• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-09-27, 19:14   

patka08 napisał/a:
sam tez jest ciekawy czemu nic nie czul gdy mi tak gleboko wkladal palca
Przepraszam bardzo, a co on chciał czuć? Liczył na to, że błona zazgrzyta, wybuchnie, każe mu wprowadzić kod dostępu? Przecież niekiedy bywa ona tak cienka i/lub elastyczna, że tego nawet nie czuć.
Cytat:
mowilam o tym mojemu chlopakowi ale on musi miec konkretne uzasadnienie od specjalisty :(
Tylko pozazdrościć faceta tak pełnego zaufania.

grlało, matulu

patka08 

Wysłany: 2008-09-27, 19:42   

No niestety jemu sie wydaje,że powinien choć czuć opór i zastanawia go to, dlaczego jak wczesniej probowal wlozyc mi tak gleboko palca to mnie bolalo, a pewnego razu wszedl bez najmniejszego oporu,a on nic tam nie poczul ehh tlumaczylam mu w kolko to samo, ale nie zrozumial :zalamany:
Ostatnio zmieniony przez patka08 2008-09-27, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  

Fantasmagoria  

Wysłany: 2008-09-27, 19:44   

no tak... zdrada przed rozpoczeciem zwiazku. Powiedz mu ze skoro jest takim durnym idiotą, to niech spływa. No sorry, ale co go to obchodzi? Powiedzialas mu prawde, nie wierzy Ci i co teraz? Jak u ginekologa sie nie uda to pojdzie do wrozki, moze ona jakos odczyta przeszlosc i powie jak stracilas ta blone, jesli ja stracilas. A jesli lekarz mu udowodni ze ta blone masz [ o ile chlopak nie dojdzie do wniosku ze na pewno dalas mu lapowke, zeby mu to powiedzial ] to i tak rzuc go w trzy diably. PO co Ci ktos, kto nie ma do Ciebie za grosz zaufania? Z czyms takim sie jeszcze nie spotkalam.. O M G

I ginekolog Ci nie powie JAK stracilas blone. Na to nie licz.

moze wtedy gdy bolalo to ja przebil? ile on ma lat? o.O o.O
Fiodor Dostojewski
Ostatnio zmieniony przez Fantasmagoria 2008-09-27, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  

japkowe_drzewko  

Wysłany: 2008-09-27, 19:53   
   Polecający: Martina

Grzebał żeby sprawić Ci przyjemność, czy żeby coś wygrzebać? Następnym razem niech pogrzebie sobie w nosie tudzież w de. Może tam znajdzie opór, błonę albo inny gadżet ;p

um papa

wisienka83  

Wysłany: 2008-09-27, 20:18   

Powiem krótko-zastanów się dobrze nad tym facetem, bo mnie to już się parę razy lampka ostrzegawcza zapaliła. To jakiś niepoważny gość jest!!! :dobani:

Jóga  

Tytuł: mądra i piękna

Wysłany: 2008-09-27, 20:26   

Może ma za krótkie palce?

Lekarz nie stwierdzi jak błona została uszkodzona. Może4 stwierdzić jej brak, ale to nie oznacza, że chłopak Ci ja przerwał, tylko mogłas ja przerwać sama przy gimnastyce. Bo widzisz - nie zostały na niej odciski palców, żeby stwierdzić kto był winowajca.

A Twój chłopak, który tak podnieca się wyszukiwaniem błon, jest po prostu niedojrzały. Dziwię się Tobie, że pozwalasz sobie na bycie z kimś, kto Ci nie ufa w tak intymnej kwestii.

Jeśli błona jest dla niego ważniejsza niż Twoje zapewnienia, to Wasz związek i tak nie ma przyszłości.

B.H.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2008-09-27, 21:49   

jestem na nie, dziękuję, do widzenia, chłopak nie przechodzi do następnego etapu naszego programu.

p o m y ś l , dziewczyno. po co ci taki, przepraszam, imbecyl? przeczytaj dokładnie trzy razy to, co ci tu wszyscy napisaliśmy i zostaw go w cholerę zanim on to zrobi z jakiegoś durnego powodu typu błona, która gówno warta jest. dziewicą się jest jeśli się nie uprawiało seksu, a nie jeśli się ma błonę.
ode mnie tyle. pozdro szejset, daj znać co wykombinowałaś.

i nie męcz biednego ginekologa swoimi błaganiami, żeby powiedział twojemu facetowi, że jesteś dziewicą, bo pomyśli pewnie to samo, co i my wszyscy - że facet niepoważny jest i tyle.

Edi0906 

Wysłany: 2008-11-03, 09:08   

Mój chłopak kiedy włozył mi pierwszy raz palec też nic nie poczuł. :kwasny: I byłam dziewicą ale on o tym dobrze wiedział i ufał mi. :) To że nie czuć blony nie znaczy że sie nie jest dziewica. ta jak to ktoś już napisał. powiem Ci tyle twój chłopak nie jest wart tego zeby cie tam nawet dotykać. :kwasny: jak ja by mi chłopak wmawiał ze nie jestem dziewic i ze go zdradziłam to nie próbowałabym mu jeszcze tłumaczyc jak i dlaczego. Przecież to żenada. brak zaufania a w szczególności szacunku do kobiety. Pozdrawiam i mam nadzieje ze dojdzisz do mądrego wniosku.

travispastrana 

Wysłany: 2009-01-29, 10:48   

Witam mam problem z mojego penisa nie naciąga sie skora czy to poważny problem ? :załamany:

Lola  

Wysłany: 2009-01-29, 12:58   
   Polecający: religia tv

tak to powazny problem , tylko nie idz z nim do ginekologa ;p

niunia_05  

Wysłany: 2009-01-29, 23:25   

Dziewczyno czy ty nie rozumiesz co sie do Ciebie mowi? Lekarz NIE BEDZIE W STANIE USTALIC Z JAKIEGO POWODU STRACILAS TA BLONE!! powie ci ze ją masz albo nie masz to jest proste co ty myslisz ze masz tam w srodku kamerke i zarejestrowała sprawcę twojego rozdziewiczenia?;/ bez sensuuuu!

Odpowiedz do tematu