• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-07-18, 12:02
Autor Wiadomość

narcy  

Wysłany: 2009-07-17, 16:04   wzwód - pytanie do facetów

Słuchajcie, zdarza wam się , że czasami penis w trakcie seksu wam opada, albo w ogóle nie stanie mimo chęci? Z czego to może wynikać i jak sobie radzić z podobnymi problemami? Czy jest powód by się przejmować? Jak uważacie??

night3388  

Wysłany: 2009-07-17, 22:56   

Ja tak nie mam :D ale wiesz sa rozne przyczyny braku wzwodu u mezczyzn najlepiej zapytaj Partnera :) moze za bardzo go meczysz XD????

Maaaaaalinka  

Wysłany: 2009-07-17, 22:59   

Jeśli w trakcie seksu, Twoja kobieta może produkować związki, którymi nasiąka penis i nic więcej z niego nie wyciśniesz w pewnym etapie jej comiesięcznego cyklu, ale to jedna strona medalu.. Nie jestem zorientowana, co do wszystkich różnych przyczyn.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-07-18, 12:01   

night3388 napisał/a:
najlepiej zapytaj Partnera moze za bardzo go meczysz XD????
lol fajnie z takim tekstem do faceta :rotfl:

stres, przemęczenie, przeziębienie, czasem choćbyś chciał to nic nie zrobisz. życie. chyba, że zdarza ci się to nazbyt często, to może jest się czym przejmować i warto odwiedzić lekarza

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-07-18, 15:14   
   Polecający: Paulinaaa

Taa, facet u lekarza w sprawie wzwodu... Mi tez sie tak kiedyś zdarzało, ale jakoś po czasie przeszło.

mamni 

Wysłany: 2009-07-20, 20:06   

kanarinho18 napisał/a:
Taa, facet u lekarza w sprawie wzwodu... Mi tez sie tak kiedyś zdarzało, ale jakoś po czasie przeszło.

A co to. jakis wstyd? Po to są specjaliści , żeby pomagać. Oni mają ciekawsze rzeczy do roboty niż wysmiewanie sie z małolata, któremu stres wchodzi w parade z seksem;). Poza tym sporo moich kumpli miało przynajmniej raz taka sytuacje, nie ma powodów do dodatkowego stresu. Czasem nawet może pomóc rozmowa z przyjacielem, czy psychologiem. Seksuolog tym bardziej pomoże. Za młody jesteś, żeby tracić zycie na takie głupoty, troche odwagi i bedzie szybko po problemie;). Impotencja nier dotyka młodych chłopakow, nie przejmuj sie;)

nikkoś  

Wysłany: 2009-07-21, 18:48   

Nawet jeśli to impotencja, to nie przejmuj sie tylko idź do lekarza, bo to jest w dzisiejszych czasach całkowicie uleczalne.

mamni 

Wysłany: 2009-07-23, 19:16   

Impotencja? u młodego chłopaka? ...to się nazywają zaburzenia erekcji raczej, i mogą być spowodowane stresem, przemęczeniem...a o impotencji to ja bym w ogóle tu nie zaczynał rozmowy, bo to zupełnie inna para kaloszy, inne objawy a leczenie super trudne, Nie martw sie jednak narcy, nie jesteś impotentem. Idź do seksuologa, pogadajcie...zródła problemów tego typu u młodych ludzi leżą przede wszystkim w głowie...

PIOTREKK 

Wysłany: 2009-08-28, 12:39   

takie cos zdarzylo mi sie 3 razy w zyciu i naprawde bylem zalamany ale pozniej pogadalem z kumplami i oni tez takie cos nie raz mieli mowili to zwykle przemeczenie

oreczka  

Wysłany: 2009-09-02, 15:17   

mamni ma racje. z takimi poważnymi problemami to trzeba iść do lekarza specjalisty - czy to seksuolog czy urolog. przeprowadzą wywiad i na pewno pomogą i znowu będzie wszystko ok:)

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2009-09-02, 15:29   

Najlepsza jest wstrzemięźliwość, po jakimś czasie będzie stawał nawet bez powodu :hyhy: Jeśli to nie pomaga, to nie ma wyjścia, trzeba iść do specjalisty

mamni 

Wysłany: 2009-09-02, 17:41   

Wstrzemięźliwość? ale przez jaki czas? tydzien? dwa? pięć? to nie jest sposób, zdrowy facet nie musi sie tak dlugo regenerowac...lekarz to podstawa, bo to moze byc objaw jakiejs powazniejszej choroby ogolnoustrojowej.

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2009-09-02, 22:56   

mamni napisał/a:
Wstrzemięźliwość? ale przez jaki czas? tydzien? dwa? pięć?

Im dłużej tym lepiej, no ale bez przesady, miesiąc jak ktś wytrzyma to szacunek wielki.

mamni napisał/a:
zdrowy facet nie musi sie tak dlugo regenerowac...

w sumie racja, ale wstrzemięźliwość to najlepszy sposób na problemy z seksem

mamni 

Wysłany: 2009-09-04, 13:50   

ech, ale szkoda byłoby przed każdym stosunkiem czekać miesiąć, aż się zregeneruje, to nie jest metoda...na pewno by pomogło gdyby chodzilo o problemy z seksem ze względu na "przepracowanie" :P ...ae tak to lepiej do lekarza iść, bez wstydu...bo lekarze nie gryzą

exploit  

Wysłany: 2009-09-23, 20:23   

Przykra akcja.... W moim przypadku bywa tak, że czasem gdy zakładam kondoma normalnie w oczach mi opada, jak by wiedział, że daleko nie wystrzeli ale to się dzieje zwykle gdy już podchodzę 3, 4 raz. No ale jak Ci wcale nie staje czasem to nie jest dobrze, do lekarza trzeba się udać.

aaaa podoba mi się to "wzwód - pytanie do facetów" a tu już co najmniej 2 kobiety Ci odpowiedziały:D
Ostatnio zmieniony przez exploit 2009-09-23, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu