• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

thinker  

Wysłany: 2007-11-08, 00:04   

lucky look, w niektórych szpitalach chyba jest, ale na pewno nie w każdym, tylko w naprawdę dużych miastach. możesz rozejrzeć się za prywatnymi gabinetami, poszukaj w internecie, wpisując również nazwę swojej miejscowości lub okolicznej, jeśli mieszkasz w małym mieście, spróbuj też w książce telefonicznej. ja bym szukała w ten sposób. zawsze możesz też podpytać znajomych, że niby dla kumpla, może ktoś wie, gdzie taki gabinet się znajduje.

jakzwykle9911 

Wysłany: 2008-09-26, 20:03   ból.

Hej mam mały problem, proszę o wyrozumiałość.. Nie jestem zbytnio doświadczona w tych sprawach.. Za każdym razem kiedy próbuję się kochać ze swoim chłopakiem, trudno jest mu wejść. Poprostu taki ból przeżywam, że nie moge tego określić ;/ :zalamany: Co mam zrobić żeby ją troche " rozciągnąć" oprócz palców, bo nie skutkuje.. Bardzo chciałabym się z nim kochać, czasem uda mu sie wejśc ale nie do końca bo tak boli. A nieraz to juz w ogóle prawie wejśc się nie da. Nie wiem, to ze mna coś nie tak? ;/ :dontgetit: prosiłabym o jakieś rady...

wisienka83  

Wysłany: 2008-09-27, 20:21   

Chyba najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić jest wizyta u ginekologa. Tylko fachowiec może określić co to jest. I lepiej nie zwlekaj.

jakzwykle9911 

Wysłany: 2008-09-28, 16:13   

może to dziwnie zabrzmieć, ale krępuje się .. pewnie jeśli znów nic ztego nam nie wyjdzie, to będe musiała iśc. jednakże wolałabym, żeby było jakies inne wyjście heh...

wisienka83  

Wysłany: 2008-09-29, 09:49   

Nie ma się czego bać :) Ginekolog to nic strasznego ;) Badanie nic nie boli, potrwa chwilę, a będziesz miała fachową odpowiedź, co się dzieje. A jeśli się wstydzisz, to wybierz ginekologa-babkę, ona stworzy miłą, niekrępującą atmosferę. Zobaczysz :)

Lola  

Wysłany: 2008-09-29, 12:33   
   Polecający: religia tv

wisienka83 napisał/a:
A jeśli się wstydzisz, to wybierz ginekologa-babkę, ona stworzy miłą, niekrępującą atmosferę. Zobaczysz

u mnie mila , niekrepująca atmosfere tworza faceci -ginekolodzy , więc to nie ma reguły kto Cie bada. A jak tworzy niemiła to nie jestes zmuszona do niego chodzić , lekarzy jest wielu.

[ Dodano: 2008-09-29, 12:38 ]
a tak w ogole po co wizyta u ginekologa ... Ty sie dziewczyno po prostu rozluznij podczas stosunku!! Nie mysl o tym ze zaraz on nie bedzie mógł w Ciebie wejśc i bedzie klapa , najlepiej niech odpowiednio Cie podnieci , Ty sie uspokoj , zrelaksuj i czerp z tego przyjemnośc a nie mysl o bólu. Jezeli wtedy , gdy zastosujesz wszystko co mogłoby Ci pomóc sie rozluznić , a to nie zadziała , wówczas pomysl o wizycie u lekarza. A tak to ja nie widze na razie podstaw bo nie napisałas DLACZEGO jest tak a nie inaczej. Czasem jak kobieta jest niepewna uczuc faceta , ma kołopoty, stresująca sytuacje to odchodzi jej ochota na seks ( dlatego tak wiele mezczyzn sie uskarza ze ich zony straciły ochote , a ochote moga miec ale oni nie rozumieją ze nam by sie przydał masaz i ciepła kapiel na smutki raz w tygodniu ;p )
Tak więc najpierw odkryj w sobie , dlaczego sie tak dzieje bo moze przyczyna wszystkiego lezy w Twojej psychice i nastawieniu.

