• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Soleil  

Wysłany: 2007-01-17, 18:44   

A co, jeśli powiem, że mam 17 lat i nigdy nie przyśnił mi się erotyczny sen...? To oznacza, że jakaś nienormalna jestem? Owszem, były jakieś motywy miłosne, czy coś. Ale na takiej fazie, na jakim moim zdaniem powinny wyglądać relacje między nastolatkami.

Może coś ze mną nie tak?

Zombwbij  

Wysłany: 2007-01-17, 21:52   

Soleil napisał/a:
mam 17 lat i nigdy nie przyśnił mi się erotyczny sen
O czym Ty myślisz w takim razie?

Soleil napisał/a:
To oznacza, że jakaś nienormalna jestem?
Raczej nie; ew. niezwyczajna ;)

Soleil napisał/a:
Może coś ze mną nie tak?
Jesteś aseksualistą?

Piaskowy  

Wysłany: 2007-01-17, 22:00   
   Polecający: Jakoś tak wyszło ^^

Niektorzy poprostu niepamietaja swoich snow... ja tez wiekszosci z nich niepamietam. To zalezy ;)

Kurczol  

Wysłany: 2007-01-17, 22:03   
   Polecający: baba jaga ;P

Soleil napisał/a:
A co, jeśli powiem, że mam 17 lat i nigdy nie przyśnił mi się erotyczny sen...?

no i ? nie kazdemu sie musi cos takiego snic :) nie kazdy dojrzewa i dorasta w taki sam sposob.

Soleil napisał/a:
o oznacza, że jakaś nienormalna jestem?

jestes jak najbardziej normalna a swiadczy o tym to ...

Soleil napisał/a:
wszem, były jakieś motywy miłosne, czy coś. Ale na takiej fazie, na jakim moim zdaniem powinny wyglądać relacje między nastolatkami.

Kazdy ma inne potrzeby, nie mozna wszystkich mierzyc ta sama miarka :)

Soleil napisał/a:
Może coś ze mną nie tak?

wszystko z Toba jak najbardziej w porzadku ;]

Zombwbij, ten Twoj post to smieszny mial byc ? :)

Dishman  

Wysłany: 2007-01-17, 22:12   

Miałem jeden piękny, naprawdę bardzo mocno realistyczny sen erotyczny. Oczywiście zdarzało się więcej takich zboczonych sennych fantazji, ale przypominam sobie tylko jeden naprawdę realistyczny sen. Tak realistyczny, że gdy się obudziłem rozejrzałem się dookoła i musiałem pomacać ręką dookoła, żeby się upewnić, czy aby na pewno jestem sam.

Myślę, że sny odzwierciedlają naszą psychikę, potrzeby, obawy i troski. Osobiście nie wierzę w sny prorocze. To co się nam śni to odzwierciedlenie np. mijającego dnia i wszystkiego co sobie wtedy pomyśleliśmy i co nas spotkało.

Katharsis  

Wysłany: 2007-01-18, 14:24   
   Polecający: Lewiatan

Dishman napisał/a:
Myślę, że sny odzwierciedlają naszą psychikę, potrzeby, obawy i troski.

W trakcie snu to wszystko sie segreguje w mozgu :)
Dishman napisał/a:
np. mijającego dnia i wszystkiego co sobie wtedy pomyśleliśmy i co nas spotkało.

Raczej tego, co nam w podswiadomosci siedzi...
Piaskowy napisał/a:
Niektorzy poprostu niepamietaja swoich snow...

Niektorzy budza sie o zlej porze na zapamietanie snow :)

Czasami miewam sny (nieerotyczne :p), w ktorych powstaja w mojej glowie takie dziwne obrazy... jakies czarne postaci, czesto tez zolwie, czasami nie wiem, czy naprawde cos takiego widzialem, czy nie :/ Niestety podobnie mam ze zdarzeniami, nie wiem czy zdarzylo Wam sie cos takiego, ze... pamietaliscie swoj sen jako realne wspomnienie, nie odrozniajac snu od rzeczywistego zycia... przewaznie skapuje sie dopiero wtedy, gdy dokladniej przemysle cala sytuacje i zdam sobie sprawe, ze w ogole nie byla realistyczna :wstyd:

co do snow erotycznych... to przewaznie kolezanki sie snia :p

Soleil  

Wysłany: 2007-01-18, 15:17   

Zombwbij napisał/a:
Soleil napisał/a:
mam 17 lat i nigdy nie przyśnił mi się erotyczny sen
O czym Ty myślisz w takim razie?

O czym...? Mhmmmm. No po prostu może to odzwierciedlenie moich poglądów. Bo cokolwiek, co chce się zbudować na dłużej, buduje się na uczuciach, uczuciach, uczuciach! I po prostu nie czuję, by w moim wieku przechodzić do takiej cielesności, jakim jest seks. A już na pewno w moim wieku nie buduje się związku na seksie. Może po prostu na razie nie mam potrzeby, więc o tym nie myślę i nic takiego mi się nie śni. ;)

Cytat:
Soleil napisał/a:
To oznacza, że jakaś nienormalna jestem?
Raczej nie; ew. niezwyczajna ;)

Może. :D

Cytat:
Soleil napisał/a:
Może coś ze mną nie tak?
Jesteś aseksualistą?

Hahahahah. ;P Mam to traktować jako żart ;) ? Zapewniam Cię, że nie różnię się od przeciętnej nastolatki w tychże sferach. ;)

Kurczol napisał/a:
Soleil napisał/a:
Może coś ze mną nie tak?

wszystko z Toba jak najbardziej w porzadku ;]

To w zasadzie miał być żart. ;P Bo wszyscy pisali, że to zupełnie normalne i każdy to ma. ;) Ja się czuję najzupełniej normalnie. ;)

ghostfaceone  

Wysłany: 2007-01-18, 21:24   

Zdarzaja sie od czasu do czasu ot normalna sprawa ...

Zombwbij  

Wysłany: 2007-01-18, 21:41   

Kurczol napisał/a:
Zombwbij, ten Twoj post to smieszny mial byc ?
Zależy jak na niego spojrzeć...

Zombwbij napisał/a:
Jesteś aseksualistą?

Soleil napisał/a:
Hahahahah. ;P Mam to traktować jako żart ;) ?
Jako pytanie.

Wengosh  

Wysłany: 2007-01-20, 19:04   
   Polecający: google

Cytat:
Możesz zaraz po przebudzeniu skupić się na myśleniu o zdechłych szczeniakach albo 70-cio letniej sąsiadce nago, o ile takową posiadasz.

Wolę się wykastrować :D

Soleil  

Wysłany: 2007-01-20, 23:24   

Zombwbij napisał/a:
Zombwbij napisał/a:
Jesteś aseksualistą?

Soleil napisał/a:
Hahahahah. ;P Mam to traktować jako żart ;) ?
Jako pytanie.

Powiem tak: teraz nie czuję potrzeby zaspakajania swoich potrzeb. Nawet pocałunku, czy przytulenia. Bo gdy nie z TĄ osobą, to z żadną inną nawet nie chcę... Rozumiesz?

priem  

Wysłany: 2007-07-09, 16:16   

wiesz co ja mysle??...
potrzebna Ci jest dobra dupcia... mysle ze to rozwiąze Twój problem...
chociaz ja bym sie tym nie martwił gdyby mi sie co noc sniły gołem panienki... chyba ze mają ponizej 16 lat :przestraszony: :rotfl:

człowiek 

Wysłany: 2007-07-11, 12:37   

Sny erotyczne w okresie dojrzewania sa stosunkowo normalne, jednak trzeba odpowiednio sie do tego odnieść. Nie można pozwolić, żeby stała się to jakaś rutyna. Śni się nam zwykle to, co my sami wzbudzamy podświadomie. Dlatego nie pozwól aby to zniszczyło zdrowe i "czyste" spojżenie na seksualność.
(Poranna erekcja i polucje/zmazy nocne też jest objawem zdrowia).

edric  

Wysłany: 2007-07-11, 16:08   

uwielbiam sny erotyczne ! niestety nie często je miewam ;( dzisiaj mi sie snilo ze podrywałem laseczkę w autobusie, ale sie obudziłem ;(

Misia_1993 

Wysłany: 2008-03-14, 14:26   

Mnie ostatnio śnił się prawie nagi chłopak, w którym się zakochałam (czyt. Czy on mnie kocha?) najpierw był w ubraniu, potem zaczął powoli ściągać ciuszki i zbliżać sie jakby do mnie i gdy już był na prawdę BARDZO SKĄPO ubrany ja się tak jakby tam pojawiłam w ubraniu i też o dziwo zaczęłam się stopniowo rozbierać! Nie wiem czy to normalne, że przyśniło mi się coś takiego, bo pierwszy raz był to tak "odważny sen". Na koniec tego snu moje majteczki były na wysokości kolan!!! Staniczek leżał na podłodze! On całkiem nagi podszedł do mnie i zaczął najpierw mnie całować w usta, a potem schodził coraz niżej i niżej chwilę popieścił moje "nie do końca wyrośnięte jeszcze piersi" i zszedł jeszcze niżej! Drgnęłam, a po chwili on zachowywał się naprawdę sexownie! Moje "miejsca intymne" były mokre od jego pocałunku, a jego penis znalazł się w moich ustach! Pieściliśmy się, a najdziwniejsze było to, że naokoło nas było pełno ludzi, a my nie zwracaliśmy na to uwagi! Piszcie co o tym myślicie! Obudziłam się z ręką pod nocną koszulką!!!

Odpowiedz do tematu