• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2006-06-11, 11:44
Autor Wiadomość

rodan  

Wysłany: 2006-08-15, 12:49   
   Polecający: znalazłem

Czytałe dokładnie całe to forum, dla mnie najwięcej racji ma Gaja, to mądra dziewczyna nie jest zaślepiona jakiąś ideologią-religią. Rozumie że życie to nie szkółka niedzielna z jej ględzeniem o moralonści. Ja nigdy bym nawet nie pomyślał o prostytutce per szmata jak to powiedziła tu ktoś. Nie widzę też nic zdrożnego by nie skorzystać z takich usług, narazie nie robiłem tego bo nie mam pieniędzy. Nienawidzieć, pogardzać , mogę tylko tymi którzy te dziewczyny wykorzystują -sutenerami. Tych bym karał jaknaj surowiej ich bym stawiał na pręgierzu opini społecznej , a nie te biedne dziewczyny.

Lola  

Wysłany: 2006-08-15, 13:31   
   Polecający: religia tv

oooo biedne dziewczyny doświadoczone przez los ... rzeczywiscie , dziewczyny które wychodza na ulice sprzedając swoje ciało zasługuja na wspołczucie , bo pewnie im zimno jak tak stoja na ulicy , oj biedne biedne ...

Skorzystałbys z takich usług ? Fajnie , kto Ci broni ... ale w zyciu sa tez inne wazniejsze rzeczy niz seks , np własna godność , szacunek do siebie itd itd moznaby wymieniac ... i to akurat nie ma nic wspolnego z religią ;]

jusia_like  

Wysłany: 2006-08-15, 14:19   
   Polecający: Google

rodan napisał/a:
Ja nigdy bym nawet nie pomyślał o prostytutce per szmata jak to powiedziła tu ktoś. Nie widzę też nic zdrożnego by nie skorzystać z takich usług, narazie nie robiłem tego bo nie mam pieniędzy.

ciekawe czy jakby twoja panna vel dziewczyna wpadła na powmysł ze ma mało kasy i jest taka łatwa metoda zysku to też byś był taki ucieszony i beztroski. Sorry ale prostytutka to jest SZMATA !!
Miec dziewczyne "przechodnia" czy myslec o takich panienkach jako o uczciwie zarabiajacych to lusss :zdziwko:
ale jak ktos ma godność i ochotę zarobic to pojdzie na ulice ulotki rozdawac za 6 zeta za h a nie na ulice zeby sie spredawac za jakies marne 20 zl za numerek !!
Serio ale jak dla mnie to taki ktos nie ma ani godności ani honoru bo nie szanuje siebie samej!! Szlaja sie nie wiadomo z kim a potem idzie usunąć ciaze.... to jest dopiero zwyrodnienie!!

Adamus  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-08-15, 15:55   

Jeszcze gdyby to były jakieś góry złota albo nie wiem - klienci byliby młodzi, piękni i pachnący, to powiedzmy - człowiek dla pieniędzy potrafi upaść nisko i to nie jest dziwne. Ale nie wydaje mi się żeby przeciętna prostytutka zarabiała dużo, a i jej klienci są dosyć przypadkowi, więc... nie lepiej już rozdawać te ulotki czy przewozić szambo? Nie wierzę, że nawet takiej pracy nie da się załatwić.

/Mimi Smith, ciotka Johna Lennona/

Dishman  

Wysłany: 2006-08-17, 21:25   

rodan napisał/a:
widzę też nic zdrożnego by nie skorzystać z takich usług, narazie nie robiłem tego bo nie mam pieniędzy

Sam sobie przeczysz. Piszesz o złych alfonsach i biednych prostytutkach, a piszesz, że chciałbyś z usług skorzystać. A jaką masz pewność, że ta panienka stoi tu sama z siebie, czy z musu, bo inaczej jej alfons ją zatłucze na śmierć?
Wychodząc z burdelu pomyśl, że właśnie zasiliłeś konto tego cholernego alfonsa.

bashorgpl  

Wysłany: 2009-01-22, 17:03   Re: PROSTYTUCJA...

