• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

sierpniowa  

Wysłany: 2007-08-17, 22:06   

Ja pomyślałam bym to samo jak bym znalazła takie płyty u mojego, pomimo ze mam to zaufanie.

apawel  

Wysłany: 2007-08-18, 16:25   Re: problem z sexem
   Polecający: google it!

Cytat:
Ostatnio znalazłam jakieś zdjęcia.... (wiadomo o jakie chodzi) na dvd

a moze tak razem jakies filmiki poogladac...(wiadomo o jakie chodzi) na dvd
swieczki tez moga byc na stole tylko ostroznie zeby sie nie powywracaly jak sie akcja w filmie rozkreci

lucky look 

Wysłany: 2007-11-01, 22:50   

Jestem facetem, mam żonę i dziecko.Problem opisany na początku dotyczy również mnie tylko z małą różnicą że moja żona chce sexu a ja nie potrafie.Odkąd urodziło się dziecko jakiś rok, nie potrafie sie bzykać z moją żoną.Mam wrażenie że mnie nie pociąga.Oczywiście wcześniej było wszystko ok, z innymi laskami też było ok.Ale teraz muszę się zmuszać do sexu z żoną.Nie zdradziłem żony ale myśle że z inną nie miałbym problemu.Czuję jakbym się powoli uniesprawniał tak jaby męskość ze mnie wypływała.Nie potrafie porozmawiać o tym z żoną choć ona próbuje.lubie sobie czasem pooglądać zdjęcia i filmy ale nic z tego.Moja żona jest ok, chcę z nią uprawiać sex ale nie potrafie. :wstyd:

Falcon  

Wysłany: 2007-11-01, 23:02   

Cytat:
Jestem facetem, mam żonę i dziecko.Problem opisany na początku dotyczy również mnie tylko z małą różnicą że moja żona chce sexu a ja nie potrafie.Odkąd urodziło się dziecko jakiś rok, nie potrafie sie bzykać z moją żoną.Mam wrażenie że mnie nie pociąga.Oczywiście wcześniej było wszystko ok, z innymi laskami też było ok.Ale teraz muszę się zmuszać do sexu z żoną.Nie zdradziłem żony ale myśle że z inną nie miałbym problemu.Czuję jakbym się powoli uniesprawniał tak jaby męskość ze mnie wypływała.Nie potrafie porozmawiać o tym z żoną choć ona próbuje.lubie sobie czasem pooglądać zdjęcia i filmy ale nic z tego.Moja żona jest ok, chcę z nią uprawiać sex ale nie potrafie. :wstyd:

może warto spróbować czegoś co urozmaici wasze życie erotyczne?:) tyle teraz tych zabawek na rynku :) sam jestem w związku od prawie 3 lat i rzeczywiści po jakimś czasie to się może wydawać trochę monotonne... zaproponuj jej że pooglądasz te zdjęcia/filmy razem z nią - sam się nakręcisz a ona pewnie razem z Tobą i pójdzie z górki.
Najważniejsze to usiąść i o tym porozmawiać - trzeba się przemóc - skoro jesteście już z sobą jakiś czas i macie dziecko więc to nie powinno stanowić tematu tabu.

thinker  

Wysłany: 2007-11-01, 23:40   

lucky look, z tego co obserwuję wiele facetów ma problem z uprawianiem seksu z żoną po urodzeniu dziecka, podczas gdy wcześniej było wszystko ok.

lucky look czy byłeś podczas porodu przy żonie? - podobno to często wpływa właśnie na późniejszą niechęć do seksu z żoną, takie opinie facetów od paru lat czytam w internecie, oznacza to, że problem jest ogromny i dotyczy ogromnej liczby mężczyzn.

fazi  

Wysłany: 2007-11-02, 00:53   

Falcon napisał/a:
Najważniejsze to usiąść i o tym porozmawiać - trzeba się przemóc - skoro jesteście już z sobą jakiś czas i macie dziecko więc to nie powinno stanowić tematu tabu.

No tak. "Kochanie, muszę Ci coś powiedzieć.. Bo wiesz, jakoś mnie już nie kręcisz."
Jak powiesz żonie, że już Cie nie pociąga?
I jeszcze z nią o tym porozmawiasz?

Falcon  

Wysłany: 2007-11-02, 12:27   

fazi napisał/a:
I jeszcze z nią o tym porozmawiasz?

lucky look napisał/a:
Moja żona jest ok, chcę z nią uprawiać sex ale nie potrafie.

jak widzisz nie chodzi o to że nie kręci :) człowiek ma blokadę psychiczną :) i o tym trzeba porozmawiać :P

fazi  

Wysłany: 2007-11-03, 01:42   

Falcon napisał/a:
jak widzisz nie chodzi o to że nie kręci :) człowiek ma blokadę psychiczną :) i o tym trzeba porozmawiać :P

lucky look napisał/a:
nie potrafie sie bzykać z moją żoną.Mam wrażenie że mnie nie pociąga

Chodzi o to, że go nie kręci żonka już.
I osobiście nie przeszłoby mi przez gardło "nie pociągasz mnie już". I nie wyobrażam sobie jak można by o tym normalnie porozmawiać, nie sprawiając zajebistej przykrości, która już bez śladu by nie zniknęła. Zakładając w ogóle, że wszystko skończyłoby się bez drastycznego zakończenia kariery małżeńskiej autora.

