• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-07-18, 12:02
Autor Wiadomość

parkman  

Wysłany: 2009-09-27, 13:37   

Jak jesteś młody i masz taki problem ze wzwodem to może Ci nawet pomoc sama rozmowa z sexuologiem. Głównie przyczyny siedzą w głowie, a czasami swoje robią tez używki, które trzeba wtedy poważnie ograniczyć, albo całkowicie odstawić. Chyba lepiej rzucić fajki niż sex? :padam:

oreczka  

Wysłany: 2009-09-29, 23:31   

dokładnie tak jak piszesz, ważne żeby się przemóc i odwiedzić specjalistę.

narcy  

Wysłany: 2009-09-30, 10:41   

wszędzie mówią podobnie - takie problemy trzeba konsultować z lekarzem. ja byłem u seksuologa, obyło się bez recept. w ogóle stresik mnie zjadał ...ale poważnie - bez specjalisty to bym się jeszcze z tym kotłował.

oreczka  

Wysłany: 2009-10-08, 21:45   

no, wreszcie jakiś mądry:P może jak przeczytają Twoja opinie to się przestaną bać i pójdą;)

narcy  

Wysłany: 2009-10-11, 15:39   

...trzeba postępować w myśl zasady - jestem chory ide do lekarza...a nie siedze w domu i sie mecze albo szukam lekow na bazarze...
jak z bolem gardla czy skręconą kostką.

oreczka  

Wysłany: 2009-10-12, 23:19   

Pewnie wielu facetów się wstydzi, boi się co taki lekarz powie no ale chyba nie ugryzie, nie?:P dziewczyny chodzą do ginekologa, ten lekarz bardziej narusza intymność niż urolog czy seksuolog, także jeżeli kobieta może to facet nie? no chłopakiiiiiii

mamni 

Wysłany: 2009-10-14, 09:51   

Prawda jest taka, że równie dobrze można pierw się przejść do lekarza pierwszego kontaktu, ten na podstawie wywiadu może wypisać skierowanie do specjalisty ew. leczyć objawy, o ile spowodowane są np osłabieniem organizmu po chorobie itp.

narcy  

Wysłany: 2009-10-28, 09:04   

znalazlem strone zlotysrodek.com - mozna tam porozmawiac ze specjalista, anonimowo, poczytac o zyciu seksualnym, problemach i o ich rozwiazywaniu

dexter813  

Wysłany: 2009-11-02, 18:59   

miałem taki sam problem, ale to chwilowo to jest impotencja psychiczna, w młodym wieku. Ograniczać się od używek, i stresu.Za dużo masturbacji a mało seksu z kobietami. Najlepiej mieć stałą partnerkę,co jest o to trudno...

oreczka  

Wysłany: 2009-11-08, 18:47   

najlepiej to z problemem iść do lekarza specjalisty i z nim porozmawiać, na pewno pomoże:)

narcy  

Wysłany: 2009-11-11, 16:09   

dexter813 napisał/a:
miałem taki sam problem, ale to chwilowo to jest impotencja psychiczna, w młodym wieku. Ograniczać się od używek, i stresu.Za dużo masturbacji a mało seksu z kobietami. Najlepiej mieć stałą partnerkę,co jest o to trudno...

jak dojrzejesz to i stala partnerke znajdziesz. poza tym, zaufanie do partnerki jest ogromnie wazne, w momencioe gdy sie nie ma doswiadczenia. czesto problemy z erekcja biora sie z braku zaufania, akcpetacji, doswiadczenia...

Odpowiedz do tematu