• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

BabciaKartoflanka  

Wysłany: 2008-07-01, 18:36   Czy Leo Beenhakker powinien zostac ??
   Polecający: Google ;p

Jak wiecie na euro sie nam nie udało ;] i tradycja juz jest, ze jak sie nie uda to wylatuje trener. CZy w tym przypadku tez tak powinno byc ?? Moim skromnym zdaniem ;p uwazam, ze jednak powinien zostac co najmniej do MS, bo mimo wszystko jest dobrym trenerem i moze, z naszej reprezentacji zrobic bardzo dobra druzyne. Facet ma doswiadczenie i mysle, ze zna sie na rzeczy i wie co robi. I gdyby porownywac go z naszym osatatnim treberem, kroey był jednym z najgorszych trenerow, to Leo jest chyba najlepszy;]
Z tego co czytałam chyba zostanie, ale bd miał u swego boku jakis innych ludzi, ktorzy w przyszłosci maja go zastapic ;| Co wy o tym sadzicie ?? :)

Zed's dead baby, Zed's dead ...

narya  

Wysłany: 2008-07-01, 18:50   

Leo to jest cwaniak tak jak ci wszyscy w PZPN. Zgarnia kupę kasy. Trenerem reprezentacji polskiej powinien być rodak.

BabciaKartoflanka  

Wysłany: 2008-07-01, 18:51   

narya napisał/a:
Leo to jest cwaniak tak jak ci wszyscy w PZPN. Zgarnia kupę kasy. Trenerem reprezentacji polskiej powinien być rodak.

no dobra, co jesli znow dadza takiego Janasa ?? Tez bd wolał rodaka ??

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-07-01, 19:21   
   Polecający: Paulinaaa

narya napisał/a:

bez przesady... polska piłka zmienia sie na dobre i to nie jest jakis sarkazm, Leo powiedział "nie sądzcie mnie po Euro" on przygotowuje zawodników i druzyne pod mundial nie widziecie, ze zaczoł skupiac sie na młodych zawodnikach? Na Euro musiał zabrac Krzynówka, Zurawskiego itp zawodników dla których był to ostatni turniej z reprezentacją, poprostu nie miał innego wyjscia. Leo jest swietnym trenerem i powienien zostac.
BabciaKartoflan napisał/a:
tradycja juz jest, ze jak sie nie uda to wylatuje trener

Zgadzam sie zupełnie

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-07-01, 19:37   

narya napisał/a:
Leo to jest cwaniak tak jak ci wszyscy w PZPN. Zgarnia kupę kasy.
Straszny cwaniak, ośmiela się żądać zapłaty za pracę, którą wykonuje. Nie do wybaczenia, ZGROZA!!
narya napisał/a:
Trenerem reprezentacji polskiej powinien być rodak.
Bo jak wiemy, rodaki to nie cwaniaki, tylko dlatego, że to rodaki ;] a jak rodacy mieli szansę, to doprawdy, wykazali się jak mało kto ;]

Mogę się nie znać i nie interesować piłką, ale ślepy by zobaczył, że Beenhaker odwalił kawał dobrej roboty. Jak najbardziej powinien zostać.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Cameron  

Wysłany: 2008-07-01, 19:50   

I gdyby porownywac go z naszym osatatnim treberem, kroey był jednym z najgorszych trenerow, to Leo jest chyba najlepszy;]

Janas był lepszy niż Leo, a już na pewno był gorszy, tylko że Leo to obcokrajowiec co chwalił Polaków, więc Polacy go pokochali.

Gdyby to Janas był teraz selekcjonerem, wziął tak samą kadrę (a 2 lata wziął bardzo podobną i go wszyscy krytykowali), która zagrałaby tak jak ta obecna (a 2 lata temu jego kadra nie zagrała gorzej, a wszyscy go krytykowali), a po turnieju by powiedział, że nie będzie rozmawiał o swoich wyborach, bo 3 czy 4 zawodników żadnej różnicy by nie zrobiło to raczej niewielu by pisało, że powinien zostać.

BabciaKartoflanka  

Wysłany: 2008-07-01, 20:28   

Cameron napisał/a:
Janas był lepszy niż Leo, a już na pewno był gorszy, tylko że Leo to obcokrajowiec co chwalił Polaków, więc Polacy go pokochali.

Gdyby to Janas był teraz selekcjonerem, wziął tak samą kadrę (a 2 lata wziął bardzo podobną i go wszyscy krytykowali), która zagrałaby tak jak ta obecna (a 2 lata temu jego kadra nie zagrała gorzej, a wszyscy go krytykowali), a po turnieju by powiedział, że nie będzie rozmawiał o swoich wyborach, bo 3 czy 4 zawodników żadnej różnicy by nie zrobiło to raczej niewielu by pisało, że powinien zostać

Błagam Cie !!! Ty chyba tej kadry nie widziałes !! Pozbierał co gorsze. I Powiem to jeszcze raz - Janas był jendym z najgorszych trenerwo naszej reprezentacji !!

