• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2010-04-23, 19:24   
   Polecający: google

Greggy napisał/a:
A mistrzostwa wygrają Niemcy. Mam nadzieję.

mam nadzieje że nasi ich zeszmacą

Polska wygra mimo wszystkiego liczę na nich ....... :chytry:

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-04-23, 19:41   

wywieśmy flagi jusz dziś!!

gdzieś w innym temacie poświęconym weltmeisterschaftowi tegorocznemu dzieliłem się impresjami dot. ew. podium, jak dla mnie angole/hiszpanie/holendrzy. my odpadniemy w 1/8 :hyhy:

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2010-04-23, 19:50   
   Polecający: google

Smarkej napisał/a:
wywieśmy flagi jusz dziś
tylko co to da ja tam wierzę że wygramy

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Tenar  

Tytuł: Pani Sentio

Wysłany: 2010-04-23, 20:32   

Zawsze kibicowałam naszym piłkarzom. Teraz nie mam zapału. Nie umiem sobie wyobrazić, że zajdą gdzieś wyżej. I jak widzę po reszcie postów, Wam też przychodzi to z trudem.

Mam wrażenie, że brak w ich grze starań. Nie ma pasji. Nie ma znaczenia to gdzie są i po co to robią. Liczy się biznes.

Hm. Ucieszę się, jeśli ktoś mi zaprzeczy.

Na marginesie: nie mogę się powstrzymać przed załączeniem do mojej wypowiedzi, może trochę wyidealizowanego (a może nie?), reportażu Kapuścińskiego - Wielki rzut

RobertByku  

Wysłany: 2010-05-03, 23:45   

Ja mam swoje zdanie na ten temat. Faworytem jest oczywiście mistrz Europy - Hiszpania, ale będzie miała wielu konkurentów. Moje typy:

- Holandia - jeśli będzie tak grała jak w fazie grupowej Euro 2008 i się nie zajadą fizycznie jak z Ruskimi, to mogą to na spokojnie wygrać. Przecież na Euro pojechali jak chcieli Włochów (aktualnych mistrzów świata) i Francuzów (aktualnych wicemistrzów)! I to w jakim stylu!

- Wybrzeże Kości Słoniowej lub Ghana - i piszę śmiertelnie poważnie, są w Afryce, na "swoim" terenie, w końcu może być tak, że jakaś drużyna afrykańska będzie chociaż w półfinale.

- Anglia - 4 lata temu uważałem, że to oni powinni zdobyć majstra, a to z tego względu, że mieli takie pokolenie piłkarzy na każdej formacji, że głowa boli! W ramach przypomnienia, na mundialu w Niemczech w 2006 roku grali takim składem: Robinson - Neville, Ferdinand, Terry, Cole - Lampard, Beckham, Gerrard, Joe Cole - Owen, Crouch (Rooney i Carragher na zmianie). Linia obrony i pomocy - ściana! Mieli wtedy najlepsze pokolenie! Teraz też mają, bo jest bardzo podobne (prócz Becksa). Tym bardziej, że Capello jest trenerem, a on ma twardą rękę. Dla nich półfinał będzie celem minimum.

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11

Wysłany: 2010-07-01, 23:32   

Z całego serca jestem za Hiszpanią.

Odpowiedz do tematu