• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Mergus  

Wysłany: 2008-06-14, 19:06   Karny w ostatniej minucie! Austria - Polska
   Polecający: Google

Polska zremisowała z Austrią 1:1 a miało być 1:0 dlaczego? Przez kogo? O tym napiszę trochę dalej.

Aby Polska wyszła z grupy musiała wygrać przede wszystkim z Austrią.
Od razu po rozpoczęciu meczu, austriaccy piłkarze zaczęli na nas "nacierać" i nie wiadomo co by się stało, gdyby Boruc nie obronił wiele razy ataków austriackich piłkarzy.

Lecz potem, Roger Guerrieiro strzelił gola ze spalonego, lecz sędzia tego nie zauważył. Polska wygrywała 1:0. (Chodź sam nie widziałem, żeby to był spalony)

Ale niestety w 93 minucie Lewandowski dał pretekst angielskiemu sędziemu Howardowi Webb aby po dedukował karnego. I ... Gol dla Austriaków.

"By zagrać w ćwierćfinale, musimy w poniedziałek wygrać z Chorwacją i liczyć na sensację, jaką byłoby zwycięstwo Austrii nad Niemcami. I koniecznie musi to być zwycięstwo o jednego gola niższe niż wygrana Polaków..."

Co myślicie o tym dramacie?

Cameron  

Wysłany: 2008-06-14, 19:26   

I w końcu nie napisałeś przez kogo. Jak dla mnie to Austria nie wygrała 1:0 przez sędziego, który uznał gola ze spalonego, a Polska nie wygrała 1:0 przez Lewandowskiego, który sfaulował w polu karnym

Mergus  

Wysłany: 2008-06-14, 20:20   

Cameron napisał/a:
I w końcu nie napisałeś przez kogo

No i sorry, zapomniałem ;] Ale dodane do "Przez Kogo" będzie może Twoja wypowiedź? :)

Cameron napisał/a:
I w końcu nie napisałeś przez kogo. Jak dla mnie to Austria nie wygrała 1:0 przez sędziego, który uznał gola ze spalonego, a Polska nie wygrała 1:0 przez Lewandowskiego, który sfaulował w polu karnym

Coś Ci się chyba pokręciło w tej wypowiedzi ;)

Cameron  

Wysłany: 2008-06-14, 20:49   

Mergus napisał/a:
Coś Ci się chyba pokręciło w tej wypowiedzi

A co jeżeli można spytać?

Xero 

Wysłany: 2008-06-14, 20:56   
   Polecający: Miszcz google!

Mergus napisał/a:
Polska zremisowała z Austrią 1:1 a miało być 1:0 dlaczego? Przez kogo? O tym napiszę trochę dalej.

MIALO być 0:0.

Shy 

Wysłany: 2008-06-14, 21:25   

xx
Ostatnio zmieniony przez Shy 2009-08-11, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  

Vilemo  

Wysłany: 2008-06-15, 08:44   

A powiem szczerze, że Polacy zawsze robią wielki hałas wokół takich imprez, kibice liczą na dobrą grę zawodników i na przekór wszystkiemu wierzą, że wyjdziemy z grupy! Ba, że nawet zdobędziemy mistrza! Z kolei sami zawodnicy pewni siebie potwierdzają, że dadzą popalić Niemcom, a w gruncie rzeczy to oni dali nam w kość! Teraz dochodzi jeszcze sprawa karnego w meczu z Austrią, co mnie rozśmieszyło! Bo jakby nie patrzeć na co liczyliśmy?! Na Ebiego, który miał razem z Rogerem stanowić silny trzon naszej reprezentacji ,lecz nie było żadnego złotego duetu! Możemy być jedynie dumni z kibiców, którzy co mistrzostwa wierzą w biało-czerwonych, nawet kiedy oni po raz kolejny zawodzą! Po prostu może najwyższy czas przyjąć do wiadomości, że nasi nie umieją grać jak rasowi piłkarze i nie mieć żadnych złudnych marzeń !
Mimo to nie martwcie się, w końcu został nam Robert Kubica ;)

Mergus  

Wysłany: 2008-06-15, 10:36   

Shy napisał/a:
Primo, nie pisze się podedukował, tylko podyktował.

A ja napisałem po dedukował i nie będziesz mi wypominać. Dziękuję.

Cytat:
MIALO być 0:0.

