• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: NatalkaS
2006-06-11, 13:59
Autor Wiadomość

Gaja  

Wysłany: 2006-05-12, 03:22   

Jak chłopak się pyta o takie rzeczy, to znaczy, że jest choć trochę odpowiedzialny. Kto pyta, nie błądzi.
Co do pytania o antykoncepcję, to uważam, że trzeba ją stosować zawsze i wszędzie, jak się nie chce zajśc w ciązę. Najlepsza jest prezerwatywa, bo chroni przed licznymi groźnymi chorobami. Możemy być ich nosicielami i nic o tym nie wiedzieć. HIV to taki cichy zabójca. Prezerwatywa to podstawa. Musicie być obydwoje pewni tego, że tego chcecie i robicie tio z własnej woli. Po trzecie, zachowajcie higienę i zróbcie to w jakimś odpowiednim miejscu, dobrze by było,gdyby było udekoowane i zebyście byli dla siebie delikatni wyrozumiali i nic na siłę, bo pierwszy raz zapamiętuje się na całe życie. Warto zadbac o pozytywne wrażenia.
Co do pytania, czy coś się rozerwie. Podczas stosunku, pierwszego, pęka błona dziewicza, która się nie regeneruje.

Lola  

Wysłany: 2006-05-12, 13:20   
   Polecający: religia tv

Gaja napisał/a:
Jak chłopak się pyta o takie rzeczy, to znaczy, że jest choć trochę odpowiedzialny. Kto pyta, nie błądzi.
Co do pytania o antykoncepcję, to uważam, że trzeba ją stosować zawsze i wszędzie, jak się nie chce zajśc w ciązę. Najlepsza jest prezerwatywa, bo chroni przed licznymi groźnymi chorobami. Możemy być ich nosicielami i nic o tym nie wiedzieć. HIV to taki cichy zabójca. Prezerwatywa to podstawa. Musicie być obydwoje pewni tego, że tego chcecie i robicie tio z własnej woli. Po trzecie, zachowajcie higienę i zróbcie to w jakimś odpowiednim miejscu, dobrze by było,gdyby było udekoowane i zebyście byli dla siebie delikatni wyrozumiali i nic na siłę, bo pierwszy raz zapamiętuje się na całe życie. Warto zadbac o pozytywne wrażenia.
Co do pytania, czy coś się rozerwie. Podczas stosunku, pierwszego, pęka błona dziewicza, która się nie regeneruje.

po kolejnym Twoim poście widze ze namiętnie czytujesz prase kobieca ;] Twoje posty brzmią jak zywcem wyrwane z brawo girl , rubryczka porady ;]
A po drugie to dzieciaki które nie wiedza jak sa zbudowane i co sie rozrywa a co nie to wogole nawet nie powinny myslec o seksie ! Ja pier* , zachciewa sie igraszek małolatom a pozniej problem i sie ludzie dziwią ze ta młodzież dzisiejsza taka zdemoralizowana ;]
pfff ... fuck it !! ;]

marlonk  

Wysłany: 2006-05-12, 14:46   

ale kto temu jest winien? w tv o necie nie wspomne...reklamy czekolady prowadzi gola kobieta ktora zaslania cycki tabliczka czekolady...co ma gola bab do czekolady !? wszedzie tylko gole dupy i cycki...dlaczego? bo to sie sprzedaje...sex jest w modzie i cenie...i kto jak byl mlody nie chcial tego robic ? wszyscy chcieli...tylko do tego trzeba miec odpowiednie zaplecze i wiedze...wsparcie informacyjne w domu, szkole, tv i nawet necie...ale tego brakuje. Dlatego dzieciaki coraz mlodsze zaczynaja wspolzyc niewiedziac tak naprawde po co i jakie konsekwencje to za soba niesie...