Sol napisał/a:
Mogę się nie znać i nie interesować piłką, ale ślepy by zobaczył, że Beenhaker odwalił kawał dobrej roboty. Jak najbardziej powinien zostać.

Jedna madra! I jesli tak mwoisz to na pewno sie znasz.

thinker  

Wysłany: 2008-07-01, 20:41   

Leo powinien zostać, to dobry trener. A że polska znów zagrała najsłabiej na euro? cóż, beztalencia nie wytrenuje nawet najlepszy trener.

BabciaKartoflanka  

Wysłany: 2008-07-01, 20:52   

thinker napisał/a:
Leo powinien zostać, to dobry trener. A że polska znów zagrała najsłabiej na euro? cóż, beztalencia nie wytrenuje nawet najlepszy trener.

hmmm...najgorzej, nie sadze ;]

thinker  

Wysłany: 2008-07-01, 21:00   

hmmm...najgorzej, nie sadze ;]

Polska i Austria dwie najgorsze drużyny na Euro -> nie zgadzasz się z tą opinią?

Cameron  

Wysłany: 2008-07-01, 21:23   

I Powiem to jeszcze raz - Janas był jendym z najgorszych trenerwo naszej reprezentacji !!

A powtarzaj sobie ile chcesz, tylko pamiętaj, że Leo jest taki sam. Choć nie, reprezentacja Janasa potrafiła wygrać z Austrią.

I żeby było jasne: Jest mi doskonale obojętne czy on Leo zostanie czy odejdzie. Wkurza mnie tylko, że wszyscy jechali po Janasie, a wychwalają Leo tylko dlatego, że Leo nie jest Polakiem.

BabciaKartoflanka  

Wysłany: 2008-07-02, 09:34   

Cameron napisał/a:
I żeby było jasne: Jest mi doskonale obojętne czy on Leo zostanie czy odejdzie. Wkurza mnie tylko, że wszyscy jechali po Janasie, a wychwalają Leo tylko dlatego, że Leo nie jest Polakiem.

Bo Janas bez wzgledu na to czy był polakiem czy nie, był do d..y.

bro  

Wysłany: 2008-07-02, 09:54   

kanarinho18 napisał/a:
zaczoł
zaczął
Janas był jendym z najgorszych trenerwo naszej reprezentacji !!
bzdura
thinker napisał/a:
polska
Polska
Cameron napisał/a:
wychwalają Leo tylko dlatego, że Leo nie jest Polakiem
bzdura
Bo Janas bez wzgledu na to czy był polakiem czy nie, był do dupy.
tutaj też bzdura
Jak dla mnie cala ta zabawa w wywalanie trenerów po jakieś jednej rzeczy jest bez sensu, powinna być ciągłość w szkoleniu (dlatego dobrze, że będzie jakiś współpracownik, który po odejściu Leo by miał zostać trenerem), a czy to będzie Leo, czy byłby to wcześniej Janas - dla mnie tak samo dobrzy trenerzy - nie gra roli. Tylko Janas nie ma już szans na to, a Leo tak.
Więc jak dla mnie Leo zostać powinien.

BabciaKartoflanka  

Wysłany: 2008-07-02, 09:59   

bro napisał/a:
Jak dla mnie cala ta zabawa w wywalanie trenerów po jakieś jednej rzeczy jest bez sensu, powinna być ciągłość w szkoleniu

No i tutaj sie zgodze, bo nie widze sensu w ciagłym zmienianiu trenerow, gdzie kazdy z nich ma inna taktyke, inne poglady i inaczej czasme to wszystko widzi, a takie ciagle zmiany niezbyt dobrze wpływaja na zawodnikow i na ich pozniejsza gre. Tak wiec, Leo jak najbardziej powinnien zostac :)

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2008-07-02, 11:31   

I Powiem to jeszcze raz - Janas był jendym z najgorszych trenerwo naszej reprezentacji !!

nie zapominajmy ze Boniek trenowal jeszcze reprezentacje :P

jak dla mnie Leo Benhakeer powinien zostac nie z racji tego ze jest obcokrajowcem ale dlatego ze nie bylo najgorzej na tych ME i wg mnie moze jeszcze sporo zrobic z reprezentacja a znow nowy trener i nowe zasady, taktyki, treningi itp i znow bedzie tak jak zawsze :)

a jak juz by mial odejsc to na ta pozycje widze tylko Henryka Kasperczaka :)
thinker napisał/a:
Polska i Austria dwie najgorsze drużyny na Euro

Polska zajela 14 miejsce na Euro wiec nie byla taka najgorsza :)

Odpowiedz do tematu