• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

pocahontasm  

Wysłany: 2008-06-09, 00:38   seksuologia-wszystko o seksie,pytaj a odpowiem
   Polecający: no

interesuje sie seksuologią....i wieloma innymi sprawami....ale w tej dziedzinie wiem wszystko...jesli macie problem piszcie i pytajcie..

eiw15  

Wysłany: 2008-06-09, 16:53   

Ostatnio w czasie stosunku(pierwszy raz) zaczęła mi lecieć krew.Po wszystkim ciągle mi teraz leci krew a okres powinnam mieć dopiero za ok. 2 tygodnie.Co to może oznaczać? :(

pocahontasm  

Wysłany: 2008-06-09, 17:17   

calkiem mozliwe ze dostalas okres wczesniej,jezeli nie stosujesz antykoncepcji to roznie z tym okresem bywa,jest wtedy nieregularny i pojawia sie wczesniej lub pozniej,jezeli nie jest to okres a masz male krwawienia warto skorzystac z porady ginekologa i zlozyc mu wizyte to nic nie kosztuje a fachowa pomoc jest cenna...jesli był to pierwszy raz warto sprawdzic czy wszystko ok.po przerwaniu blony dziewiczej..pozdrawiam

Lola  

Wysłany: 2008-06-10, 00:00   
   Polecający: religia tv

eiw15 napisał/a:
Ostatnio w czasie stosunku(pierwszy raz) zaczęła mi lecieć krew

nie rozumiem co tutaj było tym pierwszym razem , bo jezeli stosunek to normalne że czasem moze krew leciec ;] A jezeli nie to weź sie naucz pisac składniej ;]

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-06-10, 13:22   

Nie mam dziewczyny, czy to oznacza, że jestem niefajny?

Leilah  

Wysłany: 2008-06-11, 09:21   

Psycho najprawdopodobniej możesz być tak odbierany,ale nie przejmuj się.
Nie to jest najważniejsze,byśmy byli fajni.
Ale jeśli Cię to dręczy załóż konto na sympatii np i poszukaj sobie dziewczyny,co?
Tylko udaj starszego,panienki wolą starszych.I wklej zdjęcie Brada Pitta.I napisz,że uwielbiasz ciąć się żyletkami w czaszki,że piszesz piękne balladki,a w wolnych chwilach przesiadujesz w kącie.To jest teraz dżezi

kochanica Karczocha^^

Jóga  

Tytuł: mądra i piękna

Wysłany: 2008-06-11, 15:47   

Psycho Krusher napisał/a:
Nie mam dziewczyny, czy to oznacza, że jestem niefajny?
to oznacza że jesteś do wzięcia :rotfl:

Leilah napisał/a:
To jest teraz dżezi
chyba gróvi -,-'

B.H.

pocahontasm  

Wysłany: 2008-06-11, 16:22   

psycho nie masz dziewczyny bo widocznie zakompleksiony jestes...znam strasznych brzydali ktorzy maja fajne laski..to tylko zalezy od twojego podejscia i checi...rozejrzyj sie wkolo,usmiechnij..skwaszona mina do nieczgo nie prowadzi...pozdrawiam

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-06-12, 01:36   

Psycho Krusher napisał/a:
Idę do zakonu, jak pan Wołodyjowski.
Ale on się w finale wysadził w powietrze, Psysiu ^^
bro napisał/a:
Nie, bo to znaczy, że kobieta nie chce nic nowego
Racja, nowego nigdy za dużo, czyż nie? :>
pocahontasm napisał/a:
interesuje sie seksuologią....i wieloma innymi sprawami....ale w tej dziedzinie wiem wszystko...
To mnie zaintrygowało - wiesz "wszystko" skąd? Doświadczenie? Studia? Czytałaś jakieś książki z tej dziedziny? Kształciłaś się w tym kierunku?
Jeśli ktoś mieni się ekspertem w danej dziedzinie i twierdzi, że wie "wszystko" i oferuje swoją pomoc i dobre rady miło byłoby najpierw się dowiedzieć jakie jest źródło tej jego wiedzy. Więc?