Gaja  

Wysłany: 2006-05-13, 03:33   

[quote="lolinka"]
Gaja napisał/a:

po kolejnym Twoim poście widze ze namiętnie czytujesz prase kobieca ;] Twoje posty brzmią jak zywcem wyrwane z bravo girl , rubryczka porady ;]
A po drugie to dzieciaki które nie wiedza jak sa zbudowane i co sie rozrywa a co nie to wogole nawet nie powinny myslec o seksie ! Ja pier* , zachciewa sie igraszek małolatom a pozniej problem i sie ludzie dziwią ze ta młodzież dzisiejsza taka zdemoralizowana ;]
pfff ... fuck it !! ;]

Widzę teraz, kto robi taką czytelność "Bravo Girl". Skoro tak dokładnie znasz jej zawartość, to chyba często ją czytujesz ukradkiem. Ja gazet dla pań, poza "Zadrą", w ogóle nie czytam . Z gazet to tylko dzienniki gazety o piłce nożnej, gazeto polityce.
Co do następnego postu, to zgadzam się, że potrzebna jest edukacja seksualna w szkolach, wtedy to nie trzeba by było uczyć się o seksie od kolegów. Zgadzam się, że reklamy z podtekstem seksualnym promują szybsze wspólżycie.

skorupa  

Wysłany: 2006-05-15, 13:33   

Gaja napisał/a:
Najlepsza jest prezerwatywa, bo chroni przed licznymi groźnymi chorobami. Możemy być ich nosicielami i nic o tym nie wiedzieć. HIV to taki cichy zabójca.

Wiesz co, w latach 80tych mówiono powszechnie o "bezpiecznym" seksie w kontekście używania prezerwatyw. Bardzo szybko to się zmieniło na bardziej dyplomatyczne określenie - "bezpieczniejszy" seks, wprowadzony do użycia przez producentów prezerwatyw. Szybko bowiem się stało jasne, że guma to żaden środek przeciw HIV. Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że bezpieczeństwo wynosi tu zaledwie 40%. Brytyjskie Ministerstwo Zdrowia ujawniło, że ponad 40% nosicieli HIV zaraziło się mimo użycia prezerwatywy. W Niemczech obliczono, że do końca tego roku kazdych 100 nosicieli wirusa HIV zarazi około kolejnych 35 ludzi przez stosunek z użyciem prezerwatywy. Godne uwagi jest to, że tak jak słyszy się co jakiś czas o sprawach przeciw koncernom tytoniowym o odszkodowania, tak nie ma w zasadzie spraw o odszkodowania za zarażenie wirusem HIV mimo zastosowania prezerwatywy. Bo tak własnie miało być. To dlatego bardzo szybko producenci usunęli z języka termin "bezpieczny" seks. Wszelkie tego typu procesy zawsze kończyły się klęską, bo obrońcy przytaczali za każdym razem powszechnie znane w fachowej literaturze dane na temat nieskuteczności prezerwatyw. Wynikające z badań, które sami finansują na bieżąco. A gumy nadal się sprzedają.

To zwykła fizyka. Pory w lateksie mają około 5 mikrometrów. Średnica plemnika to zazwyczaj 3 mikrony, wirusa herpes - 0,3 mikrona, wirusa HIV - 0,1 mikrona, chlamydia - 1,5 mikrona, bakterii kiły - 1 mikron, rzeżączki - 0,5 mikrona.

Na naszym gruncie zagorzałym przeciwnikiem prezerwatyw był Marek Kotański. Pamiętam jak w latach 80tych wszędzie go było pełno w telewizji. Nawoływał do stosowania kondomów. I nagle zaczął radykalnie mówić o zawodności prezerwatyw, bo znając przypadki AIDS z własnego życia doświadczył, jaka jest rzeczywistość. I równie nagle zniknął z ekranów... Mawiał, że propagowanie prezerwatyw, to to samo, co mówienie komuś, żeby przestał przebiegać przez autostradę, bo go potrąci samochód. I kazać mu przebiegać gdzie indziej, bo tam ruch jest mniejszy. I miał całkowitą rację.

Jako środek antykoncepcyjny prezerwatywa też staje się anachronizmem. W Chinach zrezygnowano z kampanii reklamujących kondomy, bo przyrost naturalny jaki mieli, taki mają mimo ich powszechnego stosowania. To samo w Indiach.

