• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lola
2008-12-02, 20:34
Autor Wiadomość

kukulka 

Wysłany: 2008-12-02, 15:05   uzalezniona od seksu...?

Myslicie ze dziewczyna, ktora jest swiadoma swojej seksualnosci, "nie wstydzi sie" partnera, uwielbia sie z nim kochac, nawet w miejscach publicznych( jesli tego nie robi, to marzy o tym i dosyc czesto nachodza ja takie mysli).ogolnie lubi rozmawiac o tym, czesto ma sny erotyczne i czasem budzi sie z orgazmem nawet. Jej mysli czesto kraza wokol tego tematu i uwielbia prowokowac partnera do igraszek i sama czesto sie piesci.(nawet 2 razy dziennie
)W gre nie wchodzi zdrada, jednakze czasem mysli jak by to bylo z facetem, ktory np przechodzi obok. to czy ta dziewczyna moze byc uzalezniona od seksu czy poprostu jest mocno rozbudzona?

neverending  

Wysłany: 2008-12-03, 10:46   

WG MNIE /men/: dziewczyna, ktora jest swiadoma swojej seksualnosci
kukulka napisał/a:
uwielbia sie z nim kochac
nie mażda musi to uwielbiać, nie każdy lubi cukierki.
kukulka napisał/a:
nawet w miejscach publicznych
różne są upodobania, nie każdy musi
kukulka napisał/a:
jesli tego nie robi, to marzy o tym i dosyc czesto nachodza ja takie mysli
No coś ty człowieku, każdy myśli o czymś innym, nie musi!!!
kukulka napisał/a:
ogolnie lubi rozmawiac o tym, czesto ma sny erotyczne

A jaki tu związek. Świadoma nie = lubić rozmawiać o "tym", to znaczy rozumieć jakie się ma potrzeby, rozumieć "o co kaman" i znać siebie. Nic z tych rzeczy nie jest konieczne.
kukulka napisał/a:
czasem budzi sie z orgazmem nawet

Tu zapytajmy (albo lepiej nie) dziewczyny, nie jestem komptetentny odpowiedzieć :]
kukulka napisał/a:
Jej mysli czesto kraza wokol tego tematu i uwielbia prowokowac partnera do igraszek i sama czesto sie piesci

Ty chyba masz jakiś kompleks. Robi to co chce, nie musi, nie koniecznie często. Może i nie koniecznie uwielbia, może, jasne ale nie koniecznie. Kurdeee :/
kukulka napisał/a:
nawet 2 razy dziennie
Czy ja dobrze widze czy jestes kobieta i chcesz uchodzic za swiadomą swojej seksualnosci.

A teraz w końcu coś normalnie:
[quote=kukulka] czasem mysli jak by to bylo z facetem, ktory np przechodzi obok. to czy ta dziewczyna moze byc uzalezniona od seksu czy poprostu jest mocno rozbudzona?[/quote]
Każdy ma inne potrzeby i to nie jest uzależnienie.

W ogóle czym jest uzależnienie? To coś bez czego nie możemy się obyć, co działa na nas jak narkotyk i w chwili braku potrzebujemy tego bardzo a bardzo. Uzależnieniem od seksu jest natomiast:
Uzależnienia od seksu - definicja - prof. Lew-Starowicz
bardzo duży, nadmierny popęd jest popularnie zwany erotomanią. Jest to zaburzenie charakteryzujące się patologicznym nasileniem erotycznych zainteresowań i aktywności seksualnej. Seks ma charakter obsesyjny i natrętny. Staje się sensem życia. Wiąże się to z częstą zmianą partnerów. (…) Nadmierny popęd – jak zauważa w dalszej części prof. Lew-Starowicz – może przybierać różne formy. Może to być intensywna masturbacja o przymusowym charakterze (seks jako natręctwo), może to być również uzależnienie od seksu (popęd i wysoka aktywność seksualna są nie do opanowania, nie można się od nich uwolnić).

OGÓLNIE - temat uzależniona od seksu. Wszystko twoje by pasowało. Ale się czepiam bo zapytałeś czy dziewczyna świadoma swojej seksualności .... a to 2 całkiem różne sprawy. Odpowiadam na pytanie.

Pogrubione raczej nie są w poprzednim poście ukazane, nie ma o takim czymś mowy. Dziękuję za uwagę :P
Nie spiesz się w ten słoneczny dzień, Ty wiesz
Albo być, albo mieć
Ostatnio zmieniony przez neverending 2008-12-03, 10:46, w całości zmieniany 1 raz  

kukulka 

Wysłany: 2008-12-03, 15:50   

Hmmmm....po pierwsze kukulka to kobieta i nie stawialam znaku rownosci pomiedzy uzaleznieniem i byciu swiadomej swojej seksualnosci absolutnie, bo oczywista sprawa ze to dwie rozne sytyacje....Poprostu chcialam sie dowiedziec czy moje zachowanie nie odbiega od normy i tyle
Pozdrawiam

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2008-12-04, 11:19   

neverending chciał wyjść na mądrzejszego niż jest ale cosik mu nie wyszło. ona nie pytała, czy uważamy, że każda dziewczyna świadoma swojej seksualności robi to i to, tylko czy dziewczyna, która jest świadoma swojej seksualności ORAZ robi to, tamto i owamto, jest od seksu uzależniona.

