• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2012-10-15, 21:56
Autor Wiadomość

Bibułkaa  

Wysłany: 2012-10-15, 21:16   Wielokrotny orgazm

Czy zdarza Wam się podczas jednego stosunku szczytować parę razy? sama chciałabym to przeżyć, ale jak na razie nie wychodzi, może sex trwa troszkę za krótko w moim przypadku. Czy faceci też mogą przeżywać orgazm kilka razy, czyli bez wytrysku? i czy to jest kwestia umiejętności czy z takimi predyspozycjami człowiek się już rodzi?

jagodka92 

Wysłany: 2012-10-15, 21:37   

Mój facet chyba nigdy nie miał orgazmu, tak tylko mieć, bez spermy.
U nas seks zadowalająco długo trwa, ja raz nawet 2x miałam orgazm, ale to tylko raz się nam zdarzyło a kochamy się od ponad roku już. Początki bywały gorsze, ale budujemy silny związek i dużo rozmawiamy i nam się układa. To chyba najważniejsze. :)

Lobos inca  

Wysłany: 2012-10-16, 00:14   

Hmm, sądzę że faceci mają orgazmy z wytryskami... Tak mi sie wydaje.
Tak naprawdę to wcześniej robiliśmy to częściej i dłużej, więc miałam orgazmów wiele, np. 10 w 2 godziny.
Trenuj faceta na dąugie dystanse :)

klamoten 

Wysłany: 2012-10-16, 10:13   

Wydaje mi się, że podstawą jest szczera rozmowa w tej sytuacji. Męzczyzna nie rodzi się z takim predyspozycjami, takich umiejętności może się nauczyć, z tego co wiem zdarzają się stosunki bez wytrysków.

ptaszek 

Wysłany: 2012-10-16, 18:16   

wystarczy kontrola wytrysku, nawet taki kurs jest. dzięki temu ma się więcej energii i można osiągnąć spokój ducha. Na pewno pozwala to na przeżycie wielokrotnego orgazmu. Ja jestem z mężem na zasadzie prób, jeszcze nam się nie udało, ale niepowodzenia też są przyjemne w tym aspekcie;)

Bibułkaa  

Wysłany: 2012-10-31, 20:58   

nom trochę poszperałam w necie i znalazłam ten kurs na kontrolę wytrysku, link w sumie taki sam, chyba przekonam faceta żeby sobie zrobił, bo posiadanie takiej umiejętności to serio coś :)

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-11-01, 19:46   

Przysporzysz mu tylko problemów, tych osobowościowych też, let it go.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2012-11-01, 21:52   

Lepiej sobie kup wibrator i się nim baw jak długo chcesz, zamiast zamęczać swojego faceta jakimiś kursami.

Zapomniałbym napisać, że temat śmierdzi szemranym marketingiem.
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2012-11-01, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2012-11-02, 15:07   

Zabiłabym, gdyby facet kazał mi się uczyć w wyrze kontrolować ;/

Tak, orgazm wielokrotny jest możliwy, ale do tego trzeba nauczyć się swoich ciał - poprzez pstryknięcie palcami nie da się tego załatwić.
Nie naciskaj na niego, bo go tylko sfrustrujesz, a frustracja seksualna to najgorsza jaka może być, zwłaszcza dla faceta ;/

Bajerka  

Wysłany: 2012-11-04, 02:12   

wielokrotny orgazm... hmm skąd ja to znam. jak kocham się z moim facetem często szczytuje i po 5 nie liczę dalej bo brakuje mi palny u rąk :) Mój facet często ma do mnie pretensje, że on tylko raz a ja tak często. Chyba powinien się cieszyć, że potrafi zadowolić swoją kobietę :P Wracając do tematu, tak każdy może przeżywać orgazm kwestia tylko tego czy nauczyliście się dobrze swojej mapy ciała, bo wszystko od tego zależy !
udanego seksu :) Bless

kapselek 

Wysłany: 2014-04-17, 23:31   

Wiele ciekawych informacji na temat wielokrotnego orgazmu, możecie znaleźć na darmowym kursie internetowym - kurs. Dowiecie się też wszystkiego na temat kobiecego wytrysku i jak znaleźć punkt G, z którym niejeden mężczyzna ma problem ;)

Hanka221  

Wysłany: 2014-04-24, 04:04   

Wielokrotny orgazm u faceta? Prędzej Yeti istnieje.

spiderman 

Wysłany: 2014-06-20, 13:21   

U mężczyzny coś takiego nie istnieje ale kobiety ponoć mogą coś takiego doznać. Moja żona ostatnio stwierdziła, ze po raz pierwszy miała wielokrotny orgazm i twierdzi,że to niesamowite uczucie.
Pamiętam,że tamtej nocy po raz pierwszy sprobowaliśmy afrodyzjaku Sex Elixir: http://sexelixir.pl/ - niesamowity środek, Na początku byliśmy trochę sceptycznie nastawieni ale wkropliłem żonie kilka kropelek kiedy zupełnie się tego nie spodziewała i tak namiętnej nocy do dawno nie mieliśmy.

Odpowiedz do tematu