• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11

Wysłany: 2007-08-25, 13:27   Kto wygra Premiership w tym sezonie?

Manchester United, nikt inny. :kijemgo:
Ostatnio zmieniony przez Byccagio 2007-12-29, 19:38, w całości zmieniany 2 razy  

AmIEvil?  

Wysłany: 2007-08-28, 10:28   

Jak zwykle Chelsea jest nie do zatrzymania, choc ManCity moze byc czarnym koniem racja, a co z reszta mocarzy, Arsenalem czy ManUtd, a moze ktorys z beniaminkow ?:D

fanR10  

Wysłany: 2007-08-28, 10:51   
   Polecający: Maniek :)

Manchester City zanotował bardzo dobry start na początku sezonu dlatego możesz mieć rację. Pozyskali nowego właściciela i trenera. W przeciągu 3 lat chcą zdobyć Mistrzostwo Anglii. Z mojej strony serdeczne powodzenia :] . Sezon jest długi dlatego wszystko może sie zdarzyć. Faworytami jak zawsze:
Manchester United,
Chelsea Londyn,
Arsenal Londyn,
FC Liverpool.
Mam nadzieję, że po nieudanej inauguracji sezonu United podniesie się i zdoła obronić mistrzostwo :)

Jaskier  

Wysłany: 2007-08-29, 20:34   
   Polecający: Świt nad Bugiem

Osobiście uważam Premiership za najsilniejszą ligę świata. Staram się oglądać często mecze ligi angielskiej, gdyż poziom gry jest tam naprawdę wysoki. Moją ukochaną drużyną jest Arsenal i naturalnie chciałbym, żeby to Kanonierzy zdobyli mistrzostwo. Patrząc jednak na wydarzenia ostatnich dwóch lat (zwłaszcza politykę Arsena Wengera mającą na celu ciągłe odmładzanie klubu), a także na zbrojenie się przeciwników obawiam się, że Arsenalowi może być bardzo ciężko. Nie oszukujmy się, w zasadzie The Gunners mają nikłe szanse na wygranie ligi. Manchester Utd wydaje mi się słabszy niż w zeszłym sezonie, a i startu nie ma najlepszego, jednak mimo to typuję go na głównego faworyta rozgrywek. Oprócz oczywiście Chelsea, której szczerze nienawidzę, a której muszę przyznać, że w tej chwili w Angli jest najlepsza. Szkoda tylko, że stało się to za sprawą bogatego Abramowicza, który z klubu znaczącego niewiele zrobił w jeden sezon światową potęgę. Co do Liverpoolu, to wydaje mi się, że tym razem będzie mógł zostać wyprzedzony przez Arsenal. Niespodziankę mogą sprawić Manchester City (dobry start, ale pamiętajmy, że Górnik Łęczna kilka sezonów temu też nieźle wystartował :P ), West Ham i może Tottenham. Mimo wszystko jednak wydaje mi się, że W pierwszej czwórce znajdą się: Chelsea, Arseenal, Manchester Utd i Liverpool...

mateoosh  

Wysłany: 2007-08-29, 23:18   

Też uważam Premiership za najmocniejszą ligę. W Primiera Division pada średnio w meczu z 6
bramek z czego 4 są po błędach obrońców i bramkarzy, a dwie strzela Ronaldinhio po minięciu wszystkich graczy drużyny przeciwnej i 5 własnej. Chciałbym żeby The Reds wygrali Premiere
League, ale to raczej mało prawdopodobne.

fanR10  

Wysłany: 2007-08-29, 23:19   
   Polecający: Maniek :)

To normalne, że kluby takie jak Arsenal inwestują w młodych zawodników. Ile Milan wydał na niespełna 18- letniego Pato? Ile ManUtd zapłacili za Naniego czy Andersona? Takich przykładów jest od groma.. Ważne aby Ci zawodnicy wkomponowali się w zespół i prawidłowo się rozwijali.. A wracając do Arsenalu to jestem ciekawy jak długo Arsen Wenger będzie tolerował katastrofalne błędy 38- letniego bramkarza Kanonierów. I ciekawe jak w tym sezonie poradzą sobie bez ikony tej drużyny..? Mowa o Henrym.

MANCHESTER UNITED!!!

matihh 

Wysłany: 2007-08-31, 12:12   

fanR10 może mieć rację

Jaskier  

Wysłany: 2007-08-31, 12:36   
   Polecający: Świt nad Bugiem

Ja rozumiem i jak najbardziej popieram inwestowanie w młodych zawodników, ale niech młodzież ogrywa się u boku doświadczonych graczy. Za Henrym nie płaczę, bo trzeba przyznać, że w zeszłym sezonie nie było z niego wielkiego pożytku, aczkolwiek szkoda takiej żywej legendy, bo to był jednak jeden z lepszych zawodników świata. Arsene już nie toleruje Lehamana :P W ostatnich dwóch meczach wystawił Almunię. Mam jednak nadzieję, że do bramki Arsenalu wkrótce dostanie się Łukasz Fabiański i oczywiście nie będzie zawodził.
Szkoda, że minęły czasy (nie tak bardzo odległe), gdy Arsenal grał z takimi zawodnikami w składzie jak: Vieira, Pires, Reyes, Berkamp, Cambell, Cole, Henry, wcześniej Anelka, Overmars, van Bronkhost... Niby Arsenal nie osiągał wtedy wiele w Europie (ba, nie osiągał prawie nic), ale jednak to była dobra drużyna, zdolna wygrać ligę... Obawiam się, że Wenger nie zbuduje drugiej takiej na Fabregasie i van Persie'm...

Miło usłyszeć logiczną, pozbawioną wyzwisk i obraz wypowiedź o Arsenalu od fana Man U :) Pozdro fanR10

robocop1996 

Wysłany: 2007-10-30, 16:44   

wygra menchester united na czele z c.ronaldo :mad:

fazi  

Wysłany: 2007-10-30, 17:35   

Chelsea albo Man U. A która z tych dwóch to napisze w po ostatniej kolejce :P

mati1234  

Wysłany: 2007-10-30, 22:22   

Arsenal albo MU

kochanamoniczka  

Wysłany: 2007-10-30, 23:27   

Manchester United!!!
pozdro dla Mancunianów:P

Hyre  

Wysłany: 2007-12-01, 17:06   

No napewno nie frajerzy z MAnchesteru,Liverpoolu ani Arsenalu TYLKO CHELSEA LONDYN!

kurczakburger 

Wysłany: 2007-12-03, 20:11   

Manchester United albo Chelsea :P

Spiderman1074  

Wysłany: 2007-12-10, 19:42   
   Polecający: z internetu

Mi się zdaje że wygra manchester united. :mad:

Odpowiedz do tematu