• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum

Posty: 341

Wysłany: 2007-05-08, 02:38   AC Milan !

Nie bylo jeszcze takiego tematu ? oO Niemozliwe :P

Dobra, jako ze jestem jego zalozycielem (tematu, nie Milanu xD) to powinienem napisac cos od siebie :P
Jest to moj ulubiony klub pilkarski, wogole kibicuje Wlochom. Kiedys nie lubilem pilki noznej, ale przypadkiem zobaczylem koncowke meczu, Milan przegrywal 0:3 w 80 minucie. Nie mialem nic do roboty to zaczalem ogladac i ... mnie zatkalo. W ciagu 10 minut zdolali zremisowac, w dogrywce wygrali 4:3. Pomyslalem sobie ze Ci ludzie maja w sobie cos ciekawego i warto im sie blizej przyjrzec. No i okazalo sie ze mialem racje xD bardzo szybko polubilem ACM, stalem sie ich fanem, nie wazne czy wygrywali czy nie. Po odejsciu Shevy troche inaczej sie zrobilo w zespole, juz nie graja tak dobrze jak kiedys, ale mimo to ciagle jestem ich fanem :D