, 21:44   

Może i wie, ale sa problemy o których faceci wstydzą się mówić. Mój mąż od jakiegoś czasu też boryka się ze znacznym spadkiem testosteronu i ochoty na sex, chodzi zestresowany i zmęczony. Do lekarza z tym nie pójdzie, a jak nie wiem co może mu pomóc, żeby poprawić stan, ze środków dostępnych bez recepty.

Maciej_M 

Wysłany: 2014-08-26, 15:51   

Okolo rok temu pojawiły się u mnie zaburzenia w erekcji. Podobno na rynku jest kilka naturalnych preparatów które mogą mi pomóc i nie wymagają trucia się. Co sądzicie o Permenie King, widziałem kilka reklam, ale wolałbym opinię kogoś, kto już miał z tym styczność.
Ostatnio zmieniony przez Maciej_M 2014-08-26, 15:55, w całości zmieniany 1 raz  

Igors39  

Wysłany: 2014-08-26, 17:29   

Mam problem trochę krócej, ale też chcę zacząć od preparatów ogólnodostępnych, bo do lekarza nie pójdę. Przejrzałem już wiele wątków na ten temat, pocieszające jest to, że to dość częsta przypadłość i dotyka nawet facetów w młodym wieku. Nie mniej jednak, nie chce mieć takich problemów. O Permenie King czytałem, skład wygląda ok, l-arginina i żeń-szeń, więc chyba warto.

tulipan22 

Wysłany: 2014-08-26, 17:39   

No żeń-szeń to ogólnie i ja czytałam, że dobry jest na różne dolegliwości i spadek energii. Permen jest w tabletkach, dużo ich trzeba brać w ciągu dnia?

Maciej_M 

Wysłany: 2014-08-26, 17:47   

tulipan22 napisał/a:
No żeń-szeń to ogólnie i ja czytałam, że dobry jest na różne dolegliwości i spadek energii. Permen jest w tabletkach, dużo ich trzeba brać w ciągu dnia?

1,2 tabletki dziennie przez ok 6-8 tygodni. Właśnie o nim czytam i chyba zdecyduję się ale na wersję KING. Dwa razy więcej l'argininy niż zwykły Permen.

Odpowiedz do tematu