• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kminu 

Wysłany: 2011-02-24, 15:23   

FC Barcelona gra najlepszą piłkę na świecie dlatego panuje na boiskach.
Barca gra konkretną piłkę bo prawie zawsze nie gra z równym sobie przeciwnikiem :szok: :szok: no i co cwaniaki i fani Barcelony.Ale tak ich nie lubię I nie zacznę lubić zdecydowanie wole Chelsea London FC
Ostatnio zmieniony przez kminu 2011-02-24, 15:32, w całości zmieniany 3 razy  

xdiego77  

Tytuł: Faggot, right?

Wysłany: 2012-06-09, 00:33   

gra barcelony to poezja, dla mnie przynajmniej.
każdy ma inny gust i lubi co innego, szanujmy opinie innych. no bo przecie hasłem uefy jest 'respect' c'nie?

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-06-09, 11:20   

kminu napisał/a:
FC Barcelona gra najlepszą piłkę na świecie dlatego panuje na boiskach.
Barca gra konkretną piłkę bo prawie zawsze nie gra z równym sobie przeciwnikiem :szok: :szok: no i co cwaniaki i fani Barcelony.Ale tak ich nie lubię I nie zacznę lubić zdecydowanie wole Chelsea London FC

Skoro uważasz, że Barca w ćwierćfinale i półfinale, a także w każdym klasyku mierzyła się z przeciwnikiem nierównym sobie to jest to czysta kpina. Madryt i Londyn już im coś udowodnili.
Tak czy siak - szanuję klub, nie lubię. Nie szanuję kibiców, poza niektórymi wyjątkami, które trzymają jakiś poziom.
Impatient and curious of what may come

mlody921 

Wysłany: 2012-06-13, 10:55   

Kibice w Polsce to - niestety - głównie małolaty, którzy zaczęli kibicować 5-6 lat temu, jak się zaczęła "era Barcy". Za 10 lat pewnie nikt z nich już za Barcą nie będzie, tylko przerzuci się na City albo innych szejków. Tacy kibice to żadni kibice.

Glory glory Man United!

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-06-13, 17:18   
   Polecający: Achar

mlody921 napisał/a:
Kibice w Polsce to - niestety - głównie małolaty, którzy zaczęli kibicować 5-6 lat temu, jak się zaczęła "era Barcy". Za 10 lat pewnie nikt z nich już za Barcą nie będzie, tylko przerzuci się na City albo innych szejków. Tacy kibice to żadni kibice.

Glory glory Man United!

Odezwał się kibic, który nie kibicuje drużynie, która jest popularna i ma mnóstwo pieniędzy. Zacząłeś kibicować United, wtedy, gdy mieli tyle tytułów, co taka Aston Villa i mniej od Evertonu, czy wtedy, gdy założono Premier League i United zaczęli zdobywać mistrzostwo za mistrzostwem? Tak więc nie wywyższaj się.

zeszlami.pl 

Wysłany: 2012-06-18, 22:08   

Prawda jest taka, że każdy kibic jest kibicem sukcesu - ci, którzy teraz wyśmiewają się z "nowych" chyba sami zapomnieli, że zaczęli kibicować Barcelonie/Juventusowi/Realowi na fali sukcesów tych klubów w latach 90.

GambitPodlaski  

Wysłany: 2012-06-24, 15:51   

Tak naprawdę to zagranicznymi klubami możemy co najwyżej sympatyzować bo kibicowanie to zupełnie inna sprawa. Bo nie wierzę że więcej niż 5% tych wszystkich kibiców Farsy i Realu jeździ na mecze i aktywnie uczestniczy w życiu klubu. A to jest kibicowanie.
Ja osobiście KIBICUJĘ Jagiellonii Białystok i sympatyzuję z Juventusem Turyn. Tyle.

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-06-24, 17:36   
   Polecający: Achar

Jak dla mnie to jest takie pieprzenie od rzeczy. Czyli na 39 mln Polaków, z których co najmniej połowa śledziła mecze reprezentacji, tylko garstka jest kibicami, bo są to szczęśliwcy, którzy dostali bilety? Na dodatek, dlaczego kibic musi akurat jeździć na mecze? Niektórzy wolą oglądać w TV, a ponadto nie stać wiele osób, by se latać do Anglii, czy Hiszpanii. Nie mówiąc już o tym, że mnóstwo osób, które siedzi i ogląda mecze ulubionej drużyny z zagranicy w TV, wie o jej historii więcej i śledzi rozgrywki aktywniej od takiej, która ma stadion pod dupą i chodzi na mecze.

GambitPodlaski  

Wysłany: 2012-06-24, 17:49   

Jeśli chodzi o reprezentacje to zupełnie inna sytuacja. Wiadomo że niemal wszyscy jak gra reprezentacja kibicują, ale jeśli nie liczyć jakiś ważniejszych turniejów to większość ma tą reprezentację gdzieś ewentualnie jak dostajemy po dupie od jakiś cieniasów to potem "ekperci" wypowiadają się na zasadzie: nie znam się więc wypowiem się.

Cytat:
Nie mówiąc już o tym, że mnóstwo osób, które siedzi i ogląda mecze ulubionej drużyny z zagranicy w TV, wie o jej historii więcej i śledzi rozgrywki aktywniej od takiej, która ma stadion pod dupą i chodzi na mecze

I tu prawie się z Tobą zgadzam. Oprócz tego wyrażenia "mnóstwo" bo to są naprawdę nieliczne sztuki, które faktycznie są kibicami i wiedzą o swojej drużynie wszystko. Nie wiem być może się mylę ale kiedyś nie było takiego wysypu pseudo-fanów jak mamy teraz (szczególnie przodują tutaj "kibice" Farsy i Realu)

Quest  

Wysłany: 2013-02-06, 11:42   

Nie jestem i nigdy nie będę fanem tego zespołu,ale trzeba mieć szacunek dla tego zespołu. Ostatni ich mecz w lidze przeciwko Valencii pokazał że można ich na szczęście ostro pokąsać po kostkach :hyhy: :P

origami  

Tytuł: mangowy :3

Wysłany: 2013-08-22, 16:13   

Barca daje rade, myśle, że w przyszłości może być troche gorzej, ale anrazie daja rade.

beny1234 

Tytuł: Jam Łasica

Wysłany: 2013-09-03, 15:36   

Będą sie trzymać na fali , zobaaczycie . Zgrająsie z Neymarem wkoncu
Widzieliście przedwczorajszego hattricka Messiego ;D

majkel_majki  

Wysłany: 2013-11-04, 19:59   

klub coraz mocniejszy, teraz jeszcze Neymar!
Miazga!!!

rinebarger  

Wysłany: 2013-12-20, 01:36   

PiotrZBielska napisał/a:
Ja nie jestem kibicem Barcy, ale zauważyłem, że od jakichś 6 lat, naprawdę nie ma innej drużyny, której gra robiłaby na mnie takie wrażenie...

I nie powinno być fanem Barcelony. Lubię go, bo jego koszulki piłkarskie: http://www.wysjg.com/barcelona-c-1_49/ . Po tym Barcelona chciałby zobaczyć elegancję w grze.

adam9112  

Wysłany: 2014-03-12, 19:23   

Mimo, że jestem kibicem Manchesteru to powiem, że jest drużyna co zrobiła większe wrażenie. To Bayern Monachium. I nie żałuję, że wygrali z Manchesterem podajże w ćwierćfinale dwa lata temu. Oni po prostu grają nie z tej ziemi. Zreszta Barcelona się przekonała w tamtym sezonie

szambo betonowe
Ostatnio zmieniony przez adam9112 2014-07-01, 23:58, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu