• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

krzysiek-fcb 

Wysłany: 2010-11-28, 17:08   FC Barcelona

FC Barcelona została uznana klubem dekaty (jakby ktoś nie wiedział, lub był na tyle .... upośledzony (czyt. kibice z SB) to dekada to jest 10 lat ;) ), co więc sądzicie o tym zespole. W tej ekipie gra także najdroższy piłkarz świata - Leo Messi.

Mam nadzieję że spotkam się z normalnymi odpowiedziami ;)

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-11-28, 23:32   

krzysiek-fcb napisał/a:
FC Barcelona została uznana klubem dekaty

Chyba naprawdę nie możecie przeboleć, że to Real uznano klubem XX wieku.

Cytat:
jakby ktoś nie wiedział, lub był na tyle .... upośledzony (czyt. kibice z SB) to dekada to jest 10 lat ;)

Jakie to małostkowe.

krzysiek-fcb napisał/a:
Mam nadzieję że spotkam się z normalnymi odpowiedziami ;)

Na twoim poziomie odpowiedzi raczej nie będzie.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Judas11  

Wysłany: 2010-11-29, 10:17   
   Polecający: Google

"co sądzicie o najlepszym klubie na świecie?"

odp:

...że, nie jest najlepszym klubem na świecie, ot co

krzysiek-fcb 

Wysłany: 2010-11-29, 20:00   

Wiedziałem że kibice realu to idioci, no ale Ty to jesteś jakiś wyjątkowy kretyn ;) Widać że poziom tego forum jest na prawdę denny, średnia wieku = 10 lat. Pozdrawiam pajaców (również tych co udzielili odp. ;) )

[ Dodano: 2010-11-29, 20:03 ]
"Smarkej" na real madryt - :D

aha, a to że sReal uznano klubem XXw. zawdzięczcie generałowi Franco i jego świetnej taktyce polegającej na zastraszaniu piłkarzy innych drużyn ( w tym Barcelony) ;) Noby !
Ostatnio zmieniony przez krzysiek-fcb 2010-11-29, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  

Smarkej  

Wysłany: 2010-11-29, 20:40   

krzysiek-fcb napisał/a:
Wiedziałem że kibice realu to idioci, no ale Ty to jesteś jakiś wyjątkowy kretyn

Niestety, miałem wrażenie, że idiotyzm to immanentna cecha kibiców Niepokalanej. W końcu na pytanie, czemu kibicuję Realowi, odpowiadam, że nie jestem na tyle głupi, by kibicować Barcelonie.

krzysiek-fcb napisał/a:
aha, a to że sReal uznano klubem XXw. zawdzięczcie generałowi Franco i jego świetnej taktyce polegającej na zastraszaniu piłkarzy innych drużyn

Ciekawe. Zobacz sobie, ile mistrzostw zrobiły kurwy z Barcelony i bydło z Bilbao w trakcie reżimu Franco. I może powiesz jeszcze, że puchary Europy zawdzięczamy również generałowi. Pozdrawiam, człowieczku. 3>9

niechcicm 

Wysłany: 2010-11-30, 04:50   

<lol> nie lepiej się uspokoić i skonczyc smieszne dochodzenie....

Smarkej  

Wysłany: 2010-11-30, 08:23   

Kto tu jest nerwowy? Jakie dochodzenie? Prowadzę 'śmieszne dochodzenie', bo mówię, jak jest? Proszę, czarnuchu.Takie rzucanie pustych frazesów w stylu 'wszystko dzięki Franco', 'piąta kolumna w szatni Barcelony', '3>9', 'Barka klubem wszech czasów', 'zły Real, bla bla bla' jest zwyczajnie wpisane w genotyp przeciętnego polskiego kibica Barcelony. nic mnie tu nie zaskakuje. to po prostu kolejny dowód, jacy ludzie wspierają ten klub, sfrustrowani i butni, z iq niewystarczającym do sprawdzenia dat na wiki.

Barka wczoraj skarciła. Dawno nie widziałem, by wyszli na kogoś na takiej kurvie i to było widać od samego początku, ale jestem spokojny. Boli rozmiar porażki, ale ta uświadamia, jak sporo jeszcze trzeba zrobić. amen.

