• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2006-06-11, 11:44

Sex Oralny
Tak
67%
 67%  [ 140 ]
Teraz jeszcze nie, ale w przyszłości na pewno tak
14%
 14%  [ 30 ]
Może kiedyś, ale na tą chwile nie
11%
 11%  [ 23 ]
Nigdy w życiu
3%
 3%  [ 7 ]
Inne...
3%
 3%  [ 7 ]
Głosowań: 207
Wszystkich Głosów: 207

Autor Wiadomość

Katharsis  

Wysłany: 2008-03-28, 09:41   
   Polecający: Lewiatan

Cytat:
no nie bardzo.... mocz śmierdzi fajne są te skojarzenia z penisem.... przecież facet nie sika dziewczynie do ust

Słyszałaś kiedyś o pissingu? Dla wielu pissing jest całkiem normalny

MissIndependent  

Wysłany: 2008-03-28, 11:22   

Nori napisał/a:
Słyszałaś kiedyś o pissingu? Dla wielu pissing jest całkiem normalny

:rotfl: :rotfl: my nie mówimy o pissingu tylko zwykłym lodzie :rotfl:

potrafie zrozumieć, że ktoś loda nie lubi robić (w końcu sporo kobiet tego nie lubi), ale jak słyszę łowo "obrzydliwe".... to po trochu tak jakby się przydziły ciała swojego partnera.

Katharsis  

Wysłany: 2008-03-28, 11:32   
   Polecający: Lewiatan

MissIndependent napisał/a:
potrafie zrozumieć, że ktoś loda nie lubi robić (w końcu sporo kobiet tego nie lubi), ale jak słyszę łowo "obrzydliwe".... to po trochu tak jakby się przydziły ciała swojego partnera.

potrafie zrozumieć, że ktoś pissingu nie lubi (w końcu sporo kobiet tego nie lubi), ale jak słyszę słowo "obrzydliwe".... to po trochu tak jakby się brzydziły swojego partnera.

[ Komentarz dodany przez: Martina: 2008-03-28, 11:39 ]
:rotfl: nori wygrałeś !

Taak? // Nori
Ostatnio zmieniony przez Katharsis 2008-03-28, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  

MissIndependent  

Wysłany: 2008-03-28, 11:41   

Nori.... siki do odchody, picie ich jest tylko trochę mniej obrzydające od jedzenia kupy :P ale jak członek jest czysty..... \m/ eh, chyba moje podejście do seksu zrobiło się za bardzo liberalne w ciągu ost 2 lat :]

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-03-28, 11:49   

chyba moje podejście do seksu zrobiło się za bardzo liberalne w ciągu ost 2 lat
hmm, taak, bardzo ciekawe. Tylko co ma Twoje podejście liberalne do tego, że nie potrafisz zrozumieć/ nie wiesz, co może być obrzydliwe dla innych w seksie oralnym? Można uprawiać dziki, wyzwolony, 'liberalny' seks, czerpać z niego przyjemność wielką i wiedzieć, rozumieć, że dla niektórych takowy seks po prostu jest obrzydliwy z różnych pobudek, powodów.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru
Ostatnio zmieniony przez Colorblind 2008-03-28, 13:59, w całości zmieniany 1 raz  

MissIndependent  

Wysłany: 2008-03-28, 11:51   

mi jednak słowo "obrzydliwy" nijak pasuje....... \m/ mogę zrozumieć, że ktoś tego nie lubi, ale na słowo "obrzydliwy" sama się wzdrygam :luka:

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-03-28, 11:57   

mi jednak słowo "obrzydliwy" nijak pasuje.......
wszak to nie Tobie ma pasować to słowo tylko tym, którzy tak uważają, a powodem nielubienia może być właśnie to, że to jest obrzydliwe - czy to tak trudno pojąć, wyobrazić sobie?

