• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-10-16, 18:05   

plujwzupe napisał/a:
Ok, ale Leo to chyba bierze ciężką kasę za to, żeby ta drużyna przeszła te eliminacje. Jeżeli nie jest w stanie tego dokonać, bo piłkarze są za słabi to może powinien zrezygnować?
Ok, ale - jak powiadają mądrzy ludzie - z gó*na twarożku nie zrobisz. Nawet Leo z jego ciężką gażą nie jest w stanie dokonać cudu i nie oszukujmy się - Brazylijczycy to z nich nie będą, choćby Leo i następni po nim na głowie stanęli. Chyba, że usynowimy sobie jeszcze paru.
kanarinho18 napisał/a:
chyba, ze mają za przeciwnika Wyspy Owsze, albo San Marino.
W meczu z San Marino zakłady są chyba 7:1. Chyba się skuszę i obstawię, bo nie zdziwiłabym się, gdybyśmy i z nimi przerżnęli ^^

grlało, matulu

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-10-16, 18:09   

Jeszcze dziesięciu Rogerów Perejro i możemy walczyć o mistrzostwo.

ssandra 

Wysłany: 2008-10-16, 18:19   

Nie wiem czemu ale tak już jest po prostu że kiedy drużyna wygrywa wszyscy piłkarze są wychwalani w niebiosa , włącznie z trenerem na czele . Jednak kiedy się nie udaje to piłkarze i trener są obrzuceni błotem :( tak widzę jest i teraz po wczorajszej przegranej wszyscy kibice czują się zawiedzeni ok nie wyszło ale po to są rewanże żeby naprawić błędy popełnione w poprzednim spotkaniu . W poniedziałkowym dodatku sportowym do GW , był zamieszczony wywiad z Leo Beenhakkerem który otwarcie powiedział że" przez ostatnie miesiące byłem dla wielu ludzi w Polsce kawałkiem gówna , a teraz po wygranej nad Czechami znów traktujecie mnie jak boga " dlatego też trzeba otwarcie powiedzieć że nie każdy na tym forum jest prawdziwym kibicem , ponieważ tylko prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną na dobre i na złe w czasie wielkich sukcesów oraz w czasie porażek . DLATEGO TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA NASZYCH ORłóW OBY PORAżKA ZE SłOWACJą BYłA MOCNą MOTYWACJą PRZED KOLEJNYMI MECZAMI EL DO Mś2010 :) :P

naalia1611 

Wysłany: 2008-10-16, 18:38   

to sie nazywa postawa! oby nasi mieli wiecej takich KIBICÓW!! 3mac kciuki i nie narzekac :hyhy:

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2008-10-16, 20:27   

plujwzupe, najlepiej jechac po kims jak popelni blad ale jak nas ratowal w Euro czy w eliminacjach to nosiles go na rekach :/

plujwzupe napisał/a:
Jeżeli nie jest w stanie tego dokonać, bo piłkarze są za słabi to może powinien zrezygnować?

sztuka jest zostac z druzyna i cos z nia zrobic a nie uciec jak to wiekszosc ludzi potrafi :)

Psycho Krusher napisał/a:
No daj spokój. Tu nie chodziło o piękny mecz, tylko o niepopełnianie takich gupich błędów i danie sobie strzelić 2 bramek w dwie minuty. To nic wielkiego. Zwłaszcza, że nie grali z przytłaczająco silniejszym przeciwnikiem.

no o to sie wlasnie rozchodzilo :) szkoda tego bledu bo po tym druzyna byla rozbita i tak stracila druga bramke :)

Psycho Krusher napisał/a:
Jeszcze dziesięciu Rogerów Perejro i możemy walczyć o mistrzostwo.

tylko mi nie mow ze nie mamy pilkarzy lepszych od naszego Polaka ?? bo napewno jest wielu lepszych niz Roger :)

ssandra napisał/a:
dlatego też trzeba otwarcie powiedzieć że nie każdy na tym forum jest prawdziwym kibicem , ponieważ tylko prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną na dobre i na złe w czasie wielkich sukcesów oraz w czasie porażek .

ja mysle ze kazdy tu jest wiernym kibicem, ale nie mozna caly czas glaskac, popelnili bledy i chyba normalne ze sie krytykuje dany zespol, ale to nie znaczy ze nie wierze w to ze wyjda z grupy bo nadal w to wierze :)

Starrk  

Wysłany: 2008-10-17, 14:11   

***ArChi*** napisał/a:
tylko mi nie mow ze nie mamy pilkarzy lepszych od naszego Polaka ?? bo napewno jest wielu lepszych niz Roger
Może i mamy, ale Roger ostatnio wymiata IMO ( choć nie znam sie bardzo na piłce, ale wydaj mi sie że gra bardzo dobrze), więc dziesięciu dodatkowych dałoby nam świetny skład.