MALY_KSIAZE_88 napisał/a:
moze nie powinno tego tu byc bo to dzial "milosc" ale chce wiedziec co wy o tym sadzicie... sex za pieniadze...
[ dodam ze mialm temat PROSTYTucji na WDZ :twisted: ]
piszcie... :roll:
Sam korzystam z uslug prostytutek dla mnie ta kobieta jest jak kazda inna prawde powiedziawszy gdyby nie nie bylo prostytutkek pewnie dalej nie mialbym kobiety w sferze sexualnej a i tak jakos kolezanek nie mam za wiele... . A co do tego ze musi to robic hmm nie wiem niech sie kobiety same wypowiedza co tak naprawdę czują i myslą o tym tu mozna pisac wszystko nikt nikogo nie zna. Prostytucja to zawód. Acha większosc prostytutek jest atrakcjna.
Ostatnio zmieniony przez bashorgpl 2009-01-25, 19:23, w całości zmieniany 1 raz  

Prostytutka 

Wysłany: 2011-04-11, 14:47   

Chcecie wiedzieć co poza kasą zachęca do prostytucji i jak to wygląda oczami prostytutki? Poczytajcie wywiad:
http://naszeczasy.com/m/a...Ksi-dz-te-facet

magdalena02766  

Wysłany: 2011-04-14, 16:30   

Dla mnie jest to dziwne.
Kobieta rzuca swoją godnością na palący się stos.
Rozumiem, że nie ma pieniędzy itd,itd. Ale jest setka innych możliwości a taka kobieta po prostu idzie na "łatwiznę". "A dam temu i tamtemu, trzeciemu zrobię loda i po problemie" - i przez takie glupie podejście same siebie niszczą.
Jak tak można, niech mi ktoś wytłumaczy? Bo ja nie rozumiem tych kobiet.
Nie rozumiem, bo seks i wszystko co z nim związane powinno być robione z miłości. Czy chociażby z pragnienia drugiej osoby a nie z powodu pragnienia pieniędzy... :/

Pasażer  

Wysłany: 2011-04-14, 17:11   

magdalena02766 napisał/a:

Ożeż, co za metafora!

Nie rozumiem, bo seks i wszystko co z nim związane powinno być robione z miłości.

I tu się mylisz.

"A dam temu i tamtemu, trzeciemu zrobię loda i po problemie" - i przez takie glupie podejście same siebie niszczą.

Sportowcy myślą sobie (też uproszczę, oczywista): "Pobiegnę w tych zawodach, w tamtych pobiegnę też", a po drodze czai się kilka kontuzji, niektóre mogą nieodwracalnie zmienić czyjeś życie, okaleczyć.

U prostytutki taki a nie inny wybór to jest kwestia innej moralności. Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień. Bardzo łatwo się ocenia, jeśli się nie zna motywacji takich ludzi. Dla Ciebie to tylko leniwe laski, które stwierdzają "a dam temu i tamtemu, trzeciemu zrobię loda", a w rzeczywistych przypadkach tak dzieje się bardzo rzadko. Ośmieszasz bardziej siebie, niż je.

magdalena02766  

Wysłany: 2011-04-14, 18:11   

Drogi kolego każdy ma swoje poglądy.
Nie,nie ośmieszam siebie, wyrażam swoje poglądy.
Ciekawe czy stwierdził byś tak gdyby bliska Ci kobieta była prostytutką :]

marta9312  

Tytuł: słońce w nocy

Wysłany: 2011-04-14, 18:35   

Pasażer napisał/a:
Sportowcy myślą sobie (też uproszczę, oczywista): "Pobiegnę w tych zawodach, w tamtych pobiegnę też", a po drodze czai się kilka kontuzji, niektóre mogą nieodwracalnie zmienić czyjeś życie, okaleczyć.