To, że się potrafi pojąć, że dla niektórych coś jest obrzydliwe nie oznacza, po prostu nie jest równoznaczne z tym, że my się z tym zgadzamy, albo inaczej podpisujemy się pod tym.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Lola  

Wysłany: 2008-03-28, 13:01   
   Polecający: religia tv

ja nie rozumiem dlaczego np jedna osoba w związku zgadza sie by kochac sie oralnie i czerpie z tego przyjemnośc a druga mówi ze to obrzydliwe i nie chce zrobic tego samego , pomimo tego ze sama doświadczyła tej przyjemności i wie na czym te doznania polegają? ;p Troche niesprawiedliwe dla mnie - albo nie robimy tego w ogole albo robimy w pełni by obie strony miały satysfakcje - bo na tym polega miedzy innymi partnerstwo i związek by obie strony czerpały z tego korzyści.
A skoro dziewczyna sie godzi by facet robił jej minete a sama boi sie wziąc do ust jego penisa i mówi ze on tego nie potrzebuje no to wg mnie to troche dziwne i takie troche dziecinne - bo jej jest dobrze a on chodzi sfrustrowany bo boi sie jej powiedziec o co mu chodzi zeby mu nie plunęła w twarz ze ją na takie obrzydlistwa namawia i udaje ze wszystko gra ale ona nadal bedzie twierdzić ze on tego nie chce ;p
Mówcie co chcecie ale każdy chciałby chociaz raz w zyciu zobaczyć o co chodzi w tych sprawach ;] Przecież co w tym wstydliwego ze chce sie czerpać z tego satysfakcje i ze sie tego pragnie ? Spróbuj i sie przekonaj czy tak jest w rzeczywistosci.

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-03-28, 15:39   

lolinka napisał/a:
mówi ze on tego nie potrzebuje no to wg mnie to troche dziwne i takie troche dziecinne
Tej, a może on faktycznie tego nie potrzebuje? Odwołując się do częstego ostatnimi czasy na tym forum stwierdzenia - jedni lubią rybki, a drudzy akwarium, więc może akurat temu facetowi rzeczywiście nie odpowiada taka forma zbliżenia?

grlało, matulu

Lola  

Wysłany: 2008-03-28, 20:21   
   Polecający: religia tv

sis napisał/a:
więc może akurat temu facetowi rzeczywiście nie odpowiada taka forma zbliżenia?

mozliwe , naprawde możliwe ale wg mnie mało prawdopodobne jednak ;p Z wypowiedzi wynikało ze ona tego nie chce zrobić mu ale nie zapytała o jego potrzeby a chłopak dupa boi sie odezwać, że tego pragnie i tyle ;p

Swoją drogą nie znam osobiście nikogo kto uprawiałby taki seks i mówił że to obrzydliwe i ze tego nie chce więcej. Z reguły mówią to Ci, którzy nie próbowali i z góry są nastawieni na nie. Albo maja przykre wspomnienia ;p p

goga  

Wysłany: 2008-03-29, 18:15   

Fantasmagoria napisał/a:
bo te kropelki które w trakcie wyplywaja czasami sa obzydliwe i ona nei ma zamiaru znosic tego zapachu i smaku.

Wprawdzie to nie to samo ale zawsze można założyć gumkę:) np czekoladową :hyhy:

Stare dzieje...ale kiedyś taki jeden gostek twierdził, że minetek robić nie lubi bo smakują jak surowe ziemniaki :rotfl:
bo dokończyć ją możemy kiedy wrócisz tu,
tylko wróć

Hustler  

Wysłany: 2008-03-29, 22:28   

lolinka napisał/a:

Swoją drogą nie znam osobiście nikogo kto uprawiałby taki seks i mówił że to obrzydliwe i ze tego nie chce więcej.

To jeszcze zależy od tego po której stronie się jest :P Osobiście niezbyt lubię sie bawić w francuza (czyli, że ja się muszę nazasuwać)... No ale czasem trzeba :D

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-07-10, 14:59   

Wydaje mi się to wulgarne i niesmaczne, ale co ja tam wiem.

Leilah  

Wysłany: 2008-07-12, 20:00   

Niestety w wieku gimnazjalnym(a może już podstawówkowym),określenie "lód"w odniesieniu do seksu oralnego był właśnie odbierany obraźliwie,wulgarnie i niesmacznie.Chłopacy,kiedy chcieli sobie z dziewczyny pożartować czy wręcz zadrwić rzucali hasła tego typu"zrób mi loda".Dlatego moje pierwsze reakcje na temat seksu oralnego też były takie.

W odniesieniu do tego co pisała lolinka.Dla mnie to też trochę dziwne,pozwolić drugiej osobie sprawiać sobie taką przyjemność a samemu nie chcieć się odwdzięczyć,nie pytając nawet o pragnienia tej drugiej osoby.Chyba,że ta osoba faktycznie nie chce/nie lubi.

kochanica Karczocha^^

lola 69 

Wysłany: 2008-09-27, 20:16   

ja również jak najbardzie jestem na tak :D ale musi być spełniony jeden podstawowy warunek-mega uczucie :)

Odpowiedz do tematu