Dziadek 

Wysłany: 2008-10-17, 14:16   

"Borurbar" jeszcze nie zdąrzył odpocząć po ostatnich alkoholowych wybrykach. Zrozumcie go.

plujwzupe  

Wysłany: 2008-10-17, 14:45   

kanarinho18 napisał/a:
dokładnie kibicu, teraz to nie pamiętasz jak ratował nas w meczach na euro?

To niech w kadrze grają Boniek Tomaszewski i Lato, Ty nie możesz tego pamiętać, ale reprezentacja dużo im zawdzięcza.

W kadrze mają grać Ci którzy są najlepsi teraz, a Ci, którzy byli najlepsi pół roku temu, a w między czasie byli zawieszeni za pijaństwo.

***ArChi***  

Wysłany: 2008-10-17, 14:54   

plujwzupe napisał/a:
W kadrze mają grać Ci którzy są najlepsi teraz, a Ci, którzy byli najlepsi pół roku temu, a w między czasie byli zawieszeni za pijaństwo.

a co ma zawieszenie za pijanstwo do tego w jakiej formie jest teraz Boruc bo za bardzo nie rozumiem ??

a trener zapewne powolal najgorszych zawodnikow w naszym kraju zeby przegrac mecz takie byly jego zalozenia :/

plujwzupe  

Wysłany: 2008-10-17, 15:18   

Jeżeli nie rozumiesz tego, że zawodowy piłkarz nie powinien być pijakiem to nie mamy o czym rozmawiać. W takim Milanie to piłkarzom wszystkie posiłki rozpisują, tylko w Polskiej kadrze będą grać pijacy.

A założenia trenera mnie nie obchodzą, liczy się efekt, za który on bierze odpowiedzialność.

Starrk  

Wysłany: 2008-10-17, 15:22   

plujwzupe napisał/a:
Jeżeli nie rozumiesz tego, że zawodowy piłkarz nie powinien być pijakiem
To, że Boruc sie schlał na imprezie to znaczy, że jest pijakiem? O_o

plujwzupe napisał/a:
A założenia trenera mnie nie obchodzą, liczy się efekt, za który on bierze odpowiedzialność.
Ale zrozum, iż to, że piłkarz kopnął źle piłkę nie jest w żadnym wypadku winą trenera.

plujwzupe  

Wysłany: 2008-10-17, 15:29   

To Ty zrozum, że to selekcjoner wybiera drużynę i odpowiada za ten wybór.

[ Dodano: 2008-10-17, 15:30 ]
A pijakiem jest każdy, kto zawalił coś z powodu alkoholu. Boruc został zawieszony, czyli problem z alkoholem ma.

Starrk  

Wysłany: 2008-10-17, 15:37   

plujwzupe napisał/a:
To Ty zrozum, że to selekcjoner wybiera drużynę i odpowiada za ten wybór.
Ale nie ma wpływu na błędy popełnione przez piłkarzy na boisku.

***ArChi***  

Wysłany: 2008-10-17, 16:06   

plujwzupe napisał/a:
A pijakiem jest każdy, kto zawalił coś z powodu alkoholu. Boruc został zawieszony, czyli problem z alkoholem ma.

a co Boruc zawalil tym ze sie napil ?? to ze nocy nie mogl przespac ?? bo chyba na nastepny mecz nie gral ??

to tak jakbys pracowal obojetnie gdzie i nie mogl sie napic :/

co do selekcji to racja trener jest odpowiedzialny za to jaki zespol powolal, za to zeby byli dobrze przygotowani taktycznie do meczu i wytrzymalosciowo, a nie za to ze ktos popelni blad, bo kazdy te bledy popelnia tylko ze nie ktore nie koncza sie tak jak ten Boruca :)

Wondi 

Wysłany: 2008-12-30, 22:52   

Dokładnie.. Już napić się nie można?! :] każdy ma prawo sobie wypić nawet Boruc.. A myślicie że gracze z najwyższej półki też nie piją?! co jakiś czas przecież widzimy że ten piłkarz kogoś tam pobił a drugi został zatrzymany za jazde po pijanemu..

Odpowiedz do tematu