• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lola
2007-08-18, 14:30
Autor Wiadomość

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-12, 00:12   
   Polecający: dzieki sobie! xD

lisica napisał/a:
po jakim czasie bycia razem mozna rozpoczac wspolzycie:)?
po takim,po ktorym poczujesz sie pewna i dojdziesz do wniosku,ze juz do tego dojrzalas i ze chcesz zrobic to wlasnie z nim :zdziwko:

smooky_eyes  

Wysłany: 2007-08-15, 08:33   

Podam Ci odpowiedź na swoim własnym przykładzie. Byłam z chłopakiem 4 miesiące. Kochałam go bardzo i byłam przekonana, że on mnie również. Namawiał mnie do rozpoczęcia współżycia, ja jednak byłam temu przeciwna. Argumentowałam to tym, że nie jestem jeszcze gotowa na tak poważny krok. Kilka dni temu, mój chłopak napisał mi, że z nami koniec, bo nie wie co to jest miłość i nie jest pewien co do mnie czuje. Gdybym zgodziła się na seks, teraz żałowałabym tego, bo zrobiłabym to z niedojrzałym facetem. A co by się stało, gdybym zaszła po takim stosunku w ciążę? Wolę o tym nie myśleć... Dlatego radzę Ci, byś zwlekała z rozpoczęciem współżycia aż do momentu, w którym będziesz pewna, że chcesz to zrobić i będziesz przekonana, że to TEN WŁAŚCIWY. Pozdrawiam :]

ayllia  

Wysłany: 2007-08-17, 19:44   

No dobra a ja to zrobiłam w niecały miesiąc po tym jak zaczęliśmy ze sobą chodzić. Do teraz jestem z tym facetem. To był mój pierwszy i będzie mym ostatnim mam nadzieję;) Jesteśmy już rok ze sobą i jest nam dobrze razem:) ... Także jeśli jesteś pewna tego ze go kochasz i że to ten jedyny to nie musisz czekać do jakiejś granicy czasowej;)

Ale jak chcesz to zaraz coś wymyślimy...hmmm.... tak m-c do półtora co ty na to?:P

Jaskier  

Wysłany: 2007-08-17, 19:48   
   Polecający: Świt nad Bugiem

Ja Ci powiem kiedy! Po ślubie! Kurcze o czym my tutaj rozmawiamy? Czyż na tym forum nikt nie wyznaje katolickich wartości? :P

ayllia  

Wysłany: 2007-08-17, 19:51   

Cytat:
Ja Ci powiem kiedy! Po ślubie! Kurcze o czym my tutaj rozmawiamy? Czyż na tym forum nikt nie wyznaje katolickich wartości? :P

Hmmm... no chyba tylko Ty;) Rodzyneczek:P

Jaskier  

Wysłany: 2007-08-17, 20:07   

Co się dzieje z tym światem do cholery? Gdzie są Ci dawni chrześcijanie!? Gdzie są te wspaniałe wartości? Hans, powiedz mi czy tylko my zostaliśmy?

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-17, 20:27   

powiem tylko tyle... pytanie nie należy do najmądrzejszych :chytry:

możesz zacząć, kiedy czujesz się gotowa; powinnaś być na tyle dojrzała i odpowiedzialna, że będziesz w stanie ponieść ewentualne konsekwencje podjęcia współżycia (np. wpadka albo jakieś choróbsko). to samo dotyczy twojego partnera, dobrze by było, żebyś ufała mu do tego stopnia, żebyś miała pewność, że Cię w razie tej wpadki nie zostawi. z seksem nie wiąże się sama przyjemność...

jeśłi masz jakiekolwiek wątpliwości tzn. że albo nie jesteś gotowa, albo to nie ten facet.

Beatrix21  

Wysłany: 2007-08-17, 21:08   

Heh proste pytanie , a odpowiedź jeszcze prostsza !

Po ślubie kochani , po ślubie :]

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-17, 21:13   

nie no, bez przesady, jeśli ktoś chce po ślubie ze względu na religię to ok, ale nie wszyscy muszą mieć takie zdanie... chociaż lepsze to, niż kiedy 16latki idą ze sobą do łóżka...

Jaskier  

Wysłany: 2007-08-17, 22:28   

Beatrix21 napisał/a:
Heh proste pytanie , a odpowiedź jeszcze prostsza !

Po ślubie kochani , po ślubie :]

Haha! Ktoś mnie popiera w końcu!

apawel  

Wysłany: 2007-08-17, 23:57   Re: to kiedy mozna zacząc:))???
   Polecający: google it!

hej lisica !!!

lisica napisał/a:
po jakim czasie bycia razem mozna rozpoczac wspolzycie:)?tak zeby nie wyjsc na latwa ani na cnotke

jak sie nie uda na pierwszej randce to chyba mozna probowac na kazdej nastepnej.
a jak juz sie zacznie i bedzie fajnie to powtarzac na rozne sposoby. a czas pokaze, moze i slub bedzie :P
Ostatnio zmieniony przez apawel 2007-08-18, 16:21, w całości zmieniany 1 raz  

AmIEvil?  

Wysłany: 2007-08-18, 16:08   

Kiedy? osobiscie mysle, ze nie potrzeba sie z tym spieszyc. Dla niektorych, a zwlaszcza mlodych ludzi, jest to spedzenie wolnego czasu, bez uczuc - bo taka jest moda...
Nie wiem, kazdy musi sam, a raczej sami musicie dojrzec do takiej decyzji, bo przeciez pochopne dzialanie moze doprowadzic do placzu, a tutaj ma byc milosc plus przyjemnosc dla obojga ;)

olenkaa1690  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-09-06, 21:45   

Dobrze ze nas pytasz kiedy zaczac wspolzycie :) jesli jestes super katolicka - po slubie, jesli nie - zacznij kiedy chcesz...najlepiej jak bedziesz na to gotowa i pewna ze na pewno chcesz to zrobic wlasnie z tym chlopakiem :)

Margaretka  

Wysłany: 2007-09-06, 21:58   

Kiedy już ciekawość nie daje Ci spokoju

Tynka88  

Wysłany: 2007-09-07, 09:49   

Cytat:
po jakim czasie bycia razem mozna rozpoczac wspolzycie:)?tak zeby nie wyjsc na latwa ani na cnotke tak w przyblizeniu?chcialabym wiedziec jakie jest wasze zdanie na ten temat
moze jeszcze chcesz wiedziec jak to zrobic ?? :rotfl:
czego to ludzie nie wymysla ....
kiedy jestes na to gotowa poprostu idziesz z nim do lozka, to zalezy od chlopaka jak cie nazwie
(rabanie drewna teraz mi chodzi po glowie :rotfl: )

Odpowiedz do tematu