Edukacja seksualna w szkołach? Widziałem to w Danii. Powiedz mi, po co uczuć 7 letnie dzieci jak wygląda stosunek analny i to z całym materiałem ilustracyjnym ? Podałem ten przykład, bo akurat z takim się spotkałem. I Duńczycy sami twierdzili, że u nich to wszystko poszło w złym kierunku. Mają teraz problem z dużą ilością dewiacji u dorosłych, wypielęgnowanych rzetelnie od podstawówki.

Niech tam każdy robi, co chce. Ale jeżeli już się na coś zdecyduje, to z całkowitą 100-procentową świadomością wszystkich możliwych konsekwencji.

Piter 
Gość

Wysłany: 2006-06-16, 22:01   

przeciez w starozytnosci dziewczynki w wieku 12-14 lat juz wychodzily za mąż

// coś ci się Ptaq chyba zezwolenia poprzestawiały na forum

MadeInPoland  

Wysłany: 2006-06-17, 09:29   
   Polecający: www.google.pl

Czemu z tego tematu zniknely akurat moje posty
dziwne z tego co pamietam to była to wypowiedz na podobnym poziomie ot jak wasz tylko wasze nie zostaly usuniete aja wyszedlem na kogos kto nie potrafi skleic riposty
thx Kurczol

Ciekawska 
Gość

Wysłany: 2006-06-29, 11:15   

Jestem z chlopakiem dosc dlugo...on ma 19 lat ja mam 18...bardzo go kocham ..niedawno zaczelismy wspolzyc, ale mamy problem ..tzn nie my ale on :(
chcialabym ale trwalo to dlugej niz 3 minuty.Bardzo szybko sie on podnieca i poprostu nie zwytrymuje .....da sie na to cos poradzic czy nie bardzo ...prosilabym kogos powaznego o rade :(

niunia  

Wysłany: 2006-06-29, 14:21   

Ciekawska napisał/a:
Jestem z chlopakiem dosc dlugo...on ma 19 lat ja mam 18...bardzo go kocham ..niedawno zaczelismy wspolzyc, ale mamy problem ..tzn nie my ale on :(
chcialabym ale trwalo to dlugej niz 3 minuty.Bardzo szybko sie on podnieca i poprostu nie zwytrymuje .....da sie na to cos poradzic czy nie bardzo ...prosilabym kogos powaznego o rade :(

pozwól ze skomentuje to tak: problem jest raczej twoj niz jego wkoncu to ty wychodzisz z tego niezspokojona on pewnie nienarzeka no chyba ze mu gupio widzac ze niejest w stanie cie doprowadzic do orgazmu. byc moze potrzeba wam poprostu czasu zebyscie sie dotarli pod tym wzgledem.podam ci na swoim przykladzie ze jak zmienilam partnera to on tez zaszybo konczyl wiec poprostu mu o tym powiedzialam i wszystko po kilku kolejnych razach bylo takie jak chcialam. wystarczy ze zwolni tempo podczas stosunku albo niech robi przerwy tak zeby opoznic wytrysk.z czasem napewno wejdzie mu to w nawyk no i ty uzyskasz dodatkowy czas...(wiesz mi duzo czasu czasami to nawet denerwuje jak jest zadlugo i mozna zatesknic za tymi 3 min) :rotfl:

Dishman  

Wysłany: 2006-06-29, 18:05   

niunia napisał/a:
pozwól ze skomentuje to tak: problem jest raczej twoj niz jego wkoncu to ty wychodzisz z tego niezspokojona on pewnie nienarzeka no chyba ze mu gupio widzac ze niejest w stanie cie doprowadzic do orgazmu

Ja się nie zgodzę z tym stwierdzeniem. Problem jest w nim, ale skutki odczuwa Ciekawostka. Może warto się zastanowić nad innymi metodami rozbudzenia Ciebie, nie angażując jednocześnie kutaska Twojego partnera? I niech nie wali jak szalony orangutan, bo to nie wbijanie gwoździ młotkiem. Też jestem za tym, żebyście robili sobie przerwy, jak Twój kochaś poczuje, że zaraz eksploduje :)

