• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kurczol
2006-11-11, 18:20
Autor Wiadomość

Dishman  

Wysłany: 2006-06-09, 20:02   Mistrzostwa Świata

Pierwszy mecz za nami. Niemcy pokonali Kostarykę. To było do przewidzenia. Jednak sytuacja na boisku było zadziwiająca. Wynik 4:2 przeszedł najśmielsze oczekiwania. Takie wyniki nie padają w chwili obecnej na stadionach. A mecze otwarcia też ovfitują raczej w skromne rezultaty.

Piękne dwie bramki Niemców, pierwsza i ostatnia. Zaczynam się bać o to, co będzie z Polską, bo Niemcy, poza obroną wydają się naprawdę mocnym zespołem. Błędy w obronie do meczu z Polską będą zapewne wyeliminowane. Nie wiem czy Niemcy nie zdobędą kompletu punktów.

capricorn  

Wysłany: 2006-06-09, 22:08   
   Polecający: Nori

eh.. to jakas mega porażka.. przegrywamy 0:1 z Ekwadorem :wstyd:

Lady spark  

Wysłany: 2006-06-09, 23:18   
   Polecający: Przypadek;)

to co Polacy pokazali dzisiaj na boisku przeszlo moje najsmielsze oczekiwania- totalna porazka niech oni lepiej wracaj do Polski i dopoki nie nauczal sie grac niech nie leza tam gdzie chca reprezentowac caly kraj. Najbardziej to szkoda mi tych wszystkich ludzi ktorzy pojechali obejrzec ten mecz na zywo i wydali tyle szmalu po to by sie wstydzic za wlasna druzyne :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2006-06-09, 23:22   
   Polecający: Ptaq

Fajnkie ktoś skomentowal gre Polaków:
"Krew im niedopływała do nóg, a tlen do mózgu" czyli tradycyjnie jak na mundial przystało :D

Dishman  

Wysłany: 2006-06-09, 23:23   

Powtarza się sytuacja z Korei. Już nawet nie chodzi o wynik i o to, że następny rywal jest zespołem bardzo silnym, ale o to, że my gramy, ale przeciwnik strzela bramki.
Znowu było tak, że Polacy grali, starali się, kombinowali. Brakowało kogoś/czegoś co postawiłoby kropkę nad i. Tak jak było powiedziane, Polska żeby myśleć o awansie musi wygrać z Ekwadorem - przegrała, tym samym aby myśleć i łudzić się dalej potrzebny jest nam remis z Niemcami. Patrząc na dzisiejszą dyspozycję sąsiadów zza Odry, skłonny jestem twierdzić, że mecz z Niemcami skończy się takim samym wynikiem jak 4 lata temu z Portugalią.

Janasowi radziłbym zastanowić się nad wprowadzeniem od pierwszej minuty Jelenia. To może być nasz klucz do sukcesu.

Ptaq  

Wysłany: 2006-06-09, 23:42   

Dishman napisał/a:
ale o to, że my gramy, ale przeciwnik strzela bramki.

Hahaha... nie przesadzaj, gra to nie jest rozgrywanie pilki na wlasnej polowie przeciez samo to ze polska dopiero w 86 minucie oddala pierwszy strzal na bramke świadczy o czymś... Polacy ani nie grali ani nie strzelali, ogolnie dziwie sie ze tak dobrze sie to dla nich skonczylo.

MaRtI  

Polecający: dredy.nasze.net

Jej jaka porażka :wstyd: :wstyd: granie do tyłu mnie rozwaliło a te komentarz "oni muszą się teraz pozbierać"............

Lady spark  

Polecający: Przypadek;)

Dishman napisał/a:
ale o to, że my gramy
Dishman napisał/a:
Znowu było tak, że Polacy grali,

Chyba cos ominelo mnie w tym meczu ze tak zapytam w ktorym momencie Polacy grali?? Chodzi Ci o te trzy minuty przed koncem meczu ze w koncu przypomnieli sobie gdzie sie znajduja i co to za biala kula wciaz przemyka im sie przed nogami?
Niech oni najpierw naucza sie przyjmowac pilke!

Lola  

Wysłany: 2006-06-09, 23:50   
   Polecający: religia tv

własnie , tutaj nie było zadnej gry! zero organizacji, chaos i anarchia! zero szybkosci, Ekwadorczycy robili z nami co chcieli , bo wystarczyło troche więcej pewnych podan, strzałów z daleka, a nawet i troche brutalnosci w grze, bo chodzi o to ,ze polacy grali jak nacpani , jakby zaraz mieli padac jak muchy, z kazda minuta coraz bardziej zdołowani, a jak juz padła pierwsza bramka , to juz wyglądali jakby mieli sie wieszac ! I to jest własnie ta mentalnosc Polaków , zbyt szybko traca wiare we włąsne mozliwosci i odpuszczaja , zamiast wziąc sie do kupy i nie pieprzyć sie , bo to nie ejst liga podwórkowa tylko mundial , wiec jakis poziom wypadałoby prezentować! Sam Smolarek nie załatwi całej druzyny! Polska obrona była jednym brutalnym słowem do dupy! Zero zgrania i dochodziło do tego ze robili luki i padały bramki! I na koniec oczywiscie zbyt pozne włączenie do gry Jelenia , Brozka , chłopaki pokazali 5 minut dobrego meczu , skzoda ze to były koncowe minuty ... Ogolnie mecz słabiutki i to bardzo i jak tak dalej pojdzie to mozemy sie pakowac ;]

[ Dodano: 2006-06-09, 23:51 ]
no ale gdyby nie poprzeczka, słupek i spalony to bysmy wygrali , więc troche pecha tez mielismy ;]

Dishman  

Wysłany: 2006-06-10, 00:19   

Oczywiście, że gry trochę Polacy pokazali, już tak nie przesadzajcie. Nie było wykończenia, ale np. początkowe 20 minut uważam, że było całkiem udane (do utraty bramki). Polacy naprawdę dobrze zaczęli, pierwsze minuty były bardzo obiecujące. Ładny presing, atak od razu na połowie przeciwnika. Zbyt mało akcji prawą stroną, zbyt dużo górnych piłek których nikt nie umiał opanować.

