• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lola
2007-08-18, 14:30
Autor Wiadomość

heksss 

Wysłany: 2007-09-07, 22:25   

Jak bedziesz juz na to gotowa , w tym nie ma reguly kiedy mozna zaczac uprawiac sex.Poprostu jak bedziesz juz gotowa , nastawiona psychicznie i fizycznie;)
Ja jestem 3 miesiace w zwiazku i jeszcze tego nie robilam,a tym tez sie nie ma co spieszyc;)
jak kocha to poczeka;p

lisica  

Wysłany: 2007-09-08, 10:57   

Cytat:
moze jeszcze chcesz wiedziec jak to zrobic ??

:looka: wiesz co dzieki nie skorzystam z Twojej pomocy :rotfl:

Cytat:
rabanie drewna teraz mi chodzi po glowie

nawet nie chce mi sie komentowac :zdziwko:
eN I Gie De Igrek eS Te O Pe

Tynka88  

Wysłany: 2007-09-09, 10:37   

Cytat:
nawet nie chce mi sie komentowac
przeciez tu cie nikt nie zmusza....
lisica napisał/a:
wiesz co dzieki nie skorzystam z Twojej pomocy
sorry, ale poprostu twoj temat tak mnie rozwalil, ze musialam zadac owe pytanie...
tak to juz sie teraz patrzy na pierwszy stosunek ?? :rotfl: kiedy moge ??no wybacz....
przeciez to sprawa indywidualna kazdej kobiety.... jak kolezanki ci powiedza, ze juz nie sa dziewicami to ty pojdziesz od razu za reke z byle jakim facetem do parku, bo licza sie glosy wiekszosci ?? tak to postrzegam ...
a teraz moja odpowiedz....zrob to dzisiaj jak masz z kim :rotfl: tak lepiej ?? :rotfl:

lisica  

Wysłany: 2007-09-09, 12:20   

Cytat:
zrob to dzisiaj jak masz z kim

po pierwsze nie odnosilam tego pytania konkretnie do siebie heh wiec nie musisz mnie od razu atakowac bo odbieram Twoja wypowiedz jako atak .Wiem ze niektore dziewczyny mysla o tym kiedy moga sie na to zdecydowac po jakim czasie wiec moje pytanie chyba nie bylo az tak "rozwalajace" jak to zauwazylas. ale dzieki za wypowiedzenie sie kazdy przeciez inaczej to wszystko postrzega ...
eN I Gie De Igrek eS Te O Pe

bro  

Wysłany: 2007-09-09, 12:26   

Jak nie do siebie, skoro pisałaś, że :
lisica napisał/a:
jestem juz pol roku i mam watpliwosci ale nie co do niego tylko co do siebie...

Ja uważam, że należy zacząć jak najszybciej. Na pierwszym spotkaniu. Będzie się problem z głowy i już. A Ci co mówiliby, że jest się łatwą/łatwym po prostu zazdroszczą!

sierpniowa  

Wysłany: 2007-09-21, 23:43   

Trzeba czuć, wiedzieć, ze to 'ten' z kim chcesz sie kochać....
Ja mojemu oddałam się po 2,5 miesiąca bycia razem. Nie żałuję :)

End3r  

Wysłany: 2007-12-19, 14:34   

obciagarka - dziecko drogie, nastepnym razem zanim sie zarejestrujesz na jakimkolwiek forum naucz sie podstawowych zasad ortografii bo to co Ty wypisujesz to juz nawet smutne nie jest, to jest tragiczne i zalosne.

a co do tematu - nie ma zadnej konkretnej zasady ile nalezy czekac. w kazdym razie nic na sile, musisz wiedziec ze tego chcesz. czasami to trwa 3 lata, czasami tydzien, zalezy od wieku, od ludzi, od bardzo wielu spraw po prostu. samo wyjdzie :P jesli tego chcesz to nie zastanawiaj sie na jaka wyjdziesz, wazne zebys byla ok wzgledem siebie.
Above us only sky

pooziomka  

Wysłany: 2007-12-19, 20:21   

nie chce wyjsc na nienowoczesna i pruderyjna, ale denerwuja mie takie pytanie. dam Ci prosta odpwiedz : WTEDY KIEDY BEDZIESZ GOTOWA UTZRYMAC DZIECKO I DOBRZE JE WYCHOWAC, WTEDY WLASNIE MOZESZ ISC DO LOZKA Z CHLOPAKIEM!!!!! :zdegustowany:
Ja nie słyszałem gorszych odkąd zostałem sosną"

a to niefart!