Monia 
Gość

Wysłany: 2006-07-04, 12:53   

ostatnio wspolzylam z chlopakiem i pekla nam prezerwatywa,czy jest mozliwosc ,ze doszlo do zaplodnienia, :| :( a mam teraz dni plodne,gdy chlopak nie mial wytrysku?

niunia  

Wysłany: 2006-07-04, 14:16   

jesli jestes w 100% pewna ze niedoszlo do wytrysku wewnatrz ciebie to moszesz byc spokojana. wkoncu pary normalnie wspolzyja bez zabezpieczen i robia stosunek przerywny i niema tego zadnych niechcianych konsekwencji. jesli jednak niejestes pewna tego ze niedoszedl w tobie to musisz jak najszybciej udac sie do ginekologa i przyjac Postinor duo i wtedy mozesz spc spokojnie.(jest na to ogrniczona liczba dni czym szybciej wezmiesz tym wieksza pewnosc ze nic niebedzie) jesli chodzi o moja pierwsza czesc wypowiedzi to niestety ale zasieje ziarenko strachu ktore niestety jest zawsze obece u tych ktorzy sie niezbezpieczaja(stosuja przerywany)bo poza wlasciwym wytryskiem z chlopców wychodzi nazwe to tak ,,płyn - niewiele ale jest ktory moze zawierc (i najczesciej zawiera)plemniki. wiec jak widzisz ryzyko istnieje.ale uwazam ze tym to niemusisz sie przejmowac. gdyby pary wpadaly z tego powodu to panstwo niewyplacilo by sie z becikowego. :hyhy: a poza tym to jesli pekła w tobie to mam nadzieje ze sie jej przyjrzeliscie bo czesc niej mogla(i najczesciej tak jest - ta koncówka, maly pecherzyk)mogla zostc w tobie. dobrze by bylo gdybys byla pewna ze nic z niej w tobie niema bo jesli jest to musisz ja sobie poprostu wyjac zeby poźniej niebylo z tego jakiegos klopotu...a na koniec dodam slowa mojej koleznki ,,e tem nie tak latwo jest zajsc w ciąze"-no a teraz jak sie okazuje na sierpien ma wyznaczony termin porodu :rotfl:

fazi  

Wysłany: 2006-07-04, 15:45   

niunia napisał/a:
a na koniec dodam slowa mojej koleznki ,,e tem nie tak latwo jest zajsc w ciąze"-no a teraz jak sie okazuje na sierpien ma wyznaczony termin porodu :rotfl:

Aleś ją pocieszyła na koniec :P

Jak chłopak nie miał wytrysku gdzieś tam międzyczasie jak pękła to luzik raczej. Życzę miłego wyczekiwania okresu, który będzie się spóźniał itd. Czeka Cie nerwowy czas ale na koniec będzie pewnie happy end i taaaaaaka ulga.

Dishman  

Wysłany: 2006-07-04, 16:47   

niunia napisał/a:
bo poza wlasciwym wytryskiem z chlopców wychodzi nazwe to tak ,,płyn - niewiele ale jest ktory moze zawierc (i najczesciej zawiera)plemniki

Tzw. krople miłości. Ich naturalnym zadaniem jest nawilżenie zarówno i pochwy i samego członka, aby ślizgając się mógł łatwiej wgmerać się do dziupli. Teoretycznie takie krople miłości mogą przyczynić się do zapłodnienia. A jak wiadomo gdy nie trzeba to zawsze wszystko na złość.

Ale ja bym się tak specjalnie nie martwił.
I chyba jednak bardziej skuteczne są tabletki, które bierze kobieta, bo gumka zawsze może pęknać.

MARCIN 
Gość

Wysłany: 2006-07-14, 17:54   

MASZ NIE POKOLEI ZE TAKIE BZDURY PISZESZ :mad:

Odpowiedz do tematu