Nie było tylko tego ostatniego wykończenia, udanego podania i strzału na bramkę. Polacy naprawdę przez większość czasu kontrolowali sytuację na boisku. Ja rozumiem, że chaos mógł być w meczu z Kolumbią, ale tu tego nie było.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to złe ustawienie i zbytnie zwlekanie ze zmianami. Zawodnicy, którzy weszli byli zawodnikami ofensywnymi, wypoczęci grali na wymęczonych Ekwadorczyków. Nic więc dziwnego, że i Brożek i Jeleń pokazali się z dobrej strony. W następnych meczach stawiałbym na Jelenia. Uratował nam honor z Kolumbią, teraz miał niemal identyczną sytuację, tylko zanotował poprzeczkę. Nie wiem jednak, czy nie będzie lepszy Brożek. Z Niemcami grać pewnie będziemy na kontrataki i potrzebny będzie szybki napasnik, którym zdaje się jest właśnie Brożek.

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-06-10, 00:30   

Lady spark, MaRtI, lolinka, Ptaq, smieszni dla mnie jestescie :)

wg mnie Polacy grali dzisiaj dobry mecz Ty lko tak jak Dishman zauwazyl brak bylo wykonczenia niestety :)

pomysl z prowadzeniem Jelenia od pierwszej minuty ? jestem za !! dzis naprawde dobry mecz w koncowce w wykonaniu tego zawodnika :)

szkoda ze ustawienie z meczu z Chorwacja nie przynioslo dzis zwyciestwa ale miejmy nadzieje ze mecz z Niemcami troszke polepszy mi humor i zapewne nie tylko mi :)

Lola  

Wysłany: 2006-06-10, 00:34   
   Polecający: religia tv

***ArChi*** napisał/a:
smieszni dla mnie jestescie

archi , ja rozumiem wszystko , ale takie uwagi za czyjes odczucia chyba sa nie na miejscu prawda ;]

nasza reprezentacja grała słabo i to było widac, prawda brak wykonczenia , ale i równiez brak akcji, zorganizowania na boisku, tzreba powrócic do ustawienia 4-4-2 , słaba obrona , fakt kopali sobie piłke ale chaotycznie, nie mogli ich opanowac i wyszło jak wyszło ;]
ale nie trace nadzieji, jesczze dwa mecze pzred nami , jestem dobrej mysli , ze jescze sobie przemysla sprawe i ustawia odpowiednia taktyke ;]

Ptaq  

Wysłany: 2006-06-10, 00:40   

***ArChi*** napisał/a:
wg mnie Polacy grali dzisiaj dobry

Znaczy ja rozumiem ze opijałeś mecz i napisales to pod wplywem % ;)

Jak moze być dobry mecz jak w ciagu 96 minut oddajemy 2 szczaly na bramke ?
A przeciwnicy kilkanaście, chyba ze dobry w znaczeniu tym ze akurat dziś nam bramkarz nie strzelił bramki lub zaden z naszych przy spadkaniu z piłką nie zrobił sobie krzywdy, bo wtedy moge uwierzyć ze mecz dla Polakow byl dobry.
I co mowicie ze brakowalo ostatniego podania... chyba jakiegoś dlugiego loba spod wlasnego pola karnego bo glownie tam Polacy rozgrywali piłke bo pod polem karnym karnym Ekwadoru moze bylo z 2-3 razy, nieliczac oczywiscie podan ktore i tak nie dochodzily do napastnikow. A wymiana miedzy obroncami a bramkarzem nie uwazam za 'rozgrywanie' na poziomie mundialu. Bo to wygladalo tak jak by liczyli aż nagle Boruc przeprowadzi rajd skrzydlem i szczeli bramke...

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-06-10, 00:43   

lolinka napisał/a:
archi , ja rozumiem wszystko , ale takie uwagi za czyjes odczucia chyba sa nie na miejscu prawda ;]

dalej podtrzymuje swoje zdanie :)

w porownianiu z meczami z Chorwacja czy Kolumbia dzis Polacy grali o wiele lepiej :) napweno to nie byl mecz jaki bym sobie wymarzyl :) jak juz wspominalem brakowalo wykonczenia kazdej akcji :) ktos pisal ze bylo widac bo ilosci strzalow na bramke ze Polacy slabo grali ale zauwazcie ile strzalow bylo zablokowanych :)

dobrze ze przynajmniej sa tacy ludzie jak Lolinka i mam nadzieje ze was wiecej jest, ktoirzy maja jeszcze nadzieje :) dziekuje :)

Ptaq  

Wysłany: 2006-06-10, 00:52   

Ja nawet nie to ze mam nadzieje ale jestem pewnien ze przejdziemy do nastepnego etapu ! A tam nasi spotkają się z kibicami na Okęciu :P

Odpowiedz do tematu