• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kurczol
2006-11-11, 18:20
Autor Wiadomość

skorupa  

Wysłany: 2006-06-21, 07:54   

nasze wory wygrały ostatni mecz. co za satysfakcja...

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-06-21, 09:15   
   Polecający: Google

Cytat:
nasze wory wygrały ostatni mecz. co za satysfakcja...

ha oni wygrywaja jak graja o czopka sliwek :P
jakby sie wczesciej postarali to bym moze wkoncu zmienila zdanie co do naszej pilki :D

xeos 

Wysłany: 2006-06-24, 20:35   

niemcy ladnie dzisiaj zagrali, rozwalili szwecje z palcem w.. , choc wydawalo sie przed meczem, ze druzyny te beda reprezentowaly zblizony poziom. podsumowujac trio larsson, ibrahimovic, ljumberg w trakcie mistrzost - zawiodlo.. a szkoda ;(

odnosnie polski, szkoda tego pierwszego meczu.. ale oczekiwania znowu przerosly nasze mozliwosci, nie rozumiem dlaczego wszyscy teraz tak klna na naszych - w rankingu fifa zajmujemy 29 miejsce, wiec skad te przekonanie, ze powinnismy znalezc sie w 16 najlepszych zespolow swiata? ladnie zagralismy z niemcami - lepiej niz np szwedzi - wygralismy z kastaryka.. no ale to nie starczylo, trudno
tylko zeby nie zmieniac teraz trenera, bo powtorzymy scenariusz sprzed 4ch lat, a naprawde nie ma do czego wracac. trzeba pracowac i budowac zespol na podstawie tego co juz sie ma, ale nie ciagle od 0

dzisiaj argentyna - meksyk, nie daje wielu sznas meksykowi ale sie obaczy, cyjka ; )

NatalkaS  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-06-24, 22:20   
   Polecający: Dzieki reklamie

a teraz gra argentyna i meksyk ostatni raz jak lookałam to było 1-1 :rotfl:

xeos 

Wysłany: 2006-06-24, 22:53   

ciagle jest... i dogrywka ino teraz ;]

smaczny meczyk

***ArChi***  

Wysłany: 2006-06-25, 00:06   

jak dla mnie Szwedzi nie zasluzenie w 10 grali, a szkoda bo napewno inny meczy bylby :)

a Argertyna juz powinna po 90 minutach byc w 1/4 no ale coz znow pomylka sedziow :) cos za duzo tych blędow :)

ale brawa dla Meksyku z ladna postawa i duzo nie brakowalo a byla by niespodzianka :)

xeos 

Wysłany: 2006-06-25, 10:16   

Portugalia - Holandia
moze byc ciekawie bo zespoly te prezentuja wyrownany poziom. z tym, ze nie znosze c.ronaldo, wiec zycze oranjes zwyciestwa.. ale tak w sumie to wynik mi wisi

Anglia - Ekwador
denerwuje mnie ekwador z tym swoim przekonaniem, ze graja swietna pilke i musza sie dostac do finalu.. mecz z niemcami dowiodl, ze takimi mistrzami wcale nie sa, wiec powinni spuscic z tonu i byc wiekszymi realistami, daje 15% ze wygraja dzisiejszy mecz.. co nie zmienia faktu, ze bylbym zadowolony gdyby skopali dupsko anglikom ; )

a tak ogolnie to czekam na mecz hiszpania-francja...

***ArChi***  

Wysłany: 2006-06-26, 00:10   

ale sie usmialem po meczu Portugali z Holandia :)

po meczu ogladalem statystyki na telegazecie i wyczytuje tam ze Portugalia faulowala 10 razy w czasie meczu, a na swoim koncie miala 9 zoltych kartek :rotfl: to sie nazywa skutecznosc (ale jestem pewien ze obsluga telegazety sie rypla i to dobrze)

a ogolnie mecz mialbyc ladny a byl beznadziejny :)

tak jak i mecz Anglii z Ekwadorem :)

jak narazie w 1/8 finalu najlepszy mecz to Argentyna - Meksyk i mam nadzieje ze jutro bedzie tez ciekawie jak w tym meczu :)

fazi  

Wysłany: 2006-06-26, 12:01   

Jak się rypła? Przecież tak było
http://www20.soccerstand.com/goals.php?f=90025
Sędzia w drugiej połowie to nie chyba marzył, żeby być gdzie indziej :) Po faulu Deco za pierwszym razem myśleli, że facet czerwoną kartke zgubił i mu przynieśli jakąś zapasową :)

Dzisiaj Włochy-Australia. Jak Hiddink przepcha dalej te drużyne to będe pod taaakim wrażeniem.

***ArChi***  

Wysłany: 2006-06-26, 12:14   

Fazi rozchodzi mi sie o to ze na 10 fauli mieli 9 kartek to troszke chyba nie mozliwe bo z tego co widzialem to troszke wiecej razy faulowali :)

no ja sie tego obawiam wlasnie ze Australia dzis zagra ladny mecz i Wlochy odpadna :)

NatalkaS  

Wysłany: 2006-06-26, 14:00   

Brazyli i Ghana.... szczerze, uwielbiam brazylie, ale chciałabym żeby stało się coś innego i zeby ghana wygrała zeby stała się jakaś "rewolucja" oni na to zasłużyli ale niestety wydaje mi się ze bedzie albo remis albo wygra brazylia 3:!

***ArChi***  

Wysłany: 2006-06-26, 20:55   

no ja sie balem dzisiejszego meczu Wlochow ale jak dla mnie zasluzona wygrana Wlochow grali w 10 a i tak nie oddali pola Australii :)

co do Brazyli to podobna sytuacja jak dzis ale watpie zeby Brazylia nie dala sobie rady :)

a teraz Ukraina - Szwajcaria i mam nadzieje ze Ukraincy wygrają :)

[ Dodano: 2006-06-28, 14:20 ]
no moja nadzieje sie spelnila i Ukraincy wygrali :)

wczoraj sie wkurzylem jak beznadziejni Francuzi awansowali do 1/4 no ale coz taki sport :)

niunia  

Wysłany: 2006-07-01, 19:25   

no a dzis kolejny mecz. i moj narzeczony zamiast siedziec ze mna to oglda zawziecie telewizor :zalamany: no coz wkoncu przyjdzie taki dzien kiedy bedzie miec czas dlamnie. ps. zreszta niejest tak źle wsumie to mam nareszcie troche czasu dla siebie :P a tak pozatym to wybaczcie ze nieobstawiam ale jakos nigdy mnie ten sport niefascynował. wiem tylko tyle ze (no bo ogladalam) ze nasz pierwszy mecz na mundialu przegralismy i nasi polscy kibice naprawde byli smutmi. gupio bylo ze nam wbili tego gola i to w dogrywce...jak oni mogli no....

NatalkaS  

Wysłany: 2006-07-01, 21:58   

brazyli francja 1:0 ale nie wiem dla kogo mam nadzieje ze dla brazyli :D ale tam sie wszystko moze stac, jak brazyli przjedzie to Ronaldo nie zagra w poł finałach :d jaaaaa i jeszcze jakis na "J" :cwaniak:

Man's Love 

Wysłany: 2006-07-01, 22:53   

No i mamy France :)
http://man-s-love.fotolog.pl/

Odpowiedz do tematu