• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2010-06-10, 21:45   

Smarkej napisał/a:
macie swoich faworytów? reprezentacje, które, waszym zdaniem, powinny zostać opromienione sukcesem na mundialu?

Gdyby Maradona zabrał Zanettiego to bym chciał, żeby wygrała Argentyna, a tak to jest mi to obojętne. Straciłem zainteresowanie piłką nożną, wśród nowych nie mam jakiś ulubionych piłkarzy, Polska nie gra, więc nie będzie emocji.

A wygra Brazylia.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-06-28, 13:30   
   Polecający: Paulinaaa

Niemcy rozniosą Argentyne w następnej rundzie, widać, że Argentyńczycy nie mają sposobu na gre. Wszystko opiera się na to, aby jak najszybciej podać piłkę do Messiego, albo długim podaniem uruchomić Higuaina lub Teveza, czasami coś tam zamiesza di Maria, ale to nie ma większego znaczenia. Niemcy rozbiją ich taktycznie.

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-06-28, 13:54   

A ja mam nadzieję, że mimo słabej fazy grupowej Niemcy jeszcze pokażą na co ich stać i wygrają te mistrzostwa, chociaż obawiam się, że wygra Brazylia. Byłoby fatalnie

kanarinho  

Wysłany: 2010-06-28, 18:15   

A mi się wydaje, że Brazylia może mieć spory kłopot z Holendrami, oczywiście, jeśli Brazylia wygra z Chile. Niemcy jak to Niemcy, są ekipą turniejową, a w fazie pucharowej czują się jak ryba w wodzie, zawsze trzeba stawiać ich u boku drużyn, które kandydują do złota.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-06-28, 18:24   

kanarinho napisał/a:
albo długim podaniem uruchomić Higuaina lub Teveza, czasami coś tam zamiesza di Maria

Problem w tym, że Igle lub Dzikiemu nie ma kto podawać. Wszystko, na chwilę obecną wszystko zasadza się na oddaniu piłki Messiemu i zobaczymy, co się będzie działo. Di Maria to wogle lelak niemożebny, dziwię się, czemu tak Realowi spieszno po niego albo co.

Jak powiedział pewien mędrzec w reżimowej, drużyny ładnie grające turniejów nie wygrywajom. A takom na chwile obecnom drużynom som Niemcy. Kiedy widziałem, co grali z Australijczykami i Anglikami, miałem spodki w oczach jak Capello po nieuznanym golu, kiedyś bym zgrzytał zębami jakby żwir mieląc. Ergo: Holandia po majstra!

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

kanarinho  

Wysłany: 2010-06-28, 18:35   

Holandia będzie miała na przeszkodzie najprawdopodobniej Brazylie i Hiszpanie, jak przejdą te dwie ekipy to będę szczęśliwy, ale czy po takich meczach będą mieli siły na Niemcy, lub Argentyne.

kenusarf  

Wysłany: 2010-06-28, 21:21   

Czekam na mecz Argentyna-Niemcy, ewentualny mecz zwycięzcy tego meczu z Hiszpanią i ewentualny finał Brazylia przeciwko komuś z tej trójki. Innych pewnie nawet nie będzie mi się chciało włączać.

klosekcbr  

Tytuł: Margonem Player

Wysłany: 2010-06-29, 00:21   

Oczekuję finału Argentyna - Brazylia. W takim przypadku obstawiam wygraną Brazylii ;) Mała przewagą.

Choć również bardzo dobrze spisują się Niemcy, ale życzę im odpadnięcia z MŚ 2010 ;)

veno93 

Wysłany: 2010-06-29, 08:42   

Ja też oczekuje takiego finału , także kibicując Brazylii :)

Markus  

Wysłany: 2010-06-29, 10:12   

I oczywiście moja ulubiona reprezentacja trafiła na Brazylię. Ech.

kanarinho  

Wysłany: 2010-06-29, 10:42   

Mi też się nie podoba taki przedwczesny finał. Dlaczego Urugwaj gra z Ganą, po czym jedna z tych słabych drużyn awansuje do półfinału. To jest trochę śmieszne, słabiak trafi na słabiaków w grupie i wyjdzie, potem jakimś fartem uda im się wygrać z innym słabiakiem, który wyszedł z innej słabej grupy, a żeby było zabawnie w ćwierćfinale spotkają się z jeszcze innym słabiakiem, który miał takiego samego farta jak oni. Takim oto sposobem w półfinale mamy chłopców do bicia dla jednej z lepszych ekip, a takie drużyny jak Holandia, Brazylia, Niemcy i Argentyna będą grały ze sobą już w ćwierćfinale.

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11

Wysłany: 2010-06-29, 17:12   

Wystarczy podziękować Francji i Włochom.

kenusarf  

Wysłany: 2010-07-02, 14:26   

kanarinho napisał/a:
A mi się wydaje, że Brazylia może mieć spory kłopot z Holendrami, oczywiście, jeśli Brazylia wygra z Chile.

No ćwierćfinał to najwyższy czas, żeby mieć problemy. Szkoda, że Holandia i Brazylia postawiły na tak brzydki futbol. Jeszcze większa szkoda, że ten brzydki futbol przynosi efekty. Fajnie byłoby, gdyby zwycięzca tego ćwierćfinału przegrał w półfinale.

kanarinho  

Wysłany: 2010-07-02, 18:05   

Cytat:
No ćwierćfinał to najwyższy czas, żeby mieć problemy.
zależy.

Oranje na mistrza! jeśli w półfinale zagrają tak jak w drugiej połowie dzisiejszego meczu, to mają pewny medal.

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11

Wysłany: 2010-07-02, 18:11   

Fantastycznie zagrali w drugiej połowie, Brazylia za burtą!

Odpowiedz do tematu