• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

patka08 

Wysłany: 2009-02-23, 11:36   ryzyko???

Może to co napisze dla wielu z was wyda sie glupie,ale ja sie naprawde boje.Mialam ostatni dzien nieplodny i figlowalam z moim facetem.Nie chcielismy sie kochac z normalna penetracja,ale ja dotykalam jego czlonka pozniej tymi recami zalozylam prezerwatywe i usiadlam na jego czlonku.Boje sie ze moglam recami przeniesc plemniki na prezerwatywe, a pozatym gdy tak siedzialam na jego czlonku(czlonek ze tak powiem lezal sobie)troche sie pobujalam i nagle zauwazylam ze prezerwatywy nie ma,zsunela sie a ja na nim siedzialam.Boje sie ze jednak plemniki mogly sie przedostac do pochwy,choc jego czlonek nie byl we mnie....pomozcie co o tym sadzicie.Ale prosze o sensowne porady i nie wysmiewanie mnie...

Lola  

Wysłany: 2009-02-23, 12:28   
   Polecający: religia tv

patka08 napisał/a:
recami

rękoma ?

a skąd te plemniki sie miały wziąc niby ? Moim zdaniem nie ma co sobie wkręcać halo, dzieci sie tak łatwo nie robi wbrew pozorom ;]

metaphorical  

Wysłany: 2009-02-26, 01:27   

Droga seksbombo, niestety ale dzieci z tego nie bedzie. ;) )

Sam mialem kiedys znajomego, ktory przez dwa lata brzdyl sie ze swoja, bez gumek. Po prostu wczesniej wychodzil, no i zabrzmi to niewiarygodnie ale przez caly ich zwiazek dzieci z tego nie bylo. :) Brzmi nierealistycznie, ale ja do swojej tez sie dobieram bez gum co najwyzej omijajac pewne daty w kalendarzu :) Tak wiec droga mloda istoto ciesz sie ze wspolzycia, niz stresowac sie na zapas. :-)

Lola  

Wysłany: 2009-02-26, 16:42   
   Polecający: religia tv

Akurat ja stosunku przerywanego nie polecam jako metody antykoncepcji , no ale kto co lubi ;]

patka08 

Wysłany: 2009-02-27, 13:37   

heh akurat chodzi o to ze my jeszcze nie wspolzylismy ze soba,a to ze komus sie udawalo bez gumek zalozmy rok to nie znaczy ze u drugiej osoby sie uda.Wiem dobrze ze istnieje cos takiego jak plyn przed wytryskiem i w nim moga znajdowac sie plemniki dlatego wlasnie stosunki przerywane sa niebezpieczne...ale to juz inna bajka bo ja pisalam o czyms innym.Moj facet niestety tak samo glupio sadzi,ze wyjmnie penisa przed wytryskiem i bedzie wszystko cacy,oj to nie tak zawsze bywa jak sie mysli i tu jest ten problem....sama przyznam ze ja na stosunek przerywany boje sie zdecydowac,choc bardzo kocham mojego partnera lecz na dziecko po prostu jestem jeszcze za mloda...a on nie potrafi tego zrozumiec,ze sie boje...
Ostatnio zmieniony przez patka08 2009-02-27, 13:38, w całości zmieniany 1 raz  

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-04-12, 12:22   

jak nie potrafi zrozumiec to znaczy ze jest idiota. on sie czuje na tyle dorosly, zeby wziac na siebie odpowiedzialnosc bycia tatusiem ewentualnie?
poza tym sa inne metody antykoncepcji niz gumki. a dzieci nie robi sie az tak latwo jak ci sie wydaje, jak to juz lola napisala.

msg  

Wysłany: 2009-04-12, 15:43   

Martina napisał/a:
poza tym sa inne metody antykoncepcji niz gumki. a dzieci nie robi sie az tak latwo jak ci sie wydaje, jak to juz lola napisala.

Nic dodać nic ująć kurde.

Wy się musicie koniecznie pytać ludzi na forum o takie sprawy, to już nie można spytać specjalisty?

Alhana  

Wysłany: 2009-08-08, 02:41   

Martina napisał/a:
a dzieci nie robi sie az tak latwo jak ci sie wydaje, jak to juz lola napisala.

No wlasnie.
My uprawiamy stosunek przerywany i nici, nici a nici, ale mamy ten komfort ze jak dzidzia bedzie to pod sufit oboje skaczemy ;D

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-08-08, 10:30   

Alhana napisał/a:

My uprawiamy stosunek przerywany i nici, nici a nici, ale mamy ten komfort ze jak dzidzia bedzie to pod sufit oboje skaczemy ;D
to możesz mi wytłumaczyć po co przerywany? ^_^

Odpowiedz do tematu