Tylko, że zaliczył tego gola, ale cóż mi chodziło o karnego a nie o spalonego. :)

Cameron napisał/a:
Polska nie wygrała 1:0 przez Lewandowskiego,

To nie przez Lewandowskiego tylko przez Roger'a :)

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-06-15, 10:39   

Mergus napisał/a:

A ja napisałem po dedukował i nie będziesz mi wypominać. Dziękuję.
W takim razie napisz co to znaczy podedukwać karnego, bo może ty myślisz o czym innym a my o czym innym i to prowadzi do ogólnego niezrozumienia.

Cameron  

Wysłany: 2008-06-15, 11:14   

Cytat:
Możemy być jedynie dumni z kibiców

Tych, którzy podczas meczu Niemcy-Polska śpiewali "TereFere Ci na imię, Podolski TereFere Ci na imię"? Czy tych, którzy spowodowali, że sędzia Webb i jego rodzina dostali ochronę policyjną? A może z premiera-kibica, który stwierdził, że miał ochotę tego sędziego zabić?

bro  

Wysłany: 2008-06-15, 11:30   

Vilemo napisał/a:
Po prostu może najwyższy czas przyjąć do wiadomości, że nasi nie umieją grać jak rasowi piłkarze i nie mieć żadnych złudnych marzeń !
Nie rozumiem dlaczego część osób tak to przedstawia, przecież nikt nie mówi, że Polacy świetnie grają. Poza tym usprawiedliwienie podyktowania/podedukowania/po dedukowania* słabą grą PL jest bez sensu. Nie o to w tym chodzi.

*z racji tego, że już nie wiem co ten sędzia zrobił, to proszę sobie niepotrzebne skreślić

Cameron  

Wysłany: 2008-06-15, 11:33   

Cytat:
Poza tym usprawiedliwienie podyktowania/podedukowania/po dedukowania* słabą grą PL jest bez sensu.

bo usprawiedliwieniem podyktowania/podedukowania/po dedukowania są zasady gry w piłkę nożną.
Ostatnio zmieniony przez Cameron 2008-06-15, 12:03, w całości zmieniany 1 raz  

Mergus  

Wysłany: 2008-06-15, 11:56   

bro napisał/a:
przecież nikt nie mówi, że Polacy świetnie grają.

No nikt nie mówi, ale Polacy mogli chociaż spróbować zagrać mecz taki jak z Portugalią (gdy wygrali 1:0) Niestety, musimy się pogodzić z tym, że Polska pewnie nie wyjdzie z grupy. Jedynie musimy liczyć na dwa cudy: Austria wygra z Niemcami 1:0 i Polska wygra z Chorwacją min. 3:0 (o ile się nie mylę).

naya  

Wysłany: 2008-06-15, 12:35   

faul być może był, ale nie faul po którym zarządza sie karny... takich 'fauli' w każdym meczu jest pełno i żaden sędzie nie zarządał (tymbardziej w doliczanym czasie gry) karnego... Webb był pierwszy... Webb może i wydrukował mecz... bo było widać, że w końcówce meczu szukał czegoś na Polaków... powtórzenie wolnego (po złąpaniu piłki przez Boruca) później karny... Zastanawia mnie tylko co by było gdyby to nie była Polska a Włochy czy Hiszpania... gdyby to w ich meczu sędzia zrobił coś takiego...

mimo wszytsko nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... gdybyśmy wygrali z Austrią... Austria straciłaby jakiekolwiek szanse na awans, Niemcy napewno wygrałyby z walczącą o nic i zrezygnowaną Austrią, a my wygralibyśmy z Horwacją (hipotetycznie oczywiście)... spotkalibyśmy się w bezpośrednim starciu z Niemcami... jak myślicie kto przeszedłby dalej?

a tak dzięki (lub przez) Webb'owi... Austria będzie walczyć z Niemcami tak jak my z Horwacją o wszystko a o wejściu my czy Austria zadecydują punkty...

bro  

Wysłany: 2008-06-15, 12:42   

Mergus napisał/a:
ale Polacy mogli chociaż spróbować
mogli, mogą, nie ma to znaczenia, dupy są i tyle

Cameron napisał/a:
są zasady gry w piłkę nożną
wg zasad serwowanych za coś takiego nie dawało się karnych, no ale spoko, przecież to Polacy, i tak by nie wyszli z grupy, bo są cieńcy, więc co za różnica...

Odpowiedz do tematu