• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2011-08-28, 19:46
Autor Wiadomość

kamiloo  

Wysłany: 2011-08-27, 21:11   SWING

Czy według ciebie SWING to ciekawa rozrywka małżeńska, czy łamanie zasad ? Uważam, że temat jest aktualny, gdyż był już znany w czasach starożytnych.

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2011-08-28, 03:13   
   Polecający: google

ale kurva o co chodzi ??? :orany:

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Pablo111  

Wysłany: 2011-08-28, 09:30   

Cytat:
Swinging (czasem nazywany "swingującym stylem życia" albo "swingowaniem") – forma niemonogamicznej aktywności seksualnej, traktowana zwykle jak każda inna aktywność, która może być doświadczana w parze[1].
NASCA International (międzynarodowa organizacja zrzeszająca kluby swingersów na całym świecie) dodaje na swoich stronach, że w tego rodzaju aktywności "emocjonalna monogamia" i zaangażowanie w miłosną relację z partnerem są stawiane na pierwszym miejscu, a swinging najczęściej odbywa się w obecności małżonka i wymaga zgody obu małżonków na to przedsięwzięcie[2].
Zjawisko swingingu może być postrzegane jako część rewolucji seksualnej, która nastąpiła z nagłym wzrostem aktywności seksualnej umożliwionym przez tzw. bezpieczny seks. Innym aspektem, który znacząco wpłynął na rozwój swingu jest z pewnością dynamiczny rozwój internetu wraz z portalami społecznościowymi i tematycznymi. Wirtualna anonimowość pozwala wyrażać swoje zainteresowania i odnaleźć innych swingersów. Jest to raczej zamknięte i dyskretne środowisko, które świadome jest braku społecznej akceptacji swoich zachowań. Pary oraz samotni singlowie/singielki zwykle nawiązują kontakt przez internet lub spotykają się w klubach gdzie często organizowane są odpowiednie imprezy np. Swingers-Party czy Gang bang.

źródło wikipedia. samego SWING nie ma :luka:

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-08-28, 09:54   

Swing to po prostu wymiana partnerów seksualnych między dwiema lub więcej parami. Na przykład uprawianie seksu z żoną swego kumpla z pracy, który w tym samym czasie intensywnie obrabia naszą własną partnerkę ;> To bardzo "niebezpieczna" forma aktywności seksualnej, IMHO... jedynie dla tych, którzy na 100% [dosłownie 100%, a nie na przykład 98,7%] są co do niej przekonani i na 100% wiedzą, co robią i zdają sobie sprawę z potencjalnych [niezbyt miłych i przyjemnych] konsekwencji.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Pablo111  

Wysłany: 2011-08-28, 09:57   

ja bym nie dał swojej żony czy dziewczyny innemu :dobani:

Tilian  

Tytuł: Łopatolog

Wysłany: 2011-08-28, 15:55   
   Polecający: Anka_DD

Nie, żebym miał coś przeciwko, ale nie kręci mnie to. Ja ogólnie jestem zazdrośnikiem straszliwym i nie dałbym mojej kobiety innemu facetowi, a że ona jest taka sama więc odpada.
Jeśli komuś w sypialni się nudzi i szuka urozmaicenia to proszę bardzo, ale na moje oko to bardziej jest świadectwo zblazowania i kaprys tylko.

wikaG 

Wysłany: 2011-09-02, 10:48   

Niestety zyjemy w bardzo małym kraju i takie akcje niestety mogą do nas wrócić w życiu codziennym w dzień.... A to jest niestety słabe...

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2011-09-03, 13:38   

Po pierwsze, dac to mozecie cos komus w prezencie.
A nie kobiete.

Po drugie - ja sobie nie wyobrazam czegos takiego.. Dla mnie pozycie pomiedzy dwojgiem ludzi, ktorzy sie kochaja jest czyms tak intymnym, ze nie ma w tym miejca dla osob trzecich. A juz na pewno nie w taki inwazyjny sposob.
Jesli sie z kims wiaze, znaczy, ze chce byc tylko z nim, chce byc tylko jego.
Inaczej rownie dobrze moge spac z kim popadnie, on tez.
Tylko - co to bylby za zwiazek?

Odpowiedz do tematu