Judas11  

Wysłany: 2010-11-30, 12:36   

krzysiek-fcb napisał/a:
Wiedziałem że kibice realu to idioci, no ale Ty to jesteś jakiś wyjątkowy kretyn ;) Widać że poziom tego forum jest na prawdę denny, średnia wieku = 10 lat. Pozdrawiam pajaców (również tych co udzielili odp. ;) )

[ Dodano: 2010-11-29, 20:03 ]
"Smarkej" na real madryt - :D

aha, a to że sReal uznano klubem XXw. zawdzięczcie generałowi Franco i jego świetnej taktyce polegającej na zastraszaniu piłkarzy innych drużyn ( w tym Barcelony) ;) Noby !

właśnie podpieczętowałeś to co powiedziałem wcześniej.... bo jaki to "najlepszy" klub? z "kibicami" Twojego pokroju

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-11-30, 17:07   
   Polecający: Paulinaaa

Smarkej napisał/a:
Dawno nie widziałem, by wyszli na kogoś na takiej kurvie i to było widać od samego początku,
Opadła mi szczena kiedy zobaczyłem tak nakoksanych katalończyków. Widać że ta ekipa trzyma poziom od kilku ładnych lat. Potrafią modyfikować siłę piehdolnięcia niczym Songo;D

To oczywiście nie zmienia mojego stosunku do tego klubu, a do ich kiboli - hejterów tym bardziej.

krzysiek-fcb 

Wysłany: 2010-11-30, 21:19   

Martina napisał/a:
krzysiek-fcb napisał/a:
dekaty
nie wiem co to jest dekata, znam tylko pojęcie dekaDa, więc się nie wypowiem na temat, przykro mi : (

ŁAŁ ale inteligenci :D Widzę że sporo tu dzieci i wcale nie chodzi mi tu tylko żeby was obrażać, chciałem normalnie przeprowadzić dyskusję, no ale zapomniałem że z "niektórymi" kipicami (NO PROSZĘ MARTINA ŚMIEJ SIĘ! kiPicami... żenada :/ ) ;) , nie da się rozmawiać po ludzku, a sorki inaczej nie umiem ;)

Pozdrawiam i życzę kolejnych upokorzeń ze strony FC Barcelony, więcej nie odpowiem na tym beznadziejnym forum, banujcie mnie, róbcie co chcecie.... ahhh... dać gówniażom internet :/

PUTA MADRID ! & Visca el Barcelona !!! Wam pozostała już tylko nędzna historia !

PS. Z góry dziękuję za bana, przynajmniej wiem że nie warto polecać tego forum ;)

Smarkej  

Wysłany: 2010-12-01, 08:53   

viska-dziecko, lat 11, z wyrazem twarzy po frontalnej lobotomii.

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-12-01, 13:01   

Ja nie lubię FCB bo jej kibice to buraki (przynajmniej ci, których znam osobiście, z jednym chlubnym wyjątkiem). Realu też nie lubię, ale dlatego, że nie mam za co ich lubić, co mi po jakimś klubie z drugiego końca Europy.

krzysiek-fcb napisał/a:
dać gówniażom internet
Jedną z charakterystyk gówniarza internetowego jest częstotliwość używania emotikonek, a raczej ich nadużywania. Nie potępiam samych emotów, ale jeśli jest ich w jednym poście więcej niż reszta userów ma łącznie w całym temacie to jest to żenada. Okropnie się to czyta, nawet ignorując to, jak niską wartość merytoryczną zawiera to badziewie.
krzysiek-fcb napisał/a:
przynajmniej wiem że nie warto polecać tego forum

Całe szczęście, poleciłbyś komuś takiemu jak ty byłoby tu jeszcze więcej tobie podobnych. Wolę zastój.

PiotrZBielska 

Wysłany: 2010-12-09, 14:45   

Nie ma co, od lat nikt nie gra tak pięknej piłki jak Barca

Judas11  

Wysłany: 2010-12-09, 19:48   

WTF?!

konkretnie od ilu??? bo to brzmi jakby co najmniej 10... a to znaczne przegięcie, poza tym piękną piłkę potrafi grać każda drużyna, wszystko uzależnione jest od przeciwnika więc uważam, że to nic specjalnego

cały czas nurtuje mnie jedna myśl....ile z tych "zagorzałych" fanów, byłoby nadal za b. gdyby tak zajęła choć 5 miejsce w lidze, odpadła z fazy grupowej LM... czy wtedy co drugi pytany mówił by "Veb!"....chorągiewki nie potrafią oprzeć się wiatrowi

PiotrZBielska 

Wysłany: 2010-12-09, 20:13   

Ja nie jestem kibicem Barcy, ale zauważyłem, że od jakichś 6 lat, naprawdę nie ma innej drużyny, której gra robiłaby na mnie takie wrażenie...

Odpowiedz do tematu