Skąd: Żory

Wysłany: 2009-04-15, 21:09
   Polecający: olenkaa1690

a no np. wczorajszy mecz Chelsea- Liverpool... 4:4 ;)
ogrom bramek... Chelsea przegrywała 0:2 po pierwszej połowie, więc jest i trochę dramaturgii... świetny mecz...

no a z klasyki to oczywiście Bayern- Manchester Utd i Liverpool- Milan...

Polska - Portugalia 2:1
Górnik - Wisła Płock 2:0 (mecz o utrzymanie - feta)
Górnik - Legia 1:0 (Legia odwieczny rywal)
Ruch - Górnik 0:1 (WDŚ 2009, kapitalne widowisko)

HadeSS napisał/a:

To musiało być coś autentycznie fantastycznego... obecnie nie jesteśmy w stanie wygrać choćby ze Słowacją czy czymś takim.

Mnie najbardziej podobał się mecz Deportivo La Coruna vs AS Monaco (w lidze mistrzów) wygrany przez tę drugą drużynę aż 8-3.
Ostatnio zmieniony przez Greggy 2009-11-23, 14:14, w całości zmieniany 1 raz

HadeSS

Posty: 155

Wysłany: 2009-11-23, 21:46

Greggy napisał/a:

Jesteśmy w stanie wygrać z każdym ale i z każdym możemy polec.
Mecz z Portugalią fakt świetna sprawa, z drugiej połowy praktycznie nic nie pamiętam taki byłem podniecony hehehe

Polecający: Paulinaaa

Czym tu sie podniecać? Portugalia jest rzadka jak gówno w betoniarce> Polska fakt faktem zagrała dobry mecz, ale przeciwnik nic nie pokazując sypnął nam bramke na 2:1.
I tak nikt tego nie czyta.

HadeSS

Posty: 155

Wysłany: 2009-11-23, 21:58

kanarinho napisał/a:

Wtedy była to czwarta drużyna świata.
Polacy po słabych meczach z Finlandią i Serbią oraz wymęczonym zwycięstwie z Kazachstanem byli skazywani na pożarcie przez wielkich Portugalczyków. Pierwszy mój mecz przy tak licznej publice. Polska zmiażdżyła rywali z Półwyspu Iberyjskiego pod każdym względem. Mimo, ze ostatnimi czasy mniej obchodzą mnie wyniki od atmosfery na trybunach, to ten mecz zostanie w mojej głowie na zawsze ;-)

Polecający: Google Inc.

Meczem który uważam za najpiękniejszym i który obejrzałem osobiście był to mecz ligi podwórkowej pomiędzy dwiema gdyńskimi drużynami: Joga Bonito Gdynia vs Amatorzy z roku 2009, walka z obu stron, jednak przewaga pomysłowo techniczna z jednej.. spotkanie na prawdę godne, tak ciekawego meczu czasem nie można spotkać w Ekstraklasie..

Szukasz pracy na wakacje? Może zainteresuje cię roznoszenie i rozdawanie ulotek?

parkman

Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 108

Wysłany: 2010-03-25, 12:55

Zdecydowanie final LM MIlan - Liverpool. Ten mecz mogę oglądać non stop i się nie nudzi.

Smarkej

Tytuł: Skądinąd
Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 4996

Wysłany: 2010-03-31, 16:57

to prawda, monaco w sezonie 03/04 było w niesamowitym gazie, skład był naprawdę masywny; giuly, rothen, el moro, prso, plasil, ibarra (prawdopodobnie pierwszy raz u niego widziałem doszczotkowanie z krzyżaka :) ), evra chyba jeszcze i deschamps na ławce, uh uh uh, szkoda, że wtedy wyeliminowali Real, a przyczynił się do tego przesławny el Moro, no i szkoda, że przegrali finał. Mou, go home!!1 wciąż jeszcze mam metalową odznakę, jaką mi wtedy przysłali z klubu.

finał Real - Bayer, gdzie łysy strzelił bramke ochraniaczem \o/
It eluded us then, but that's no matter - tomorrow we will run faster, stretch out our arms further...
And one fine morning -

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Adamo20

Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 6

Wysłany: 2010-04-23, 13:21

Dla mnie najlepszym meczem byl finał ligi mistrzow Liverpool - AC Milan. Piękny mecz, duzo emocji i czego wiecej oczekiwac :D

RobertByku

Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 15

Wysłany: 2010-05-03, 23:53

Ojjj przykładów moge wymieniać w bród ;D

Z klubowych:

FC Liverpool - AC Milan z 2005 roku, finał LM - Jezu, jak tylko o tym pomyślę... Ach :D Zjazd na zawał na miejscu!

Manchester United - Bayern Monachium, finał LM 1999/2000 - ja, dziecko United, gdy oni przegrywali, prawie że płakałem, ostatnie 3 minuty... I wiecie co dalej :D Teddy, Solskjaer i aufviedersehn :D

Lech Poznań - Austria Wiedeń - jedyny polski rollercoaster ostatnich lat! Jak ja się wydzierałem :D

Z państwowych:

Czechy - Turcja, Euro 2008 - to co Turasy wyprawiały na tym turnieju... Hahaha każdy mecz, ostatnie minuty i wygrana :D Z Niemcami o mały włos tez by tak zagrali :D Uwielbiałem ich na tym turnieju

Wysłany: 2010-05-31, 20:19

2005 rok, finał Ligi Mistrzów oraz Dudkomania. Co on wyprawiał, to przechodziło wszelkie pojęcie. Fantastycznie bronił.

Leike

Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 25

Wysłany: 2010-10-10, 21:23

Byccagio napisał/a:

Dokładnie. Mecz był fenomenalny, Dudek był fenomenalny. To spotkanie na długo zostanie mi w pamięci.
`
Czy może być coś słodszego niż kobiecy prawdziwy mężczyzna, który sam przypomina ci, że jeszcze dzisiaj nie powiedział jak bardzo atrakcyjna jesteś dla niego?

Wysłany: 2010-12-01, 00:45

Anglia - Polska na Wembley z 1996 i również z 1996 lub 1997 finał LM: Juventus - Borussia Dortmund