grlało, matulu

pocahontasm  

Wysłany: 2008-06-13, 13:17   

:) odpowiadam dla Sis-tak,interesuje sie tą sferą,czytam ksiazki,bardzo duzo ksiazek poświęconych tematyce seksu,dojrzewania,problemow...ukończyłam tylko studium pedagogiczne w Slupsku..gdyby nie ciezkie zycie,zaszłabym dalej...przez dwa lata byłam prostytutką(nie oceniajcie mnie teraz żle),potrzebowalam pieniedzy dla kogos kogo chcialam ratować...,takze doświadczenie-problemy meżczyzn,i kobiet znam na wylot...jesli ktos o cos zapyta postaram sie dobrze doradzic...pozdrawiam :/

[ Dodano: 2008-06-13, 13:22 ]
:) Cameron-jesli sie zakochasz,bedziesz gotowy poświecic wiele...jak ja...uwierzysz ze pracowalam jako prostytutka zeby zdobyc pieniadze na pomoc dla kogos,tak go kochalam ze chcialam mu pomoc przezyc...a gdy juz to zrobilam odeszlam od niego,bo tak wiele poświeciłam z siebie ze nie moglabym dalej tego ciagnac ze świadomoscia ze bylo tak a nie inaczej....trudno to zrozumiec ...i niechce wiecej sie tlumaczyc..ale jedno jest pewne..milosc wymaga poswiecenia.... :(

eh  

Wysłany: 2008-11-04, 16:23   Re: seksuologia-wszystko o seksie,pytaj a odpowiem

pocahontasm napisał/a:
interesuje sie seksuologią....i wieloma innymi sprawami....ale w tej dziedzinie wiem wszystko...jesli macie problem piszcie i pytajcie..

witam mam problem z orgazmem gdy kocham sie z partnerem odczuwam bol i on zniecheca mnie do wspolzycia z moim partnerem. nie wiem czy to jest normalne ze odczuwam bol ??? czy ze mna jest cos nie tak???

pocahontasm  

Wysłany: 2008-11-04, 19:18   

byc moze jestes niedostatecznie podniecona,moze byc ze ma zbyt duzego czlonka albo grubego,wiec zeby bol byl mniejszy albo moze i juz nue bedzie radze używac intymnego zelu nawilżającego np.intymmel lub Feminium...w aptece w cenie okolo 12zl...natomiast w sex shopie mozna kupic taki zel za okolo 30zl ktory przyjemnie dziala ochladzajaco i kojaco i podniecajaco....efekt murowany..smarowac czlonka przed wejsciem...pozdrawiam

Jóga  

Tytuł: mądra i piękna

Wysłany: 2008-11-04, 22:07   

pocahontasm napisał/a:
byc moze jestes niedostatecznie podniecona,moze byc ze ma zbyt duzego czlonka albo grubego
a ponoć vagina jest tak rozciągliwa, że może znieść nawet poród dziecka.... a tu psikus, czasem członek może być za duży.

B.H.

eh  

Wysłany: 2008-11-04, 23:14   

dziekuje za odp wydaje mi sie prawda to co napisaliscie o jego czlonku ale nie pomyslalam o tym wczesniej. czy jest jakis inny sposob oprocz zelu ??? srobuje z tym zelem mam nadzieje ze pomoze bo z moim partnerem jestesmy dlugo kochamy sie ( mam namysli uczucia) wiec dziwi mnie ze jednak nie mam takiej przyjemnosci z sexu

[ Dodano: 2008-11-04, 23:19 ]
mam jeszcze pytanie czy ten zel nawilzajacy feminium czy intymmel nie ma zadnych skutkow ubocznych tzn czy jest bezpieczny w stosowaniu???? a co z uzywaniem prezerwatywy czy w tym wypadku smarowac prezerwatywe ?????
Ostatnio zmieniony przez eh 2008-11-04, 23:15, w całości zmieniany 1 raz  

pocahontasm  

Wysłany: 2008-11-05, 09:39   

nie ma zadnych skutków ubocznych,to zwykly żel nawilżajacy bezbarwny i bezzapachowy,prezerwatywe tez mozna smarowac...to zalezy czy w gumie czy bez...duzo nie zalowac...mysle ze bedzie lepiej... :) ,a tak jak mowilam ten zel z sex shopu troche drozyszy ale naprawde sprawia ze poczujesz sie bardziej podniecona i mokra...pozdrawiam :)

Odpowiedz do tematu