• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

miluunia22  

Wysłany: 2008-11-14, 12:47   

Witam. mam 22 lata i jestem jeszcze dziewica... spotkalam faceta z ktorym gotowa jestes stracic dziewictwo, jak mam sie do tego przygotowac zeby wszystko dobrze wyszlo(on jest bardziej doswiadczony) nie chcialabym zeby cos poszlo nie tak...mamy zamiar kochac sie bez zabezpieczen czy to jest rozsadne...?

gracja  

Wysłany: 2008-11-14, 15:12   

pocahontasm- specjalistka seksuolog... o zaburzeniach seksualnych też wiesz tyle? O tym jak mają zapanować nad swoja żądzą pedofile i inni zboczeńcy? Nic bardziej żenującego jak prostytutka która ma o sobie aż tak wysokie mniemanie!
Bloga załóż na pewno wzbudzisz zainteresowanie, a porady zostaw specjalistom...

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2008-12-14, 18:09   

pocahontasm napisał/a:
interesuje sie seksuologią....i wieloma innymi sprawami....ale w tej dziedzinie wiem wszystko...jesli macie problem piszcie i pytajcie..
to fajnie i w takim razie mam pytanie. Przedmiot pożądania nie jest tym samym, co erotyzm: erotyzm go przerasta, ale nie może się bez niego obejść. W jakie więc kategorie możemy ująć ów przedmiot pożądana i w jaki sposób w doświadczeniu dyskursu możemy rozpatrywać podmiot, który przedmiot ten określa?
Z góry dzięki za odpowiedź. ;*

KrainaSnów  

Wysłany: 2008-12-27, 16:48   

Mam problem...
Kocham się z chłopakiem, a raczej z narzeczonym i wystąpił problem. Otóż nas stosunek trwa zaledwie 15 min. Co można zrobić by go przedłużyć? Martwię się o mojego faceta :( jemu tyle wystarcza do "spuszczenia", a mi po tych 15 min "mało". Proszę niech ktoś pomoże...

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2008-12-27, 22:09   

xD
Osobiście nie mam tego typu problemów, jako, że mój monsz jest demonem seksu (; P), ale przyjaciółka, której facet jest już tylko skrzatem seksu ;P bardzo je sobie chwali :)

A mowa o prezerwatywach Durex Performance. KrainaSnów, może spróbujcie.

(dużo dużo słów! ;P)

Jóga  

Tytuł: mądra i piękna

Wysłany: 2008-12-28, 00:17   

KrainaSnów napisał/a:
Martwię się o mojego faceta :( jemu tyle wystarcza do "spuszczenia", a mi po tych 15 min "mało". Proszę niech ktoś pomoże...
Może by tak grę wstęp[na nieco rozbudować? To Cię bardziej pobudzi i będziesz mogła czerpać nieco więcej przyjemności z seksu.

Poza tym, podziel się tym z narzeczonym. Jesli ma być Twoim mężem to tylko w jego interesie leży, żeby Cię zaspokajał co najmniej w tym samym stopniu, co Ty jego. Inaczej pewnego dania możesz zacząć szukać gdzie indziej ;>

B.H.

CzeRWonak;)  

Wysłany: 2009-01-07, 02:28   
   Polecający: google

Koleś poprostu nie wie jak ma się za Ciebie wziąść xD. Pewnie jak ledwo wchodzi to jest już tak Tobą podjarany, że nie wytrzyma dłużej. Powinien sie wyluzować i starać się w ogóle nie myśleć. doradź mu przedłużenie gry wstępnej, długie pieszczoty myśle że jakoś zaradzą Tobie, ale Twój facet dalej będzie sie buzował i też będzie pff... wiesz co? jak trwa zbyt krótko to dlaczego tylko raz? pobudź na więcej :hyhy: 2raz napewno nie będzie tak szybki ;) .... miłego;)
KrainaSnów napisał/a:
to czy normalne, że u faceta wystarcza zaledwie 15 min na "dojście"? trochę mnie to martwi...

niektórym wystarczy tylko dotyk xD

Katharsis  

Wysłany: 2009-01-07, 11:32   
   Polecający: Lewiatan

czy to normalne, ze kobiety wymiotuja krwia po seksie oralnym?

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-01-07, 12:20   

Katharsis napisał/a:
Jeśli są dziewicami to tak, gdyż podczas pierwszego stosunku następuje zerwanie błony dziewiczej co może doprowadzić do krwawienia. :chytry:
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2009-01-07, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  

Jóga  

Tytuł: mądra i piękna

Wysłany: 2009-01-07, 12:21   

Psycho Krusher napisał/a:
Jeśli są dziewicami to tak, gdyż podczas pierwszego stosunku następuje zerwanie błony dziewiczej co może doprowadzić do krwawienia. :chytry:
ja nie miałam pojęcia o błonie dziewiczej w gardle o,O

B.H.

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2009-01-07, 12:24   

Cytat:
jeżeli cierpią na wrzody żołądka i dwunastnicy, to tak.

KrainaSnów  

Wysłany: 2009-01-18, 01:03   

Jejciu... jestem happy :D dzisiaj minelo az prawie 2 godz naszego stosunku (teraz mam zakwasy) :D Ale ta nakladka wibracyjna co bylo o niej mowa to nie bardzo nam pasuje :/ A moze ma ktos jakies pomysly z sexem na noc poślubną? :rotfl:

metaphorical  

Wysłany: 2009-02-23, 03:27   

Picie jest nie zdrowo, juz lepiej by dwa razy dochodził dla niego wiecej sportu i dla drugiej połóweczki.

Pytanie do płci pięknej dotyczące pozycji seksualnej, która by wymagała najwięcej energi od pań. Bo zwykle to ja zdycham jak dętka po stosunku a moja droga istota szczesliwa i pelna energii wyciaga mnie z łoża. Chciałbym troszkę odwrócić tę role jednak prócz pozycji "na scianie" jakos nie moge znaleźć alternatywy

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2009-02-23, 09:23   

Cytat:
Pytanie do płci pięknej dotyczące pozycji seksualnej, która by wymagała najwięcej energi od pań
To może partnerka na górze, na tak zwanego jeźdźca?

Lola  

Wysłany: 2009-02-23, 12:41   
   Polecający: religia tv

metaphorical napisał/a:
Bo zwykle to ja zdycham jak dętka po stosunku a moja droga istota szczesliwa i pelna energii wyciaga mnie z łoża.

jak ją tak rozpuściłes to teraz zdychaj ;p
Ale tak jak pisze ciastko , na jezdzca, albo Ty siedzisz na krzesle a ona bryka , tez fajnie , przekonaj partnerke, ze w ten sposob moze kontrolowac sytuacje a to wyjdzie tylko na jej korzyść ;p Bo nie wiem jak reszta uwaza ale to własnie pozycje, gdzie kobieta przejmuje inicjatywne przynosza duzo satysfakcji :) ))

Odpowiedz do tematu