• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Dziki_90  

Wysłany: 2012-11-23, 09:25   Problem z seksem
   Polecający: google

Witam jestem tu nowy i na początku się przedstawie mam na imię Piotr mam 22 lata i pochodzę z Warszawy tak jak moja dziewczyna, jesteśmy razem od ponad 2 lat. Współżyjemy ze sobą od 1,5 roku, moja dziewczyna przede mną miała tylko jednego partnera z którym tylko raz uprawiała seks ja miałem więcej partnerek ale do rzeczy, na początku nasz wspólny seks wyglądał całkiem normalnie Beata bo tak ma na imię moja dziewczyna bardzo lubiła gdy ją pieszczę po piersiach, uwielbiała seks oralny a teraz od jakiego pół roku wszystko się zmieniło o 180 stopni, pieszczot po piersiach nie ma a tym bardziej seksu oralnego w jej stronę , mówi że jak ja dotykam i pieszcze to nie może wytrzymać i cała się rzuca na łóżku i nie chce żebym to robił i teraz nawet sama nie wychodzi z inicjatywą seksu a kiedyś było całkiem inaczej przeważnie pierwsza zaczynała grę wstępną , niedawno jeszcze myślałem że może potrzebuje zmiany i dlatego tak się dzieje ale gdy zaczynam z nią rozmawiać o tym to mówi że nie potrafi tego wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje. Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-11-23, 23:43   

... nawet jakbym chciała pomóc, to nie wiem, no po prostu nie wiem. jeszcze żeby nigdy nie lubiła i zawsze był z nią problem, to jakoś możnaby to tłumaczyć, ale że lubiła i nagle przestała? nie mam pojęcia. nie przychodzą mi do głowy żadne błyskotliwe pomysły na wyjaśnienia. :zakrecony:

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-11-24, 10:10   

Może nadal lubi i seks jako taki, i pieszczoty cycuszków, i robienie lodzika/minetkę... tylko... po prostu... już nie z Tobą ^^

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2012-11-24, 10:21   
   Polecający: google

Dziki_90 napisał/a:
mówi że jak ja dotykam i pieszcze to nie może wytrzymać i cała się rzuca na łóżku i nie chce żebym to robił i teraz nawet sama nie wychodzi z inicjatywą seksu

szatan ją opentauu

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

oldboy  

Wysłany: 2014-08-29, 10:29   

W takich przypadkach może pomóc jedynie wizyta u seksuologa.
Jeśli jesteście z Warszawy to mogę polecić dobrego specjalistę:
http://psychoterapia-kielczyk.pl/seksuolog/
Jest to gabinet przy ulicy Gocławskiej.
Z tego co opisujesz problem jest dość poważny i jednak warto będzie skorzystać z rady ponieważ może się to niestety odbić na Waszym zwiazku.
Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu