• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: NatalkaS
2006-06-11, 13:59
Autor Wiadomość

SPEED 
Gość

Wysłany: 2006-07-14, 17:59   

MAM PROBLEM PODCZAS STOSUNKU Z DZIEWCZYNA bardzo szybko dochodzę do wytrysku,jeszcze dobrze nie zaczniemy się kochać a ja już eksploduje.Co jest przyczyną .

Lola  

Wysłany: 2006-07-15, 00:00   
   Polecający: religia tv

pewnie jadłes za mało marchewki w dziecinstwie :rotfl: k* jakie pytanie ... zaraz sie zsune z fotela ....

MadeInPoland  

Wysłany: 2006-07-18, 19:51   
   Polecający: www.google.pl

uwielbiam takie posty jak ten nad lolinka
pachnie mmi to bravo

ad15  

Wysłany: 2006-08-05, 23:37   

Chłopcze chyba sobie żartujesz:) Wydaje mi sie że do seksu trzeba dorosnąc, a Wy macie po 14 lat! To nie takie łapu capu i koniec będzie fajnie! Do tego trzeba podejśc poważniej.

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-08-06, 00:14   

dziwni jestescie :P a myslicie ze to od wieku zalezy :| ludzie maja takie problemy i to wiele osob ale sie do tego nie przyznaja bo wstyd ze tak szybko mozna konczyc a dla was to smieszne :| ehh

Lola  

Wysłany: 2006-08-06, 00:22   
   Polecający: religia tv

Archi chciał nam dac do zrozumienia ze on ma z tym problemy ... :rotfl: Archi , kochanie , trzymaj sie !! jestesmy z Toba!! ;ppp

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-08-07, 00:24   

lolinka, jak dla mnie dalej nie do smiechu :| dziwne jakies podejscie do tego SPEED napisal ze ma problemu to nasze spoleczenstwo takie jest ze nie pomoc mu tylko osmieszyc bo jak mozna miec taki problem przeciez to nie jest normalne :|

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2006-08-10, 18:12   

gdyby caly ten SPEED wykazal troche wyzszy poziom inteligencji i za pytaniem postawil znak zapytania zamiast kropki, nie pisalby wielkimi literami i napisal nieco w inny sposob, BYC MOZE zostalby odebrany bardziej powaznie :rotfl:

marta20wawa  

Wysłany: 2006-08-11, 09:16   

Masz problem i niejest to śmieszne.Gdy zdarza sie to raz,dwa ale jak powtarza sie non stop to powinieneś sie nad tym zastanowić i nauczyć kontrolować swoje reakcje.

Widzisz jeden chłopak niewytrzyma odrazu,a inny po 5 min mówi,że niemoże już wytrzymać a później przeprasza że tak szybko skończył.
Z jednej strony dziewczyna cieszy sie,że tak na ciebie działa,że niedajesz rady,ale z drugiej myśli sobie "już,tak szybko a ja sie jeszcze nierozkręciłam"albo coś podobnego.

rita  

Wysłany: 2006-08-12, 20:32   

nie wiem, czy Speed się jeszcze zjawia żeby odczytać nasze posty...
Jeśli chłopak wczesnie kończy,a jest dopiero "początkujący", to nie ma się czym przejmować. Z czasem pójdzie mu lepiej.Powinien poćwiczyc żeby nad sobą zapanować.Z czasem powinno się poprawić. ;)

Joanna432  

Wysłany: 2006-09-01, 23:14   

Pytania zabójcze. Uśmiałam się niesamowicie. :)
Uszkodzenie to co najwyżej kojarzy mi się z samochodem, a nie z jakąś osobą.
Co do zabezpieczenia: nie musisz używać tylko nie zdziw się jak zostaniesz za 9 miesięcy tatusiem!
W dalszych losach życia jej to nie zagrozi, bo czy będzie dziewicą czy nie to nadal będzie żyć!
Boże, a później dziwić się, że są niepełnoletnie matki :kwasny:

Jacek  

Wysłany: 2006-11-04, 22:17   
   Polecający: Znalazlem w necie

KACZOR
Kyrielejzon ale popularny jestem :) . Slawa dobra czy zla na prawo czy lewo ale slawa :) .
KACZOR zbyt tajemnicze pytania...ale jakos konkretow Ci widze nie udzielono.
W kupie sila wiec i ja bede milczal ale zycze Ci jak najlepiej.

P.S. Gram mocno na Ogame i zajmuje mi toczasu wiec jakbym mial wejsc na BITE FLIGHT to bym od komopa nie odchodzil a za 2 lata i tak bede w oklarach ... :( .

markiza  

Wysłany: 2006-11-05, 12:54   

Mam nadzieję, że to żart jest najgłupszy;)Przecież tak nie można-co się wie na temat seksu w wieku 14 lat?Oczywiście, że to zaważy na dalszych losach jej życia-już nigdy się do Ciebie nie odezwie i prawdopodobnie będzie miała traumę do końca. Ty zresztą też.

Nastka  

Wysłany: 2006-11-05, 15:35   

pytanie SPEEDA wcale nie jest głupie. potrzebuje pomocy, przecież nie każdy musi zaraz wszystko wiedzieć, prawda? może dopiero zaczyna życie seksualne... :)

czasami przedwczesny wytrysk się zdarza u niektórych mężczyzn (szczególnie młodych). może jesteś na tyle podniecony, że po prostu nie dajesz rady dłużej się powstrzymywać :) nie wiem dokładnie jak temu zaradzić, porozmawiaj z kimś, kto mógłby się na tym znać, albo poszukaj w necie jakichś informacji.
pozdrawiam Was wszystkich :)

markiza  

Wysłany: 2006-11-05, 16:00   

Przedwczesny wytrysk?Dwie rady domowe:pierwsza, masturbacja przed stosunkiem-naprawdę jest to sposób niezawodny, po prostu pozbywasz się całej "amunicji";) i potem do wytrysku na pewno nie dojdzie za wcześnie. Drugi sposób to pół litra przed;)alkohol również opóźnia wytrysk, osobiście bardziej byłabym za mastrubacją
Powodzenia

Odpowiedz do tematu