Do szpecjalisty! Oby to było jednak tylko chwilowe i odwracalne..

lucky look 

Wysłany: 2007-11-05, 22:48   

fakt byłem przy porodzie, i jakoś od tamtego czasu to się zaczęło.Prawdą jest też to że nie mogę tak po prostu bezpośrednio powiedzieć żonie co myślę.Myślałem o psychologu.Ja naprawdę bym chciał żeby było wszystko ok ale im więcej o tym myślę tym jest gorzej.Nigdy nie rozmawiałem z żoną na takie tematy a teraz to wogle nie daje rady.Mam zaje... problem.
???

goga  

Wysłany: 2007-11-06, 13:06   

thinker napisał/a:
lucky look, z tego co obserwuję wiele facetów ma problem z uprawianiem seksu z żoną po urodzeniu dziecka, podczas gdy wcześniej było wszystko ok.

lucky look czy byłeś podczas porodu przy żonie? - podobno to często wpływa właśnie na późniejszą niechęć do seksu z żoną, takie opinie facetów od paru lat czytam w internecie, oznacza to, że problem jest ogromny i dotyczy ogromnej liczby mężczyzn.

Nie powiem że to bzdura bo zapewne taki problem istnieje, ale nie każdy męzczyzna ma tego typu problem po wspólnym porodzie.
Wiem, co piszę bo mój mąż był ze mną przy porodzie i jakoś nie odczułam abyśmy mieli problemy w łóżku.

lucky lookwydaje mi się że, powinieneś ze swoją zoną porozmawiać. Może wtedy razem zdecydujecie się na wizytę w poradni małżeńskiej. Powodzenia.

lucky look 

Wysłany: 2007-11-06, 23:10   

Ja myślałem o psychologu.Sam nie wien do kogo się udać?I czy wogóle mam szanse na normalne życie seksualne?

thinker  

Wysłany: 2007-11-06, 23:13   

goga napisał/a:
Nie powiem że to bzdura bo zapewne taki problem istnieje, ale nie każdy męzczyzna ma tego typu problem po wspólnym porodzie.

istnieje i niestety ma się dobrze. mam też taką nadzieję, że jak piszesz - nie każdy facet ma z tym potem problem, z mężem jeszcze nie mamy dzieci, ale zawsze myślałam/myśleliśmy o wspólnym porodzie, potem zaczęłam się natykać na tego typu problemy na różnych forach, setki odpowiedzi kobiet i mężczyzn i pomyślałam, że chyba nie warto decydować się na to.

goga napisał/a:
lucky lookwydaje mi się że, powinieneś ze swoją zoną porozmawiać. Może wtedy razem zdecydujecie się na wizytę w poradni małżeńskiej.

właśnie tego chyba nie powinien robić. czy chciałabyś usłyszeć teraz takie słowa od swojego męża? też był przy porodzie, Tobie się wydaje, że wszystko jest ok, a może on tylko się dobrze ukrywa, nagle mówi Ci że ma taki problem jak autor tematu- wyobraź sobie. naprawdę wydaje mi się, że to jest zły pomysł. oczywiście szczerość w związku ważna, ale lepiej niech najpierw poszuka pomocy sam.

polecam udać się do seksuologa, ale wg mnie indywidualnie, żony na razie w to nie wciągaj.

goga  

Wysłany: 2007-11-07, 11:13   

thinker napisał/a:
czy chciałabyś usłyszeć teraz takie słowa od swojego męża? też był przy porodzie, Tobie się wydaje, że wszystko jest ok, a może on tylko się dobrze ukrywa, nagle mówi Ci że ma taki problem jak autor tematu

Czułam, że ktoś napisze, że mój mąż może mieć tego typu problem a ja tego nie zauważam.
Cóż, rodziliśmy razem ponad 2 lata temu, czy sądzisz, że przez ten czas bym czegoś nie wyczuła? Znam swojego męzczyzne na tyle by wiedziec że coś go gryzie.

A seks i namiętność wciąż goszczą w naszym związku:) czasem romantyczny wieczór we dwoje, przy świecach i winie. Tyle ze my zawsze rozmawialiśmy. Zawsze byliśmy wobec siebie szczerzy i po slubie i po porodzie aż tak się nie zmieniło:)
bo dokończyć ją możemy kiedy wrócisz tu,
tylko wróć

thinker  

Wysłany: 2007-11-07, 20:45   

goga, nie miałam na myśli, że tak może być u Ciebie i Ty nie zauważasz, chodziło mi o to, żebyś to sobie wyobraziła i czy chciałabyś nagle usłyszeć o takim problemie Twojego męża podczas gdy Ty nie masz o niczym pojęcia.
uważam, że najpierw powinien poszukać pomocy sam, jak powie żonie to może zniszczyć ich małżeństwo, a z pewnością dla niej będzie szokiem i na nic dobrego nie wyjdzie.

lucky look 

Wysłany: 2007-11-07, 23:59   

od ładnych paru dni moja żona przyjęła taktykę olewania mnie tzn. unika mnie wieczorem, idzie spać wcześnie albo siedzi tak długo aż ja pójdę spać ażeby zasnąć osobno (czytałem o tym w jakiejś gazecie w poradach czy coś tam że niby to może pomóc na taki problem-ona pewnie też gdzieś to przeczytała) ale mi to nie pomagaa nawet pogarsza a nie potrafie jej tego powiedzieć.
Gdzie mam szukać seksuologa?Jak można go znaleźć?Nie wiem od czego zacząć a chcę coś z tym zrobić bo zaczynam się obawiać o przyszłość mojego małżeństwa.
help :zalamany:

Odpowiedz do tematu