• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

bacek22  

Wysłany: 2009-02-03, 13:47   Jestem fatalny w piłce nożnej - prosze o rady :( :( :(

hej... :(

mam taki problem: otoz nie jestem dobry w pilce noznej - ba jestem w niej fatalny.....

Kiedy gramy w szkole zadna druzyna mnie nie chce, poniewaz w cale nie umiem grac. Nie interesuje się nogą wcale i nie oglądam zadnych meczy (ogólnie to nie za bardzo lubie sport - duzo lepiej, a nawet zdecydowanie lepiej idzie mi nauka "bierna"... :P ) mieszkam dosyc daleko od szkoly, nie mam z kim pograc wiec jak mam sie sam nauczyc... Mam teraz 1-szy tydzien ferii wiec chyba wykorzystam ten czas przynajmniej na chwilową "naukę" grania w piłkę. macie jakieś rady ? :(

Z góry byblym za nie baardzo ale to bardzo wdzięczny ;/

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2009-02-03, 13:52   

Wiesz, to nie jest tak, że we wszystkim musisz być dobry, a już na pewno nie w tym, co Cię nie interesuje. Rozumiem, że to, iż słabo Ci idzie rzutuje na wybory drużynowe Twoich kolegów na lekcjach wuefu, niemniej - jaki sens jest w staraniu się na siłę w dziedzinie, którą masz w dupie?
Ja bym na Twoim miejscu odpuściła i zajęła się tym, co Cię naprawdę kręci.

agulka1985 

Wysłany: 2009-02-03, 13:53   

Backu, 'doświadczenie' przychodzi z czasem. Nie masz co, zakładać od razu, że jesteś fatalny. Skoro masz ferie, weź piłkę i.. po prostu graj. Naucz się kilku fajnych tricków, pokaż im kolegom, pokaż im, że też potrafisz. A do drużyny na pewno Cię wezmą. Może dużo nie doradziłam, ale i tak życzę Miłej i owocnej nauki.
Ostatnio zmieniony przez agulka1985 2009-02-03, 13:54, w całości zmieniany 1 raz  

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-02-03, 13:59   

ciastko ma rację. Po co chcesz koniecznie być genialnym piłkażem, jeśli Cię to nie kręci? To nie jedyna dziedzina sportu na świecie, może lepiej Ci pójdzie w innej. Odpuść nogę i poszukaj czegoś bardziej dla siebie.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-02-03, 15:58   
   Polecający: Paulinaaa

Piłka nożna jest grą techniczną, trzeba mieć talent, zeby idealnie dograć piłke w tempo inaczej możesz podziękować i stanąć na bramce wpuszczając wszystkie strzały. Zajmij sie sportem, ktory jest dla Ciebie bardziej odpowiedni.

GhostWriter  

Wysłany: 2009-02-05, 17:51   

Nie można zmuszać się do robienia czegoś, czego się robić nie chce i co jest poza kręgiem naszych zainteresowań; zwłaszcza gdy się tego robić nie umie. W efekcie zamiast radości przyjdzie tylko pusta frustracja.

adik2000  

Wysłany: 2009-02-06, 21:29   

Ja też nie umiem grać w piłkę nożną i w szkole też mnie nie chcą wybierać do drużyny. Mało mnie to obchodzi :) i nie przejmuje się tym. Jak ktoś mi coś zarzuca, że nie odebrałem piłki, albo schrzaniłem akcje to odpowiadam "Masz problem" :D . Nie przejmuj się i nic na siłe.

edita  

Wysłany: 2009-02-06, 21:45   

W liceum strasznie chcialam grac w pilke nozna, ale z dziewczyna nikt nie chciala grac, a nie bylo zadnych sks'ow ani miejsca gdzie moglabym sie nauczyc czegokolwiek w praktyce.. Pozostalam wiec przy ogladaniu zawodowcow a sama przerzucilam sie na mt :D zaluje ze nie mialam okazji nauczyc sie gry w noge.. ale trudno- trzeba miec talent i szczescie, a moze w innym sporcie lepiej sie odnajdziesz..?

hotsexteennude 

Wysłany: 2009-02-07, 19:35   

bacek22 napisał/a:
Mam teraz 1-szy tydzien ferii wiec chyba wykorzystam ten czas przynajmniej na chwilową "naukę" grania w piłkę. macie jakieś rady ?

Jeżeli gracie na bramki takie jak od ręcznej to zostań bramkarzem, to dość łatwe, musisz tylko robić kilka kroków w stronę napastnika, gdy ten strzela. Zdecydowana większość podwórkowych kopaczy strzela wtedy, w środek bramki, prosto w bramkarza.

E24 

Wysłany: 2009-02-09, 13:17   

Jeżeli chcesz się nauczyć gry w piłkę to bardzo proste.. wystarczy wziąć piłkę i najpierw kopać sobie ze ścianą, tak wydaje się to banalne ale jednak pomaga, wyrabiasz sobie tym samym technikę i tzw. klej w nogach. Następnie poćwicz żonglerkę piłką, takie kapkowanie, i staraj się panować nad piłką, objąć nad nią całkowitą kontrolę. Przypatruj się nawet na YT jak grają inni zawodnicy, obierz sobie najlepiej już teraz daną pozycję i ćwicz te elementy gry : obrońca - twarda gra, wybijanie piłki, opanowanie,
pomocnik - dokładne podania, oczy dookoła głowy ;]
napastnik - Twoim jedynym punktem jest bramka, jeśli dostaniesz piłkę po prostu kopnij do bramki i tyle

cYwil 

Wysłany: 2009-02-20, 02:16   

E24, to będzie chyba najlepsze ćwiczenie...
Sam nie jestem zły ,ale nie jestem też najgorszy... Pewnie w wakacje chłopaki grają na boisku czy stadionie to podbij do nich i pokop z nimi to też czegoś Cię nauczy i zdobędziesz respekt ;]

Twoje zadanie na ferie piłka+ściana ;]

PS.Tylko nie bloku :niepewny:

mati424 

Wysłany: 2012-10-18, 12:40   

Poprostu, skoro nie masz umiejetnosci od mlodego to zostaniesz kaleczniakiem do konca zycia w noge.Jedynie co mozesz robic to siedziec na lawce i podawac wode.Pan od informatyki doradzil cie zebys zjadl kielbase slaska, ale woli salceson, ale ani salceson i kiebasa ci nie pomoga. Jedynie co mozesz to piwko przed telewizorem i podziwiac pilkarzy jak graja w noge

Rassta1996 

Wysłany: 2012-10-18, 12:50   

Zapisz się do klubu jakiegoś na podawacza piłek tam se obejrzysz wiele rzeczy i będziesz umiał grać

pumpkin3414122 

Wysłany: 2012-10-18, 12:51   

Jak dla mnie : spróbuj treningów wraz ze swoimi ziomkami może cie czegos nauczą . Z czasem zyskasz zapewne nowe umiejętności i dołączysz do grona tych "umiejących grać" , Pozdrówka
Ostatnio zmieniony przez pumpkin3414122 2012-10-18, 12:55, w całości zmieniany 1 raz  

mateuszek7117 

Wysłany: 2012-10-18, 12:53   

Czesc:D
hmmm Jeżelli ci to nie wychodzi to poprostu, zacznij powoli cwiczyc ze znajomymi i po kilku dniach odczujesz ze znajdujesz swoj talent. zacznij na poczatek kopac pilka o sciane, moze to idiotyczne ale dobry trening zeby nauczyc sie grac w pilke. ignoruj kazdego co sie z cb smieje bo nikt niejest zawze najlepszy. mam nadzieje ze cos cipomoglem. 3maj sie
:padam:

Odpowiedz do tematu