cóż, to porównanie jest dość dobre... jeśli ma się na myśli kobietę trudniącą się w tym 'zawodzie' po to by nie przymierać głodem, zarobić na leki dla umierających dzieci czy coś w podobnym stylu... bo temat zwyczajowych ku*ew to co innego...
każda ku*wa jest prostytutką ale nie każda prostytutka jest ku*wą...
panie lekkich obyczajów, które lubią to co robią, zaznaczają to swoim ubiorem i zachowaniem na co dzień, pozostawię bez komentarza...

jednak, tak jak juz wyżej wspominałam, kobieta ma 40 lat, jest wykończona tym bezwartościowym życiem i wie, że musi poświęcić się dla rodziny, by to właśnie jej było jak najlepiej to w butach ma godność, miłość- która zapewne nie raz ją już zawiodła.
i nie wiem do końca, czy jest to pójście na łatwiznę, bo jeśli Ty to nazywasz łatwizną, to nie wiem jakie masz wartości... i nie piszę tego posta po to, by je usprawiedliwiać/ bronić, chce pokazać też inne oblicze tego 'zawodu'... nie mierzmy wszystkich tą samą miarą.
Prostytucja to temat rzeka... ilekroć rozmawiam o niej z większą grupą, słyszę bardzo różne komentarze...

kawy
papierosów

Ciebie.

Pasażer  

Wysłany: 2011-04-15, 00:10   

Ciekawe czy stwierdził byś tak gdyby bliska Ci kobieta była prostytutką :]

Inaczej - ciekawe czy Ty potępiałabyś tak bezmyślnie, gdyby ktoś bliski Tobie był do tego zmuszony.

Drogi kolego każdy ma swoje poglądy.
Nie,nie ośmieszam siebie, wyrażam swoje poglądy.

Owszem, każdy ma swoje poglądy. Choć niektórzy mają cudze. Co nie zmienia faktu, że Ty robisz jedno i drugie - masz poglądy i ośmieszasz się swoją beztroską w wyrażaniu sądów.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-04-18, 22:46   
   Polecający: Paulinaaa

marta9312 napisał/a:
każda ku*wa jest prostytutką ale nie każda prostytutka jest ku*wą...
Ku*wa nie robi tego dla pieniędzy, taki mały szczegół.
marta9312 napisał/a:
chce pokazać też inne oblicze tego 'zawodu'
No to pokaż, bo do tej pory tylko usprawiedliwiasz prostytutki.

marta9312  

Tytuł: słońce w nocy

Wysłany: 2011-04-21, 15:33   

kanarinho napisał/a:
Ku*wa nie robi tego dla pieniędzy, taki mały szczegół.

wiem, ale zdobywanie przy tym pieniędzy dodatkowo powiększa jej budżet.

kanarinho napisał/a:
No to pokaż, bo do tej pory tylko usprawiedliwiasz prostytutki.

całe moje życie staram się nie dzielić świata na białe i czarne...
dziewczyny wyjeżdżające za granicę niby do pracy w kawiarniach, często trafiają do domów publicznych lub 'żywy towar' zmuszany do takich a nie innych czynności...
matki patrzące jak ich dzieci umierają z powodu braku lekarstw, które nfz nie refunduje a na które jakoś 'szybko i łatwo' muszą zarobić.

na każdą sprawę staram się patrzeć obiektywnie i wydaje mi się, ze jest to też zadanie forum... nie każdą prostytutkę trzeba od razu obrzucać kamieniami, może najpierw należy wysłuchać co ona ma do powiedzenia...

czytałam kiedyś, dawno taki reportaż z luksusową prostytutką, która ma dziecko, ilość pieniędzy zabezpieczających ją do końca życia na koncie, a mimo tego nadal zajmuje się 'sprzedawaniem rozkoszy' bo to jej pasuje, lubi to i umie robić jak najlepiej...

porównajcie te sytuacje i sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy każda prostytutka zasługuje na potępienie...

kawy
papierosów

Ciebie.

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2011-04-23, 11:01   

Zawód, jak zawód. Żyj i pozwól żyć;p Dziwki też są potrzebne;)
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Odpowiedz do tematu