• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

piter89ck 

Wysłany: 2009-02-16, 13:25   problem z erekcją z nową dziewczyną!!

Witam, mam 20 lat i mam pewien problem. Otóż ostatnio odnowiłem znajomość z pewną dziewczyną i już na drugim spotkaniu próbowaliśmy odbyć stosunek. Niestety nie wyszło, chyba zjadł mnie stres. Robiliśmy to w samochodzie. Co więcej dziewczyna okazała się dziewicą (już po inaczej nie proponowałbym samochodu) i sprawiała wrażenie jakby nie była pewna tego co miało zajść. Zachowywała się bardzo biernie (też była mocno zestresowana). Chciałbym zaznaczyć, że jest bardzo atrakcyjna:) Muszę dodać też, że dosyć niedawno rozstałem się z dziewczyną po 2,5 letnim związku z czego ok 2 lata były bardzo udane seksualnie. Jednak na początku naszego współżycia też miałem podpobny problem ale poradziłem sobie z nim bez żadnej chemii, po prostu się przemogłem. Moje pytanie brzmi teraz następująco: co mogło być bezpośrednią przyczyną, czy stosować coś typu permen, czy próbować "na czysto" do skutku i jak najelpiej radzić sobie ze stresem związanym z seksem? Licze na wszystkich obeznanych w temacie. Pozdrawiam:)

Kunta 

Wysłany: 2009-02-16, 18:34   

radze wam sie lepiej poznac nabyc do siebie zaufania az w koncu stanie.

Gofia 

Wysłany: 2009-04-22, 22:21   

moim zdaniem stres ma tutaj duże znaczenie choć nie można do końca stresem wszystko tłumaczyć. napewno musisz obserwować swój organizm gdyś utrzymujący sie problem z erekcją powinien być już wyjaśniony u lekarza. tylko najgorsze że wielu mężczyzn boi lub wstydzi się iść z tym do lekarza.
Nie ukrywajmy że wstyd jest podstawowym mechanizmem blokującym.

przyjemne sprawy...

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2009-04-22, 23:08   

Nie dygaj, to przez stres, musisz podejść do tego bardziej na luzie. Nie można od razu popadać w paranoję, nie stanął no to niech Cię dziewczyna pobudzi po prostu, a nie, że od razu coś jest nie tak;) Strach przed tym żeby dobrze wypaść jest paraliżujący czasem. Ogólnie nie przejmuj się, zachowaj spokój, przedłuż grę wstępną, jeśli się dobrze nakręcisz to nie bata żeby nie stał;D Sporo zależy od partnerki właśnie, samochód lipna miejscówka, tym bardziej, że to jeszcze dziewica. Zdrowy chłopak jesteś tylko więcej luzu potrzebujesz.
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Gofia 

Wysłany: 2009-04-23, 19:01   

Nasir napewno masz rację. stres jest często mocno destrukcyjny i hamujący.. najważniejsze aby się nie nakręcać zbyt negatywnie. oczywiście trzeba obserwować jak to będzie dalej i przy utrzymującym się problemie udać się do specjalisty, choć ja nie uważam aby było to konieczne..

przyjemne sprawy...

tycjan  

Wysłany: 2009-04-27, 10:51   

A żeby nie zakładać nowego tematu... co jeśli problemy się czasem zdarzają ze stałą partnerką....? Ona mnie mimo upływu lat wciąż pociaga i nie chce jej stracić, ale niestety ostatnio nie zawsze staje na wysokości zadania. O co może chodzić??

Gofia 

Wysłany: 2009-04-27, 23:00   

ale chyba nie wynika to z tego że ze starą partnerką nie jesteś zdolny do pełnego akty płciowego? może problem leży w czyms innym. czy tylko podczas zbliżeń z tą jedną osobą masz problem z erekcją?

przyjemne sprawy...

tycjan  

Wysłany: 2009-04-28, 12:29   

jestem w stałym związku, więc nie wiem i nie mam zamiaru się dowiadywać, czy tylko z tą jedną! przyznam, że gdy pojawiają się problemy to w ogóle o stosunku nie ma mowy bo się wycofuję i jakoś nie potrafię gadać... boję się jej litości. może są jakieś naturalne środki które pomogą, jakaś hiszpańska mucha dla faceta???

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2009-04-28, 12:52   

Wiesz, w sumie też możesz się napędzać, skoro raz nie wyszło, drugi - teraz z góry zakładasz, całkiem naturalnie, że znów tak może być i w wyniku stresu rzeczywiście nie wychodzi. Może porozmawiaj o tym ze swoją partnerką, razem spróbujcie temu zaradzić, ewentualnie jeżeli to niczego nie zmieni skonsultuj się z lekarzem.

tycjan  

Wysłany: 2009-04-28, 19:31   

No ale co zmieni taka rozmowa?? Już raz gadaliśmy, powiedziałem jej że to nie jej wina, wciąż bardzo mi się podoba, ale ostatnio mi coś nie wychodzi. Nie wiem co tu więcej gadać :/

Gofia 

Wysłany: 2009-04-28, 22:30   

a nie pomyślałeś o wizycie u seksuologa ale razem z partnerką? aby pójść, porozmawiać. Może taka wspólna wizyta bardziej Ci pomoże a ja utwierdzi w tym że nikt tu nie jest winny. a jesli lekarz stwierdzi że trzeba działać inaczej, to dostaniesz jakąś maxogrę, i napewno powoli wszystko wróci do normy

przyjemne sprawy...

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2009-04-28, 23:38   

tycjan napisał/a:
Nie wiem co tu więcej gadać :/
No w porządku, najważniejsze, że mieliście na ten temat poważną rozmowę, która powinna - i jak myślę rolę swą spełniła - uspokoić Twoją partnerkę, to raz, a dwa poszukać jakiegoś wspólnego rozwiązania. Przecież nie wszystko od Ciebie zależy w łóżku:) Może warto spróbować np. czegoś niestandardowego, co może wywołać silniejsze bodźce, reakcje, itp. A jeśli uważacie, że to nie dla Was, to jeśli nie widać poprawy, to tak jak pisze Gofia - może spróbujcie się umówić na wizytę u seksuologa, który pomoże Wam uporać się z tym problemem. Jeśli zdarza Ci się to dość często, to nie ma co odkładać i czekać, aż samo się naprawi.

tycjan  

Wysłany: 2009-04-29, 12:45   

Dzieki za odpowiedzi. No może rzeczywiście trzeba by się wybrać, ale to raczej ja sam chyba?? Oczywiście wolałbym tego uniknać... nie wiem, może przejdę się dzisiaj do apteki i zapytam czy jest coś bez recepty. W piątek wyjeżdżamy i nie chciałbym żeby ten wyjazd był w cieniu mojej niesprawności :(

Gofia 

Wysłany: 2009-04-29, 22:36   

tycjan będzie dobrze, głowa do góry. nie myśl źle bo moze właśnie taki wyjazd Wam pomoże i wszystko wróci do normy.

a zobaczcie co wczoraj na onecie się pokazało:
http://wiadomosci.onet.pl...ekcji,item.html

jednak sporo mężczyzn boryka się z problemem erekcji..

przyjemne sprawy...

tycjan  

Wysłany: 2009-04-30, 17:25   

heh, pocieszające to nie jest.... no może odrobinkę :) ) zobaczymy, jak wyjazd nie pomoże to biorę się za jakieś wzmacniacze :)

Odpowiedz do tematu