żeby było jeszcze bardziej prosto, łatwo i obrazowo:
neverending odebrał posta jako
"czy dziewczyna świadoma swojej seksualności:
1) "nie wstydzi sie" partnera,
2) uwielbia sie z nim kochac, nawet w miejscach publicznych
3) jesli tego nie robi, to marzy o tym i dosyc czesto nachodza ja takie mysli).ogolnie lubi rozmawiac o tym, czesto ma sny erotyczne i czasem budzi sie z orgazmem nawet.
4) Jej mysli czesto kraza wokol tego tematu i uwielbia prowokowac partnera do igraszek i sama czesto sie piesci
5) czasem mysli jak by to bylo z facetem, ktory np przechodzi obok"

podczas gdy prawidłowy odbiór posta głównego powinien wyglądać następująco:
"czy dziewczyna która:
1) jest świadoma swojej seksualności
2) "nie wstydzi sie" partnera,
3) uwielbia sie z nim kochac, nawet w miejscach publicznych
4) jesli tego nie robi, to marzy o tym i dosyc czesto nachodza ja takie mysli).ogolnie lubi rozmawiac o tym, czesto ma sny erotyczne i czasem budzi sie z orgazmem nawet.
5) Jej mysli czesto kraza wokol tego tematu i uwielbia prowokowac partnera do igraszek i sama czesto sie piesci
6) czasem mysli jak by to bylo z facetem, ktory np przechodzi obok
może być od seksu uzależniona czy po prostu jest bardzo rozbudzona?"

więc wszystkie wywody, definicje 'świadomej seksualnie' etc. jest tu zupełnie niepotrzebne, bo domyślam się, że autorka wie, co to znaczy, skoro używa takiego stwierdzenia w odniesieniu do siebie.

imho nie jest to uzależnienie tylko po prostu.. sympatia (^^) do takiej formy bliskości. o.

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2008-12-04, 11:26   

j.w. Dziewczyna widocznie lubi ten sport, ale w tym nic złego nie ma, skoro swojego partnera nie zdradzasz. A tak a propos to farciarz z niego;D
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Martina  

Wysłany: 2008-12-04, 11:36   

czy ja wiem czy farciarz.. jeśli ma takie samo podejście jak ona to farciarz, ale mam kumpelę której facet ma do niej pretensje że o niczym innym nie myśli. widują się raz na dwa tygodnie bo on studiuje w Lublinie a ona mieszka w Busku, więc normalne że skoro lubi to to chce za każdym razem jak się z nim widzi; a on z wątami zaczął do niej wyjeżdżać że wiecznie by się tylko dupczyć chciała ;p

Nasir  

Wysłany: 2008-12-04, 11:39   

To jakiś chory człowiek z niego;p Niech sie cieszy, że nie musi prosić jak kilku moich znajomych;D To już jest z lekka przesada;p
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

s3t0r  

Wysłany: 2008-12-04, 11:40   

Martina napisał/a:
a on z wątami zaczął do niej wyjeżdżać że wiecznie by się tylko dupczyć chciała ;p

dziwne podejście jeżeli brać pod uwagę ogólny pogląd o facetach, że to my o niczym innym nie myślimy ;)

troche go rozumiem bo przecież pogadać kiedyś też trzeba, a nie tylko bzykanko :]

one, ... one thousand, ... two one thousand"

Martina  

Wysłany: 2008-12-04, 11:46   

jak się mieszka x kilometrów od siebie to przez resztę czasu nic się nie robi tylko się gada.. przez telefon najczęściej ;p to jak się spotykają to po co znowu gadać? :rotfl:

jaro, jak to: prosić? o_O

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2008-12-04, 12:48   

Martina napisał/a:

imho nie jest to uzależnienie tylko po prostu.. sympatia (^^) do takiej formy bliskości. o.
to jest przyjemność. a przyjemności należy celebrować jak najczęściej :)

kukulka 

Wysłany: 2008-12-04, 13:55   

Dzieki za komentarz Martinie(reszcie tez:)) bo dokladnie mi o to chodzilo. a neverending nie uchwycil prawiedlowo mojej mysli niestety.

przemo169 

Wysłany: 2008-12-04, 14:03   

Ja tam nie wiem, jakiś seksuolog by się pewnie przydał. Jeżeli nawet to można nazwać uzależnieniem, to jest to fajne uzależnienie ;)

kukulka 

Wysłany: 2008-12-05, 11:48   

Fajne o ile ma sie stalego partnera, ale jak sie zwiazek konczy to musisz sie meczyc ....

Nasir  

Wysłany: 2008-12-05, 11:54   

Martina napisał/a:

jaro, jak to: prosić? o_O

No tak;D Słuchaj jak w starym małżeństwie;p bo ja dzisiaj nie mam ochoty, bo jestem zła, bo jestem zmęczona;DDD No mówię Ci żenua, mam kilku kumpli, którzy swoje dziewczyny muszą autentycznie prosić;D
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Martina  

Wysłany: 2008-12-06, 21:11   

nie chcę nigdy w życiu być starą małżonką która wymiguje się od seksu migreną, bolącą nogą albo zmęczeniem. :looka:
jak już się zestarzeję i zacznę odmawiać swojemu facetowi seksu, to mnie zabijcie. proszę. :suchy:

Odpowiedz do tematu