• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

EMI8 

Wysłany: 2008-02-15, 13:45   ITALIA

Hej, fajnie by było pogadać z kimś kto tak jak ja od lat kibicuje włoskiej reprezentacji w piłce nożnej:) Myślicie, że uda im się zdobyć puchar na zbliżających się Euro?? Mi się wydaje, że będzie ciężko, ale przed MŚ 2006 chyba też niewiele osób stawiało na Włochów...

marlene  

Wysłany: 2008-02-24, 15:03   

Również kibicuje włoskiej reprezentacji (od 8 lat- pamiętne Euro 2000:/). Myślę, że Włosi mają dużą szansę zdobyć puchar, ale ME w ostatnich latach są tak nieprzewidywalne, że bardzo ciężko stawiać na jakiegoś faworyta... jednakże jak zawsze będę trzymać za nich kciuki :)

EMI8 

Wysłany: 2008-02-24, 16:32   

Też tak beczałaś po tym finale Euro 2000??:D:D:D Ja chyba pół nocy:D No ale 2006 rok był wspaniały...tym razem wyłam ze szczęścia:D

marlene  

Wysłany: 2008-02-24, 21:50   

No nie było łatwo pozbierać się po tej porażce , ta noc rzeczywiście nie należała do szczególnie przyjemnych:D zawsze mnie cieszy jak Włosi wygrywają i zamykają tym samym usta krytykom swojej gry, finał 2006 to była cudowna sprawa, mecz trzymający w napięciu do ostatniej minuty... szkoda, że po powrocie do Włoch piłkarze Juventusu zostali zdegradowani

Hakan 

Wysłany: 2008-02-29, 05:56   

EMI8 napisał/a:
Myślicie, że uda im się zdobyć puchar na zbliżających się Euro??

Reprezentacja Włoch należy do czołówki europejskich drużyn i zrozumiałym jest to, przed każdą imprezą zaliczani są jako jedni z faworytów ( o ile na owym turnieju wystąpią oczywiście ). Tak samo jest i teraz przed Euro 2008.. Jeżeli chodzi o mnie, nie stawiam włochów jako faworytów do końcowego sukcesu, uważam że kilka innych reprezentcji ma na to troszkę większe szanse..

joan  

Wysłany: 2008-04-18, 15:33   

Mistrzowie świata są jak dla mnie głównymi faworytami. Jest to bardzo dobra drużyna,lecz Francja może im pokrzyżować plany w grupie. Z Rumunią i Holandią chyba powinni sobie poradzić. Jak awansują do fazy pucharowej mistrzostw będą mieli dosyć łatwego przeciwnika z grupy D (stawiam na Hiszpanię albo Szwecję) więc powinni spokojnie dojść CO NAJMNIEJ do 1/2 mistrzostw.
btw.ciekawy byłby finał Polska-Włochy :zawstydzony: choć raczej nierealny :)
To tylko część świata
nad którym panuję"

rinebarger  

Wysłany: 2014-04-11, 05:13   

Italia:http://www.wysjg.com/italy-c-11_30/.Drużyna narodowa ma pewną siłę wybuchową. Jeśli wejdzie on w finale. Myślę, że będzie to wielkie zagrożenie.

tfel  

Wysłany: 2014-05-23, 14:39   

Ostatnio robią duże postępy.

sasayaku4  

Wysłany: 2014-05-29, 18:52   

No i Maldini oskarżony o korupcję. Człowiek legenda Milanu a tu .... Oby to nie była prawda bo sprawa w toku

http://www.alanex-radom.pl

PazurDwa  

Wysłany: 2014-06-03, 09:50   
   Polecający: Google

faworyci, zdarzało sie że i faworyci z grupy nie wychodzili. Makaroniarzy lubię mam nadzieję że dojdą do finału i zagrają z niemcami. Zastanawiam sie kto bedzie czarnym koniem tych mistrzostw :)

Tompson 

Wysłany: 2014-06-17, 11:14   

lata lecą a ja wciąż kibicuje Milanowi i Włochom. Maldini? Stary czy młody?

kajak 

Wysłany: 2014-06-20, 11:24   

no Maldini też tam był zamieszany, niezła afera przeciez była już z Juve co spadło z ligi kilka lat temu, a popatrzcie jak teraz grają. Też prawdą jest że wtedy zostali Trezeguet, Del Piero i Buffon i tam inni, postawili na swoją młodzież później wpompowali kupe kasy i teraz im się zwraca

Poldi  

Wysłany: 2014-07-14, 12:07   

no coś w tym jest, szczególnie w tym że wpompowali kase :D

Odpowiedz do tematu