jakzwykle9911 

Wysłany: 2008-09-29, 20:27   

Lolinka , w sumie to masz rację.. Kiedy wiem, że zaczyna się zbliżać to od razu myśle o tym, że będzie mnie boleć, że będzie trudno.. A może poprostu do tego przyczyniac się długi okres nieuprawiania seksu? Jakby nie było, osttani raz to robiliśmy w maju.. ? lub czerwcu.. wiem, że czasem było ok, osttanio nic nie wyszło.. próbuję się rozluxnić, ale jakoś ta mysl o bólu jest silniejsza;/ Czytałam że lepiej ejst gdy kobieta ma pod pupą poduszkę małą. wypróbuję.
Co do ginekologa, podobno nic przyjemnego, jeśli wsuwa Ci tam jakies narzędzia, palce i dotyka .. zręszta należe do wstydliwych osób ( których nie znam ) , więc nie wiem jak się przełamie.

Fantasmagoria  

Wysłany: 2008-09-29, 21:42   

a moze jestes po prostu z tego stesu za malo wilgotna? Wtedy bol jest uzasadniony. I nie mysl o bolu :) nie moze przeciez boelc zawsze ;)
Fiodor Dostojewski

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-09-29, 22:03   

jakzwykle9911 napisał/a:
Co do ginekologa, podobno nic przyjemnego, jeśli wsuwa Ci tam jakies narzędzia, palce i dotyka .. zręszta należe do wstydliwych osób ( których nie znam ) , więc nie wiem jak się przełamie.
Bez przesady. Może i badanie nie jest szczytem przyjemności, jaką może sobie zafundować kobieta, ale też nie jest tak strasznie. Potraktuj ginekologa jak każdego innego lekarza, a wizytę u niego tak samo, jak odwiedziny u okulisty czy dentysty. Raz na jakiś czas zjawić się u niego trzeba.

A co do problemu - jak słusznie wspomniała loli, rozluźnienie jest najważniejsze. Zrelaksuj się i nie myśl o tym, co stanie się za chwilę. Podejdź do sprawy bez presji - uda się to fajnie, nie - następnym razem będzie lepiej. Masaż, ciepła kąpiel przed, lampka wina na wyluzowanie - sposobów jest sporo. Możecie spróbować żelu nawilżającego, będzie Wam łatwiej.

grlało, matulu

jakzwykle9911 

Wysłany: 2008-10-10, 17:26   

ale normalne to jest, że ta cięzko wejśc mu .. ? i że mnie tak boli ;/ ?

Zombwbij  

Wysłany: 2008-10-29, 21:04   

jakzwykle9911 napisał/a:
ale normalne to jest, że ta cięzko wejśc mu .. ? i że mnie tak boli ;/ ?
Nie tyle normalne, ile (czasem) spotykane.

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-10-29, 21:13   

Jeśli ból faktycznie jest nie do zniesienia, możesz wybrać się do ginekologa - w rzadkich wypadkach potrzebna bywa jego interwencja. Najczęściej jest jednak tak, że cały problem leży w psychice i można spróbować poradzić sobie z nim samemu. Ew. z pomocą psychologa albo seksuologa.

grlało, matulu

lenekk 

Wysłany: 2008-11-13, 18:55   

mam problem z sex zadna dziewczyna niechce sie zamnom kochaci od czego to zalezy ??

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2008-11-13, 21:03   

lenekk napisał/a:
mam problem z sex zadna dziewczyna niechce sie zamnom kochaci od czego to zalezy ??
pokaż nam swoją fotkę, to ci powiem, od czego to zależy. tzn wzamian, nie na podstawie fotki, oczywiście. :hyhy:

lenekk 

Wysłany: 2008-11-14, 18:08   

własnie jestem przystojny i sie bardzo duzo dziewczyna podobam

Odpowiedz do tematu