End3r  

Wysłany: 2007-12-19, 20:45   

pooziomka - mam rozumiec ze Ty zaczelas wspolzycie wlasnie w tym momencie? czyli ze co, Twoj pierwszy raz mial miejsce w wieku... 20 lat?
Above us only sky

Aqusia  

Wysłany: 2007-12-19, 22:09   

pooziomka napisał/a:
WTEDY KIEDY BEDZIESZ GOTOWA UTZRYMAC DZIECKO I DOBRZE JE WYCHOWAC, WTEDY WLASNIE MOZESZ ISC DO LOZKA Z CHLOPAKIEM!!!!! :zdegustowany:

W obecnych czasach nie trzeba od razu wiązać seksu z posiadaniem dzieci.
A jak jesteś wierząca i nie uznajesz środków antykoncepcyjnych to współżycie dopiero po ślubie.

lisica : Jak będziesz pewna, że na pewno chcesz tego chłopaka a on chce Ciebie (nie mówię w sensie fizycznym :P ), to wtedy możesz zacząć się zastanawiać nad współżyciem z nim. Jeśli się zastanawiasz co on będzie Cię oceniał: czy zachowujesz się jak łatwa albo cnotka, to znaczy że jeszcze nie jesteście gotowi na ten krok :P

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2007-12-29, 21:45   Re: to kiedy mozna zacząc:))???

lisica napisał/a:
po jakim czasie bycia razem mozna rozpoczac wspolzycie:)?tak zeby nie wyjsc na latwa ani na cnotke tak w przyblizeniu?chcialabym wiedziec jakie jest wasze zdanie na ten temat

a idz pan w ch*j! Masz podejscie....
Jaqk to raperzy mowia jestes Ho! :P
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Mamasita  

Wysłany: 2007-12-29, 21:52   

Najpierw trzeba "chodzić" 2 miesiące za rączkę...później się mozna pocałować...i tak przez następne 3 miesiące...później pieszczoty przez pół roku a następnie seks. Może być :P

Kurcze...takie rzeczy mają swoje prawa i nie ma tutaj żadnych reguł. Litości.

sunshine_13  

Wysłany: 2008-12-01, 21:19   to kiedy mozna zacząc:))???
   Polecający: google :D

Chyba bedę w mniejszości ale cóż... tak bywa. :D :D
Kościół Katolicki wcale nie przesadza(chociaż kiedyś też tak myślałam) :)
Jestem z chłopakiem już ponad 2 lata, kocham Go bardzo, on mnie też i czekamy z naszym pierwszym razem do ślubu. Ja myśle że seks to coś tak wspaniałego i intymnego, że czekanie do ślubu ma ogromny sens.
Ja wierzę w sens czystości przedmałżeńskiej :)
Nie chce nikogo namawiać do tego samego, ale jeżeli ktoś się waha czy słuchać większości(na tym akurat forum) czy czekać do ślubu to jestem przekona że czekać do ślubu. :)
Jesli ktoś jest spragniony argumentów to mogę ich napisać naprawdę bardzo dużo.

s3t0r  

Wysłany: 2008-12-01, 21:23   

sunshine_13 napisał/a:
Ja wierzę w sens czystości przedmałżeńskiej

a Ja niestety nie, dopasowanie seksualne też jest ważne a jak inaczej to sprawdzić?

one, ... one thousand, ... two one thousand"

Ka.  

Wysłany: 2008-12-01, 22:15   

s3t0r napisał/a:
sunshine_13 napisał/a:
Ja wierzę w sens czystości przedmałżeńskiej

a Ja niestety nie, dopasowanie seksualne też jest ważne a jak inaczej to sprawdzić?

Popieram kolegę. Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia; jedni się cieszą, że czekają do ślubu, drudzy się cieszą, że mieli kilku lub więcej partnerów, aż w końcu trafili na tego najlepszego pod każdym względem - zarówno seksualnym, jak i duchowo-intelektualnym.

Ktoś tu pisał, że zaczynanie współżycia w wieku 16 lat jest nie halo - a ja myślę, że tak nie jest, bo właśnie w tym wieku zaczęłam współżycie, wówczas po półrocznym związku i wcale tego nie żałuję, mimo że już od dawna nie jestem z tamtym chłopakiem. Problem tkwi tylko w tym, że ja też nie traktuję dziewictwa jako skarbu, świętości, gestu oddania swojego ciała tylko i wyłącznie mężczyźnie, który mnie rozdziewiczył - wręcz przeciwnie, ja widzę ten raz jako jeden z wielu, inny tylko pod tym względem, że pierwszy, natomiast swój najlepszy raz przeżyłam dopiero z moim obecnym chłopakiem, z którym jest mi diabelsko dobrze i z którym wiążę swoja przyszłość.

A tak właściwie to po co ja się rozpisuję - wszystko to jest sprawą indywidualną. Są i takie, co swój pierwszy raz przeżywają na imprezie z przelotnie poznanym kolesiem - no i co, ich problem, jak nie żałują - fajnie, żałują - homo sapiens sapiens jest rozumny nie dlatego, że myśli narządami rozrodczymi, tylko dlatego, że ma mózg. Jeśli go nie używa, to na własnych błędach nauczy się go używać. Może.

Koleżanko, która założyła temat - jak mówili wszyscy, rozpocznij współżycie wtedy, kiedy poczujesz, że właśnie teraz tego chcesz. A to zdarza się często w najmniej oczekiwanej chwili:)
Ostatnio zmieniony przez Ka. 2008-12-01, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu